کالیفرنیا سفر بین خطوط شهرستان به زودی ممکن است نیاز به یک راهنمای میدانی برای ارزیابی coronavirus محدودیت در بخش های مختلف دولت به عنوان مجوز برای بازگشایی ادامه به نوسان روز به روز.

دولت پیشی گرفته است 80,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 3200 مرگ و میر. اگر چه تعداد همچنان رو به افزایش کلی در مورد تعداد آغاز شده است و به قطع در برخی از مناطق.

تا کنون 24 روستایی شهرستان را شامل ویروس به اندازه کافی به سهولت اقامت در خانه محدودیت های فراتر از کمک هزینه از بیشتر مناطق شهری که در آن ویروس فعال باقی می ماند. این تغییرات شامل ناهار خوردن-در خدمات و در فروشگاه خرید.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که 53 از دولت 58 شهرستانهای استان به زودی که توانایی اگر آنها با دولت جدید قرار میگیرند.

“ما بسیاری از قطعات هر بخش از ایالت کالیفرنیا است که منحصر به فرد و متمایز” Newsom گفت: زمانی که در مورد چهل تکه از تغییرات. فرماندار اشاره کرد که مناطق مانند لوس آنجلس و منطقه خلیج ممکن است آماده به حرکت به سرعت به عنوان دیگر جوامع است.

L. A. شهرستان حساب برای بخش عمده ای از دولت شمارش عفونت با بیش از 38 ، 000 موارد و حساب برای بیش از نیمی از این ایالت مرگ و میر.

تبلیغات

مقامات گزارش دادند اضافی 14 coronavirus-مرگ و میر ناشی از دوشنبه و 477 مورد جدید. روز دوشنبه اعداد به طور معمول کمتر از روز دیگر به دلیل تست محدود است بیش از آخر هفته.

به عنوان مقامات شهرستان به آرامی بلند stay-at-home محدودیت های آنها می گویند اجتماعی فاصله شیوه هنوز هم مورد نیاز است. ماسک صورت نیاز در تمام کسب و کار و در سراسر شهر لس آنجلس و در شخص تجمعات هنوز هم مجاز نیست.

شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر روز دوشنبه گفت که حدود 1 میلیون نفر بازدید تازگی بازگشایی کسب و کار و فضاهای بیش از آخر هفته. فرر استفاده می شود که شماره با یک سناریو فرضی برای هشدار دادن به مردم در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر, اجتماعی, فاصله, قوانین نیست به دنبال.

اگر نرخ مثبت از عفونت در شهرستان است 4% این امکان وجود دارد که 40,000 از 1 میلیون نفر بودند که از این آخر هفته می تواند آلوده. اگر هر یک از این افراد آلوده به یک نفر دیگر تعدادی از عفونت می تواند به صعود به 80,000. اگر 5 درصد از این افراد برای تبدیل شدن به به طور جدی بیمار است که می تواند منجر به اضافی 4000 نفر نیاز به مراقبت های بیمارستان است که می تواند پایمال کردن سیستم, او گفت:.

تبلیغات

به طور متوسط از 1700 نفر در بیمارستان بستری هستند و هر روز با COVID-19 علائم. وجود دارد 1,570 مردم در حال حاضر در بیمارستان, مراقبت از فرر گفت. از این افراد 27 درصد در بخش مراقبت های ویژه و 20 درصد در هواکش.

در حالی که لس آنجلس را به طور کلی عفونت و مرگ و میر به صعود ادامه برخی از شهرستانها در این شهرستان از 10 میلیون شده اند کمتر آلوده به ویروس و امیدواریم که برای دیدن تغییرات بیشتر به اقامت در خانه سفارش دهید.

شهرهای سانتا کلاریتا, Lancaster و گراش خواسته اند county اجازه بازگشایی به طور کامل.

تبلیغات

در میان فشار, San Francisco, San Mateo و مارین شهرستان کاهش برخی از محدودیت های دوشنبه, اجازه می دهد برای منظقه تحویل در فروشگاه های خرده فروشی.

“ما دیدن اعداد تراز وسط قرار دارد” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت: در هفته گذشته. “آنها کاهش یافته است اما واقعیت این است که ما در یک جای بهتر.”

Newsom منظور در روز دوشنبه تنظیم برخی از نیازهای دقیق تر برای ایجاد یک سخاوتمندانه آستانه بازگشایی در سراسر کشور. شهرستان در حال حاضر باید نشان می دهد بیش از 25 coronavirus مورد در هر 100,000 ساکنان در 14 روز گذشته — یک استاندارد است که در اصل یک مورد جدید در هر 10,000 ساکنان.

استان ها می تواند به جای نشان می دهد که کمتر از 8 درصد از ساکنان تست شده برای این ویروس بیش از هفت روز مثبت شد.

تبلیغات

استان ها نیز باید نشان دهد که بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 بيمار را تثبیت معنی آنها نمی تواند به افزایش بیش از 5 درصد بیش از مدت هفت روز یا که یک شهرستان نمی تواند بیش از 20 بستری شدن در بیمارستان در هر روز بیش از هفت روز.

بار کارکنان نویسندگان جان مایرز, Taryn لونا و فیل Willon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de