آن زمان مایک Thibault 17 فصل به عنوان یک WNBA سر مربی را به نفع خود اول قهرمانی. او در حال حاضر در حال انتظار برای دفاع از آن.

واشنگتن عرفا قرار بود به منظور بالا بردن قهرمانی خود بنر خود را قبل از باز فصل آخر هفته گذشته. در حال حاضر آن را کسی حدس می زنم به زمانی است که برگزار خواهد شد.

با فصل برگزاری Thibault نگه داشتن آن همه در چشم انداز است.

“این درک که در آن ما در جهان به عنوان یک کل. همه را دوست دارم به بازی اما من می خواهم برای دیدن بسیاری از افراد سالم است و می خواهم برای دیدن عموم مردم به بازگشت به کار. ما بازی کودکان و نوجوانان بازی, ما پرداخت آن ما آن را در حرفه ما, اما ما همچنین سرگرمی و من فکر می کنم همه دیده ایم در خانه نشسته چقدر ما از دست, سرگرمی, بیش از حد. شما می دانید وجود دارد سرخوردگی اما درک که وجود دارد تعداد زیادی تصویر بزرگتر و جایگاه ما در آن است آنچه در آن است.”

زمانی که فصل شروع می کند Thibault مطمئن نیست چه مدت از آن خواهد شد و در چه صورت از آن خواهد شد. او گفت: WNBA است و با توجه به امکانات متعدد.

“در سی ما یک مادر اقامت در خانه سفارش تا ژوئن 8, و من فکر می کنم هر شهرستان در سراسر لیگ های مختلف استانداردهای بنابراین این لیگ در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای گرفتن همه از آن به حساب آورد.”

به WNBA ساخته شده پنج هفته استراحت به برنامه خود را برای بازی های المپیک توکیو. اما با بازی های تابستانی بازی در حال حاضر به تعویق افتاد تا در سال آینده WNBA می تواند با استفاده از آن زمان به را تشکیل می دهند بازی.

“امیدوارم در چند هفته آینده ما باید یک ایده بهتر است که در آن کشور است” Thibault گفت.

پس از آن, او گفت: آن پایین می آید به چه موجود تست برای کوروناویروس “به مطمئن شوید که ما بازیکنان و مربیان و کارکنان و کارگران و طرفداران همه سالم هنگامی که ما از طریق این. ما در حال رفتن به مخاطره افتادن سلامت هر کسی فقط به بازی بازی در حال حاضر.”

عرفا آخرین بازی انجام شده در Oct. 10 هنگامی که آنها را ضرب و شتم کانکتیکات خورشید در بازی سرنوشت ساز از WNBA نهایی. هفت بازیکن و سپس عازم خارج از کشور برای ادامه بازی.

در حالی که این بازیکنان باید پس از بازگشت Thibault گفت: بیشتر ندارد و دسترسی به بسکتبال پرتال تخصصی اولی.

“بسیاری از این افراد پس از استفاده به قادر به رفتن به خود تیم را تمرین تسهیلات و یا سالن ورزش های محلی که آنها تا به حال نیاز به عنوان بزرگسالان به خود سبد” Thibault گفت. “بسیاری از آنها فقط به انجام آنچه آنها می توانند با بسکتبال با دست زدن به توپ و در حال اجرا در پارک.”

زمانی که لیگ در حال چراغ سبز به سر بازی آن را برای رفتن به یک شلوغ تقویم ورزشی. Thibault هر چند آماده است.

“ما قصد داریم که پر از بیس بال, NBA, MLS و هاکی” Thibault گفت. “بخش خوب برای ما این است که لیگ ما در حال برنامه ریزی برای رفتن به ماه اکتبر بدون توجه به آنچه با برگشتی. بنابراین ما دیگر پنجره زمان برای انجام بازی از کسانی که در دیگر لیگ های دیگر از بازی بیس بال, شاید.”

معمولا وجود دارد افزایش تقاضا برای بلیط در سال بعد قهرمانی. که ثابت می شود و در این مورد عرفا. این تیم فصل بلیط برنامه فروخته شد. در حال حاضر زمانی که بازی بازگشت به احتمال زیاد خواهد شد در خالی آرنا.

“من احساس می کنم بد است که از آن می شود که در راه, اما این چیزی است که ما در برخورد با” Thibault گفت.

چگونه او حداقل شخصا برخورد با این همه وقت اضافی در خانه ؟ او خندید وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از پوشش نقره ای را از آن همه است.

هنوز او به بیشتر از آن. Thibault اولویت بندی کرده است تمرینات خود را, تغذیه و رژیم غذایی. او را مطمئن می سازد یک ساعت پیاده روی در هر روز و آن را تا به او کمک کرد تا از دست دادن حدود 15 پوند است.

او همچنین در ارتباط با دوستان قدیمی و شراب خواری-تماشای بسیاری از نشان می دهد که او می خواست برای گرفتن.

به علاوه او رشد کرده است یک ریش بزی.

اوقات فراغت نیز با توجه به او این فرصت را به منظور جلب بیشتر نقش سابق MVP Tina Charles. عرفا به دست آورد و او فقط قبل از این پیش نویس در ماه گذشته.

هیچ WNBA تیم های مکرر به عنوان قهرمان در 18 سال است. اما با چارلز Thibault معتقد است عرفا هستند و حتی تیم بهتر از آنها در فصل گذشته.

در حال حاضر او فقط نیاز به فرصتی برای اثبات آن است.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de