COVID-19: ماسک مشکل در قطر?

در مه 6, روز است که صورت پوشش اجباری شد در فرودگاه بین المللی دنور, ما پیشنهاد کرد که قطر ممکن است سخت ترین مکان در این شهرستان به اجرا دنور جدید ماسک قانون است.

ده روز بعد در مارس 16, ما در بازدید از این فرودگاه برای دیدن اگر که درست بود و بر اساس بخشی بهتر از یک ساعت صرف شده در ترمینال اصلی (concourses خاموش محدودیت برای کسانی که بدون بلیط), پیش بینی ما ثابت شده دقیق است. با وجود این دستور ما شاهد چند نفر مجاز شدن از طریق امنیت بدون ماسک; های متعدد حمل و نقل اداره امنیت کارکنان از جمله زن در سمت راست پایین گوشه ای از عکس بالا نیز ماسک-رایگان.

به همین ترتیب اجتماعی فاصله و دیگر روش های ایمنی در امنیت منطقه شد پر از لکه حتی اگر تعدادی از مسافران در دست داشت آنقدر کم است که در زمان این محل به نظر می رسید بیشتر شبیه به یک شبح فرودگاه از یک استفاده می شود با گوشت و خون انسان است.

در اوایل ماه مه هنگامی که ما صحبت کردیم با قطر سخنگوی الکس alexandria pro uk در مورد ماسک جدید حکومت او اشاره کرد که عمده شرکت های هواپیمایی در حال حاضر نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک در پروازهای بنابراین همه باید احتمالا باید با یکی از آنها را — اگر چه او اذعان کرد که “این است که قطعا ممکن است” کسی که ممکن است نشان می دهد تا sans صورت پوشش.

The security station on the bridge to DIA's first concourse.گسترش

امنیت ایستگاه پل به قطر اولین اجتماع.

عکس از مایکل رابرتز

در حالی که فرودگاه ندارد قصد دارد به ارائه ماسک برای کسانی که بدون آنها “در این زمان” او می گفت: “اما ما به دنبال گزینه های که شامل فروش ماسک در فرودگاه.” دومی در حال حاضر اتفاق می افتد در چنین مکان asMcCarran فرودگاه بین المللی که به تازگی نصب شده ماشین آلات فروش شخصی-تجهیزات حفاظتی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ما شاهد هیچ گونه ابزار در قطر ترمینال اما به عنوان alexandria pro uk پیش بینی بود حدود 90 درصد از مردم در فرودگاه پوشانده بودند. 10 درصد یا بیشتر که نیست تمایل به سقوط به همان جمعیتی دسته به عنوان کسانی که رد صورت پوشش در دنور-منطقه خانه انبار: مردان بالغ, بسیاری از آنها سفید است. ما شاهد تنها یک زن و شوهر از زن مسافر بدون صورت پوشانده اند. از TSA عوامل ما خال خال بدون پوشش صورت چند به نظر می رسید به ورود خود را تغییر و به نظر نمی رسد به احساس نیاز به قرار دادن بر روی یک ماسک در عین حال حتی اگر آنها در حال حرکت بودند در مجاورت نزدیک به مشتریان و همکاران. یک زن و شوهر از دیگران به سادگی رفتن در مورد کسب و کار خود را به عنوان معمول است.

Alexandria pro uk تایید کرده بود که “مانند بسیاری از اقامت در خانه سفارشات و سفارشات ما در حال گرفتن یک آموزش و پرورش به جای اجرای رویکرد است. ما را تشویق کسانی که با پوشیدن یک به یک قرار داده است.”

اما اگر فرودگاه مقامات آموزش هر کسی در مورد عدم ماسک ما شاهد هیچ شواهدی از آن است. TSA عوامل که تایید شناسه متوقف نمی هر کسی بدون پوشش صورت خود را, از حرکت رو به جلو.

به عنوان اجتماعی فاصله ما را نمی بیند هر گونه علامت بر کف در انتظار مناطق اصلی ایست بازرسی امنیتی (فقط یک باز در طول سفر ما) و یا پل به یک اجتماع. و نه وجود دارد علائم توسط تسمه نقاله که در آن حمل فایرفاکس و مسافران خود را اسکن. به عنوان یک نتیجه, ما خال خال کاملا چند گروه از مردم ایستاده در مجاورت نزدیک به یکدیگر و در حالی که برخی از آنها بدون شک اعضای خانواده ایم که quarantining هم که واضح نیست این مورد در بسیاری از شرایط دیگر.

دست در جستجوهای از انتخاب افراد هنوز هم در رفتن بیش از حد و ما شاهد TSA کارکنان در حال تغییر کردن دستکش پس از نوازش کردن یکی در حال پرواز و حرکت به بعدی. اعطا مانند یک سوئیچ کردن خواهد بود وقت گیر اما همچنین بسیار بهداشتی تر.

خوشبختانه افرادی که به لحاظ اجتماعی فاصله قادر به انجام این کار با توجه به نحوه نسبتا خالی قطر شد, on May 16. انجام این کار بسیار مشکل تر خواهد بود و اگر هنگامی که بیشتر مردم احساس راحت سفر دوباره.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>