رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو روز دوشنبه اعلام کرد که او و تمام 10 دانشگاه, روسای دانشگاه را 10% کاهش پرداخت در سال تحصیلی آینده برای کمک به جبران عمومی دانشگاه سیستم متناوب ضرر و زیان مالی ناشی از کوروناویروس بحران است.

در نامه ای به دانشگاه و جامعه ناپولیتانو همچنین اعلام کرد حقوق و دستمزد یخ برای nonunionized کارکنان و nonstudent علمی کارکنان همراه با تلاش برای کاهش هزینه ها در این مناطق به عنوان غیر ضروری سفر و موافقتنامه خدمات. اما او گفت: UC ادامه می دهد و دانشگاهی پیشرفت برنامه که جوایز شایستگی تبلیغات و پرداخت را افزایش می دهد, برای اطمینان از پایدار استادان خط لوله و حفظ سیستم vaunted آموزش و پژوهش سرمایه گذاری است.

ناپولیتانو به ذکر است که برآورد systemwide ضرر و زیان مالی بالغ بر حدود 1.2 میلیارد دلار از اواسط ماه مارس تا آوریل به عنوان همه گیر مجبور UC بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی را به حالت تعلیق انتخابی پزشکی و دانشگاه برای ارسال اکثر دانش آموزان, صفحه اصلی, تغییر, برای آموزش آنلاین و از دست دادن درآمد حاصل از لغو مسکن و ناهار خوری قرارداد. علاوه بر این رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته اعلام کرد یک تجدید نظر در بودجه دولت برای 2020-21 که شامل 10% به قطع بودجه از $372 میلیون — برگشت از ژانویه پیشنهاد از 5% افزایش برای سیستم UC.

“پیش بینی ما این ضرر و زیان را همچنان به صعود در ماه های پیش رو” ناپولیتانو نوشت. “من می دانم که برخی از این اخبار تکان دهنده است در حال حاضر زمان دشوار است. هر چند بسیاری از ما دشوار است چالش های پیش رو, UC انعطاف پذیر است و ما از این طریق دریافت کنید با هم.”

تبلیغات

ناپولیتانو را بدست آورده یک پایه پرداخت از $570,000 رتبه 73 در میان 268 عمومی, کالج رهبران دنبال این وقایع از آموزش عالی است. متوسط پایه پرداخت از UC روسا است در مورد $500,000 در مقایسه با حدود 670,000 برای همسالان در Assn. از دانشگاه های آمریکا.

UC ادامه خواهد داد به کار با مقامات ایالتی و فدرال برای امنیت بیشتر کمک های مالی او نوشت: اما بسیاری از آن کمک تعیین شده است برای کمک های مالی دانشجویی.

ناپولیتانو همچنین گفت UC مقامات آغاز خواهد شد بحث و گفتگو با کارکنان اتحادیه های کارگری “به مطمئن شوید که آنها را در درک واقعیت فعلی ما شرایط مالی.” چند UC کارکنان اتحادیه های کارگری با این حال در حال برنامه ریزی برای ارائه یافته های تحقیقاتی شنبه که آنها می گویند نشان می دهد این دانشگاه است “قابل ملاحظه ای به خوبی می چرخاند” به تحمل یک بیماری همه گیر-مالی ناشی از اختلال بدون اخراج شهریه افزایش و یا دیگر شدید سیاست های ریاضتی با توجه به بیانیه AFSCME محلی 3299.

UC رجنت مجموعه به بحث در مورد اثر COVID-19 در دانشگاه امور مالی و برنامه های علمی در جلسات آنلاین آغاز روز شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de