ارین بارنز نوشت: کتاب در کلرادو academist:: دانشجویان

“بعد از همه گیر من کامل بدن زره پوش می گوید:” جیم اسقف پادشاه اسقف قلعه 160-پا-سنگ بالا-و-سازه فلزی در Wetmore, فقط در خارج از سن ایزابل جنگل ملی است که می تواند در این دولت بزرگترین قطعه از هنر عامیانه و قطعا واجد شرایط به عنوان یکی از جاذبه های غیر معمول ترین.

اسقف بوده است اضافه کردن به خود را با شکوه وسواس از سال 1969 را و یا چند روز و 20 ، 000 دلار در هزینه های قانونی پس از یک دوست سابق تلاش برای به دست گرفتن این عنوان به اموال او شده است وجود دارد از طریق coronavirus همه گیر سرهم بند با قلعه خود و چت با چند شجاع بازدید کننده ایم که جرأت به دور نقطه ماسک یا ماسک. “من بدون آب در حال اجرا در اینجا” او هشدار می دهد. “من تمیز کردن در پوبلو.”

اما هنوز اسقف قلعه باز است برای کسب و کار در این آخر هفته. “من نیاز به تبلیغ من می توانم” می گوید: اسقف.

“شما صحبت از جیم اسقف?” شگفتی ارین K. بارنز. در حالی که او برخوردی خشن روبرو به بسیاری از گوشه و مخفیگاه در سراسر کشور از جمله اسقف قلعه (او آموخته راه سخت است که شما باید پوشیدن دامن در حالی که کاوش که قوی عمارت) او را هرگز در مصاحبه خارج از مرکز هنرمند است که آن را ایجاد. اما او با استفاده از اسقف قلعه به عنوان نقطه کانونی از یک کتاب پیشنهاد. “این خیلی کلرادو به من,” او می گوید. “من نپرداخته است و من در تلاش بود برای نوشتن این کتاب سفر و من در تلاش بود تا تعادل خود من عجیب علاقه با دیگران است. و من تعجب آنچه که بیشتر کلرادو چیزی است؟”

اسقف قلعه, او تصمیم گرفت. اسقف است “بنابراین کاملا اختصاص داده شده به ایجاد فضای خود” بارنز می گوید.

و این روزها که نیست ؟

Author Erin K. Barnes, ready for a getaway.گسترش

نویسنده ارین K. بارنز آماده برای گریز.

از هیپ عکس

در آغوش هرج و مرج

در حالی که ماندن در خانه سفارش برداشته شده است از طریق بسیاری از دولت فرماندار Jared پلیس توصیه کرده است Coloradans به ماندن در ده مایل از خانه اگر ممکن است هنگامی که آنها را به از نو خلق کردن. که بدان معنی است که همه از “آسان academist:: دانشجویان آخر هفته” تبلیغ در بارنز جدید کتاب

آسان academist:: دانشجویان آخر هفته از دنور & بولدر

نمی توان همه که آسان بیش از آخر هفته روز یادبود.

و یا بیش از بسیاری از تعطیلات آخر هفته برای آمدن به هتل ها و رستوران ها و موزه ها و جاذبه ها (به غیر از اسقف قلعه) و دیگر کسب و کار است که تهیه کردن به گردشگران به آرامی دوباره به زندگی اما با اشغال محدودیت و اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از گسترش COVID-19. برخی ممکن است هرگز بازگشایی در همه.

تاسف زمان سفر او کتاب از دست رفته نیست در بارنز اما با تمام این فاجعه ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس او متوجه شد که او نمی تواند احساس می کنید متاسفم برای خودش و به جای آن تصمیم گرفت به درک عجیب و غریب, طنز. بومی Coloradan او نوشته شده برای سال (اولین قطعه منتشر شد در Westword) است تدریس نوشتن و نوشته شده است کتاب های دیگر اما “اولین کتاب منتشر شده است که یک سفر کتاب بر اساس سفر و مهمان نوازی این دو صنعت ضربه سخت” او می گوید. “من می توانم آن را باور نمی کند.”

