یک نسل از تاریخ غریق ممکن است از دست دادن خود را در کالیفرنیا نخستزادگی به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

لس آنجلس آتش نشانی و شهر مهر و موم ساحل را لغو کاربر خود را نجات دهنده برنامه با استناد به نگرانی در مورد کوروناویروس.

“ما منتظر تا زمانی که ممکن است به این تصمیم در امیدوار است همه چیز را تغییر” مهر و موم در ساحل دریایی رئیس ایمنی بیلی جو در بیانیه ای گفت. “این یک تصمیم دشوار است و ما می خواستیم را به شرکت کنندگان و خانواده های آنان به اطلاع زیادی که ممکن است. هدف ما این است که باقی می ماند پاسخگو به جامعه را دارد و برای اطمینان از ایمنی و امنیت و سلامت برای همه در مهر و موم ساحل.”

برخی از شهرهای ساحلی از جمله طولانی ساحل هانتینگتون بیچ, ساحل نیوپورت و سن کلمنت به عنوان به خوبی به عنوان دولت پارک در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا برنامه است که هنوز هم امکان پذیر تابستان امسال برگزاری در شنا محبوب.

تبلیغات

“در این زمان ما با احتیاط خوش بینانه است که تا سال 2020 ساحل طولانی تاریخ و نجات دهنده برنامه تابستان برگزار خواهد شد” با توجه به شهر سایت. “همانطور که می دانید این است که پویا وضعیت و تصمیم گیری در مورد اردوهای تابستانی و کودکان فعالیت هنوز در انتظار است.”

تاریخ و نجات دهنده برنامه تابستان سنت برای بسیاری از کسانی که زندگی در نزدیکی ساحل. به منظور شرکت دانش آموزان باید شنا آزمون که شامل تاسیسات آب به مدت پنج دقیقه و 10 متری زیر آب بدون آینده برای یک نفس. این برنامه کمک می کند تا دانش آموزان حرکت همیشه در حال تغییر اقیانوس محیط زیست انجام نجات بخش مهارت های از قبیل CPR و آزمون آمادگی جسمانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de