یادبود لینکلن قابل مشاهده است به عنوان یک انسان با این نسخهها کار در بانک ها از منعکس کننده استخر در بازار ملی. (AP Photo/اندرو بیلبائو)

Bowser کاهش بودجه; coronavirus پاسخ

سی شهردار موریل Bowser خود او منتشر شد پیشنهاد مالی سال 2021 بودجه طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

شهردار شهرستان و مدیر رشاد جوان برشمرد جزئیات بودجه که شامل $166 میلیون دلار کاهش به آژانس بودجه مانند برش تمام پرداخت را افزایش می دهد.

“من می خواهم برای تشکر از همه برای فداکاری و کار سخت است که آنها را به این” Bowser خود گفت. “ما می دانیم که علاوه بر بهداشت عمومی اورژانس این بیماری همه گیر به سرعت ایجاد یک دوم اورژانس. و این ملی بحران اقتصادی است.”

در همه Bowser خود گفت: سی دهکدهای از دست داد بیش از $720 میلیون در انتظار درآمد. این منطقه همچنین پیش بینی درآمد کمبود $774 میلیون برای 2021.


بیشتر Coronavirus اخبار


“در بالا از آن دسته از ضرر و زیان ما نزدیک به صرف 200 میلیون دلار از بودجه ما در پاسخ و بازیابی. و هزینه های آن ادامه خواهد داد به رشد با صدها میلیون دلار در هفته های آینده و ماه” Bowser خود گفت.

“و فقط به عنوان این بیماری همه گیر را مجبور کرده است تا ما ساکنان و کسب و کار را بسیار دشوار صرف تصمیم گیری, d. C. دولت تا به حال به انجام چیزی مشابه به همین. اما من می خواهم برای روشن باشد. در حالی که این بودجه ای که من انتظار می رود برای ارسال به شورای اوایل سال جاری این بودجه ای که من افتخار می کنم که این شهرستان می تواند افتخار.”

او اضافه کرد که او معتقد است که 2021 بودجه بازتابی از منطقه اولویت. که شامل “مهم” سرمایه گذاری در مدارس و مسکن و مراقبت های بهداشتی.

Bowser خود را شناسایی مناطق مختلف برای کمک به بستن بودجه بسیار زیاد فاصله:

  • استفاده کامل از FY19 مازاد — $322 میلیون
  • استفاده کامل از سیاست تثبیت رزرو — $213 میلیون
  • درآمد اضافی را از ورزشگاه ورزشگاه باند Defeasance — $105 میلیون
  • استفاده از برآورد باند refinancing صرفه جویی در FY21 و FY22 — $80 میلیون
  • فرض بدون پرداخت رشد در سال از این طرح 250 میلیون دلار

علاوه بر این سی کسب و کار و ساکنان برآورد شده برای دریافت $3.9 میلیارد دلار در فدرال پاسخ و بازیابی وجوه.

جوان رفت و به جزئیات بیشتری در بودجه اشاره کرد که دی سی است که نقشه کشی در چندین ذخایر برای ایجاد ثبات در بودجه است.

“ما با استفاده از جریانات نقدی و یا CFO (رئیس امور مالی) با استفاده از جریان نقدی رزرو — برای پرداخت قبوض و هزینه های این منطقه بر اساس مداوم در حالی که ما منتظر دریافت پول نقد در نقاط مختلف از زمان در این سال و پس از این ذخیره است که واقعا چگونه ما با مدیریت نقدینگی” جوان گفت:.

دیگر ذخایر شامل احتمالی نقدی ($299 میلیون که $236.4 میلیون عمدتا استفاده شده است برای سی را COVID-19 پاسخ) و مالی ثبات رزرو ($213 میلیون).

جوان گفت: یک چهارم ذخیره نیز موجود است: ذخیره اضطراری “است که به صورت فوق العاده ای پیش بینی نشده و nonrecurring نیاز دارد.”

در این منطقه استفاده نمی شود ذخیره اضطراری و با توجه به جوان سی نیست “پیش بینی با استفاده از آن ذخیره و از آنجا که ما در حال استفاده از خیلی از دیگر.”

جوان اضافه شده که دی سی می کند و انتظار می رود برای استفاده بیشتر بودجه در پاسخ به موج دوم ممکن است از coronavirus موارد است.

Bowser خود را در حال حاضر بودجه به سی شورا در روز سه شنبه.

دیدن جزئیات آنلاین در دفتر رئیس امور مالی.

DC شورا به رای گیری در مورد لایحه شنبه

سی رئیس شورای فیل مندلسون گفت: این شورا رای اضطراری لایحه شنبه.

او آن را به نام “تحکیم” از صورتحساب قبلی که با هدف رسیدگی به تاثیر coronavirus بحران در منطقه است.

“این قانون فردا به من گفت: تحکیم و برخی از پالایش از آنچه ما در حال حاضر به تصویب رسید اما همچنین ما باید برخی از مقررات جدید مانند نیاز به برنامه های پرداخت برای مشتریان ابزار شده اند که تحت تاثیر وضعیت اقتصادی در سراسر اضطراری,” او گفت:.

همچنین پیشنهاداتی برای کمک به کسب و کار و توسعه اقتصادی از جمله microgrant برنامه شورای مجاز در ماه مارس حمایت از مصرف کننده و تنظیم و مسکن و مستاجر حمایت با توجه به مندلسون.

“فقط به شما یک حس از آنچه در این شورا شده است با توجه به از زمان شروع این بیماری همه گیر و یا اضطراری است که تجدید نظر به ما قوانین کار به ویژه با توجه به بیمه بیکاری و وجود دارد هیچ تغییرات جدید برای فردا” مندلسون گفت.

وام مسکن deferrals بدهی مجموعه, اعتبار, گزارش, پنل اجاره برنامه های پرداخت — برای هر دو مسکونی و تجاری محدودیت در فروش اموال به رهن — نیز رسیدگی شود.

آخرین DC coronavirus موارد مرگ و میر

این منطقه گزارش شده 147 جدید مثبت coronavirus موارد دوشنبه آوردن مجموع به 7,270.

علاوه بر این وجود دارد, و نه جدید, مرگ و میر در مجموع 392.

کلمبیا ارتفاعات (427), 16th Street ارتفاعات (391) و Brightwood (353) در ادامه به نقاط داغ. سیاه و سفید/آمریکایی آفریقایی تبار هنوز هم ساکنان را تشکیل می دهند سخت ترین آمار جمعیتی با 47 درصد از coronavirus موارد است.

زیر نقشه ها تفکیک موارد توسط بخش و محله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de