حتی پس از میهن پرس, یک بخش از W. W. Norton & Company, رفتم جلو با یک نشریه تاریخ امروز, مارس 19 (وجود دارد یک زوم راه اندازی در 5 p. m.) و بخش بازاریابی هل دادن کتاب به عنوان بخشی از آن میهن آخر هفته سری که شامل آسان academist:: دانشجویان آخر هفته از سیاتل و آسان academist:: دانشجویان آخر هفته از واشنگتنبسیاری از کسانی که حتی سخت تر است این روزها.

در راه هر چند بارنز می یابد عجیب و غریب زمان کتاب خود به آن اضافه شده قدرت. “این تند و تلخ به فکر می کنم در مورد این مکان,” او می گوید.

وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی تند و تلخ برای فکر در این فصل با عنوان “Foodie بهشت در بولدر” پس از کلرادو رستوران نمی دانم زمانی که آنها قادر به بازگشایی و “دلتنگ آمریکا در Estes Park,” دروازه ورود به این که هنوز بسته پارک ملی کوه راکی. مورد علاقه خود را در منطقه از دولت “جادویی و عجیب و غریب” سن لوئیس دره تمرکز “معنوی خیال پرستی در جنوب کلرادو” که در آن جاذبه به عنوان متنوع به عنوان بشقاب پرنده برج مراقبت و زیادی شن و ماسه باقی می ماند از حد. اما نیز وجود دارد برخی از بهترین ستاره زل زده در دولت, در اولین گواهی بین المللی آسمان های تاریک جامعه در کلرادو.

شما نمی توانید خاموش کردن ستاره.

بارنز شده است رسیدن به همه افرادی که عمل اماکن ذکر شده در کتاب چک کردن برای دیدن چگونه آنها در حال انجام است; تا کنون او را در صحبت با حدود یک صد. “آنها همه خیلی شیرین” او می گوید. “آنها همه تغییر راه آنها انجام کسب و کار. آنها فقط تمرکز بر روی آنچه که آنها می توانید انجام دهید در حال حاضر است.”

خلاق نویسنده بارنز نکرده برای نوشتن یک غیر داستانی, کتاب سفر. “من استفاده می شود به قادر بودن به درخواست الهه شعر و موسیقی و اجازه دهید چیزی آمده از طریق من” او توضیح می دهد. اما Nat Kimber یکی از دانشجویان از او نوشتن آکادمی روز رفته بود به نیویورک و تبدیل شدن به یک عامل ادبی و زمانی که هموطنان برای دنور نویسنده برای گریز راهنمای Kimber فکر بارنز. و با هم آنها در مورد استفاده از فکر اسقف قلعه به زمین کتاب.

Inside Bishop Castle, a magnificent obsession.

داخل اسقف قلعه با شکوه وسواس.

اسقف قلعه Facebook

“حلق آویز کردن برج و دور زحمتکش هر روز برای رسیدن به اوج است که جلال آمریکایی با نام تجاری از استقلال اسقف مشغول به کار با تقریبا چموش جاه طلبی” بارنز می نویسد. “هیچ کس نمی تواند مخالف به این دلیل که بزرگترین پیروزی خود ساخته شده است او در خانه قلعه است.”

این کتاب به فروش می رسد و پس از آن کار واقعی آغاز شد. برای همه عجیب و غریب منافع وجود دارد عجیب و غریبتر چیزهایی را کشف. “من انجام داده ام هرگز به این سطح از تحقیقات” بارنز می پذیرد. او ممکن است حلق آویز کردن برج, اما او قطعا toiled دور. یک کار از او نوشت: در شب و تعطیلات آخر هفته — “شوهر من است سنت” او می گوید: — به پایان رسید و آن را در نه ماه.

