LivWell اقدام به خرید پنج آگاه درمانگاه ها در کلرادو

ماری جوانا را بازی اسب آبی گرسنه ادامه می دهد: LivWell روشن بهداشت اعلام کرد توافق به فکر خرید یک داروخانه های زنجیره ای با پنج فروشگاه در کلرادو.

که باعث می شود 22 درمانگاه ها در دولت تحت LivWell مالکیت با هر دو متوجه مکان در آرورا و همچنین فروشگاه در Berthoud, کلرادو اسپرینگز و دنور همه حال انتقال به LivWell نام تجاری بیش از چند ماه آینده. شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است.

این دومین عمده ماری جوانا کسب و کار کسب در گذشته چندین ماه برای LivWell با توجه به شرکت که خریداری شده خوراکی تولید کننده Sweet Grass آشپزخانه در اوایل این سال است.

مایکل خداوند معاون ارشد رئیس جمهور از توسعه کسب و کار یادداشت در بیانیه ای که “سال 2020 همچنان به یک سال باور نکردنی و رشد استراتژیک برای LivWell. آوردن و آگاه به LivWell برابر فراهم می کند ارگانیک و بدون درز فرصت رشد برای LivWell برند.”

فکر بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کوین دالی سیتی خواهد ماند با این شرکت با توجه به LivWell.

“تیم ما همیشه تحسین LivWell مدل کسب و کار عملیاتی نظم و انضباط و شبیه فرهنگ سازمانی” دالی می گوید. “و ما در حال حاضر افتخار به بخشی از LivWell.”

تاسیس در سال 2010 و آگاه است که فقط در اخیر از اوایل کلرادو درمانگاه گروه به ادغام با یک بزرگتر زنجیره ای پس از دولت افتتاح صنعت ماری جوانا به عموم معامله شرکت ها و سرمایه گذاران خارج کنند. بر خلاف بسیاری از عمده داروخانه خریداران در سال گذشته, اما, LivWell باقی می ماند یک شرکت خصوصی برگزار شد.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

LivWell به سرعت تبدیل به یکی از دولت بزرگترین زنجیره های خرده فروشی پس از تفریحی, فروش ماری جوانا در آغاز 2014 اما این گسترش بود تا حد زیادی بر افتتاح فروشگاه جدید است. حالا که مجوز برای مکان های جدید در حال خشک شدن در سراسر کلرادو LivWell پیدا کرده است راه های دیگر برای رشد و تکامل, خرید فورت کالینز داروخانه نامحدود مرکز سلامتی در اوایل سال 2019 و سپس حرکت غرب دنور داروخانه به یک برج جاده محل در نزدیکی فرودگاه بین المللی دنور در اوایل سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>