MEXICO CITY (AP) — ثبت گواهی مرگ در مکزیک نشان می دهد وجود دارد 4,577 مواردی که پزشکان به ذکر coronavirus یا COVID-19 به عنوان امکان پذیر است و یا علت احتمالی مرگ بیش از سه بار رسمی مرگ و میر در این شهرستان است.

دولت فدرال اذعان تنها 1,332 تایید مرگ در شهر مکزیک پس از همه گیر شروع شد و کمتر از یک سوم به عنوان بسیاری از تحقیقات نشان داد.

ضد فساد گروه مکزیکی مبارزه با فساد گفت: در یک گزارش که روز شنبه آن را به دسترسی به یک پایگاه داده از مرگ گواهینامه های صادر شده در شهر مکزیک بین 18 مارس و آوریل 12. آن را نشان داد که در یادداشت های توضیحی متصل به 4,577 مرگ گواهی پزشکان شامل کلمات “سارس” “COV2,” “COV,” “Covid 19” و یا “جدید کروناویروس.”

ویروس’ ویژگی های نام SARS-CoV-2. یادداشت های این گروه محسوب شامل عباراتی مانند “مشکوک” “محتمل” و یا “ممکن” نقش ویروس در مرگ و میر. در 3,209 از گواهی آن ذکر شده بود به عنوان مظنون به عاملی همراه با دیگر علل مرگ و مانند ذات الریه نارسایی تنفسی سپتیک شوک یا نارسایی ارگان های متعدد.

تنها 323 گواهی لیست تایید coronavirus به عنوان علت مرگ; 1,045 دیگر مرگ گواهینامه های ذکر شده COVID-19 اما مشخص نیست اگر آن را مشکوک یا تایید شده است. این گروه می گویند نیست چگونه آن را دیده پایگاه داده, اما اشاره کرد که رسمی شمارش نشان داد تنها 1,060 coronavirus مرگ و میر در طول این 18 مارس-آوریل 12 دوره است.

مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum اذعان کرده است وجود دارد مرگ و میر بیشتر نسبت رسما گزارش شده است و گفت: کمیسیون ویژه بررسی مرگ و ارقام. دفتر او بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد گزارش جدید.

مکزیک انجام تعداد نسبتا کمی از آزمون; تنها حدود 150000 انجام شده تا کنون در کشور از حدود 125 میلیون نفر است. مقامات فدرال اذعان برخی از قربانیان فوت کرده اند بدون اینکه تست شده و متعهد شده اند که مواردی که گواهی مرگ اشاره coronavirus به عنوان امکان پذیر است و یا علت احتمالی مرگ در نهایت می تواند اضافه شود به مرگ رسمی عوارض. اما آنها نشان داده اند کسانی که “مشکوک” موارد تنها حدود یک دهم از آزمون-تایید مرگ.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador با عصبانیت واکنش نشان داد به گزارش های جدید در گذشته ادعا کرد که مکزیک بود undercounting آن مرگ و میر در سطح فدرال و روز دوشنبه گزارش بعید است که او را لطفا. این می آید از یک گروه که از او انتقاد کرده است در گذشته به اتهام مخالفت با سیاست های خود و به نمایندگی از منافع کسب و کار در گذشته او را تمسخر به نام گروه “مکزیکی ها برای فساد”.

گروه موسس است کلودیو X. گونزالس یک وکیل فعال و پسر برجسته نجیب زاده کسب و کار.

شهر مکزیک با حدود 9 میلیون نفر بوده است و بدترین ضربه بخش از کشور است. اضافی 3,245 مرگ و میر در مکزیکو سیتی اگر آنها تایید و یا اضافه شده به رسمی شمارش خواهد فشار ملی مرگ و میر از این 5,332 گزارش توسط مقامات فدرال دوشنبه به 8,577.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de