در طول راه او را کشف حماسه مانند داستان پشت این چرخ فلک از شادی در Nederland — چشم انداز یک Coloradan خدمت در جنگ جهانی دوم که در بازگشت به هلند پس از جنگ و ایجاد یک چرخ فلک پر از دست حک شده آمار و ارقام با وجود این واقعیت است که او هرگز انجام هر چیزی که قبل از. او به کاوش در پوبلو و سقوط در عشق با هتل استفاده می شود که به یک زندان است. هرگز یک اسکی باز او به حفر گریز از مرکز فرد اسکی شهر به صورت ویژه فصل. او سوال خود را برادر و همسر خود را که می خواهم به سفر در سراسر کشور فقط در مورد هر آخر هفته…تا دو ماه گذشته. “من صحبت کردم به همه که من می دانستم که” او می گوید. “من نمی دانستم چقدر کلمه از دهان خواهد به آن است.”

و او تا به حال به یاد داشته باشید که حتی اگر چیزی واضح به نظر می رسید به مانند Eldorado چشمه که به آن تعلق دارد در این کتاب بیش از حد.

“این خیلی سخت به کل دولت و سازماندهی آن” او به یاد می آورد. “است که بسیار طاقت فرسا است.”

اما او تا به حال یک چشم انداز است که هدایت او را از طریق فرایند. “من می خواستم برای گفتن آنچه که من می خواستم مردم را به انجام این کار در نهایت کلرادو,” او توضیح می دهد. او می خواست به “در آغوش هرج و مرج” و “خیره جادویی رویاها” را به تصرف تمام این تناقضات در این دولت در تاریخ است.

“به یک خارجی Coloradans در حال راه رفتن تناقض” بارنز می نویسد: در آغاز این کتاب مقدمه. “ما در میان سالمترین حداقل چاقی در کشور ما سرمایه drunkest شهرستان در یکی از drunkest متحده در امریکا ؟ ملکه شهرستان دشت زمین پرورش برای موسیقی مشاهیر — فکر می کنم ناتانیل Rateliff و شبانه Esme پترسون یا تنیس — یا ما یک دل گاو شهر؟”

همه از بالا او تعیین می شود.


بی سابقه زمان

عطف در نسخه خطی به پایان رسید در ماه اوت گذشته بود “بهترین احساس در جهان” بارنز می گوید. “آن را مانند عطف در بزرگترین اصطلاح کاغذ همیشه.”

او فقط امیدوار است که آن را تبدیل به یک تاریخچه پایان نامه در مکان هایی که به خوبی انجام شد در ماه اوت گذشته, اما ممکن است این همایون…یا هرگز دوباره. “شاید من کتاب را مانند یک یادگاری از زمان های قدیم” او اذعان دارد.

او ادامه می دهد: “من حتی نمی تواند به طور کامل بدبین. من دل شکسته است که بسیاری از مکان نمی خواهد وجود داشته باشد. اما من خوشبین هستم بیش از حد. آن را گیج کننده کوکتل از احساس…ما در حال زندگی می کنند از طریق چنین سابقه ای ،

یک زمان است که ارائه یک فصل برای کسی که می نویسد “آسان academist:: دانشجویان آخر هفته” کتاب چند دهه از هم اکنون.

“دنور زنده کنسانتره از رویای آمریکایی است که چه درایوهای راه اندازی, سرمایه گذاران, vape bros و کالیفرنیا به طور یکسان به نظر اقامت در یکی از کسانی که مدرن مکعب خانه های بومیان اهانت آمیزی برچسب ‘Nu دنور'” بارنز می نویسد: در پایان این کتاب مقدمه قبل از مصرف خوانندگان, انزال زن, سوار شدن از طریق کلرادو. “همچنین آن چه باعث می شود ساکنان قدیمی و جدید jubilantly کشف وایلدر بخش از دولت است.

“این سخت است برای گفتن آنچه دنور را مانند نگاه در 10 سال. اما یک چیز است برای برخی: این مرز جدید باعث می شود برای یک ماجراجویی فراموش نشدنی.”

تاریخ ارین بارنز و عامل Nat Kimber در زوم راه اندازی آسان academist:: دانشجویان آخر هفته از دنور & بولدر در 5 p. m. روز شنبه, مارس 19. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ارین بارنز در وب سایت erinkbarnes.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>