Newsom برطرف کالیفرنیا بازگشایی قوانین اجازه می دهد بیشتر استان ها به راه اندازی مجدد اقتصاد خود

تصدیق کرد که بیشتر کالیفرنیا جوامع هستند در یک موقعیت به آرامی بازگشایی کسب و کار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه سست قوانین ارتباط عفونت کروناویروس نرخ مجاز فعالیت — یک تغییر است که می تواند آزادی اکثر نقاط دولت از ونرخ محدودیت از اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

“ما می دانیم که شرایط در سراسر کشور در حال منحصر به فرد و متمایز بسته به جایی که شما هستند” Newsom گفت. “خط پایین این است که مردم می توانند با سرعت خود را دارند و ما توانمند سازی محلی ما سلامت مدیران و مسئولان شهرستان است که درک خود را به جوامع محلی و شرایط بهتر از هر یک از ما.”

تصمیم Newsom می آید کمتر از دو هفته پس از دولت او برای اولین بار شروع به انتقال قدرت تصمیم گیری بیشتری به محلی مقامات بهداشت عمومی و وادار شد, او گفت:, توسط اطلاعات اضافی نشان می دهد نرخ ثابت از بستری شدن در بیمارستان و COVID-19 بيماران تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه و همچنین افزایش تست و بیشتر دنده محافظ برای کارکنان بهداشتی درمانی.

“به یاد داشته باشید هدف از اقامت در خانه سفارش تهيه و به پاسخ در بدترین سناریو” Newsom گفت. “ظرفیت ما برای پاسخگویی به افزایش بوده است و من فکر می کنم پیشرفته.”

تبلیغات

قوانین اجازه خواهد داد که رستوران ناهار خوری اتاق ها و مراکز خرید برای باز کردن دوباره در شهرستانهای استان که با معیارهای جدید. فرماندار همچنین اشاره کرد که حتی بزرگتر تغییرات پیش بینی شده در مراحل بعد از بازگشایی فقط در اطراف گوشه از جمله افتتاح سالن مو و حتی تماشاگر-رایگان, رویدادهای ورزشی به عنوان به زودی به عنوان اولین هفته در ماه ژوئن.

تغییرات اعلام شده در طول سفر توسط Newsom به یک رستوران در نپا معنی که 53 کالیفرنیا 58 شهرستانهای در حال حاضر می تواند حرکت بیشتر به دوم از چهار مرحله نسبت به بازگشایی اگر آنها را انتخاب کنید, او گفت:. فرماندار نیست نام پنج شهرستان است که نمی خواهد بود قادر به استفاده از انعطاف پذیری هر چند وی به نگرانی های پرستاری ماهر امکانات در شهرستان تولار شهرستان و یک مرکز بسته بندی گوشت می آمد در کینگز کانتی.

و نه اعلام می رود به تغییرات فوری در لس آنجلس است که در ادامه به سبقت گرفتن از دیگر بخش هایی از دولت در, تایید مرگ و میر. مقامات محلی می گویند عفونت رای در این شهرستان در حال سقوط است اما باقی می ماند که آنها نگران پتانسیل گسترش این بیماری است.

دیگر شهرستانهای اینکه آیا گزارش پیشرفت. مقامات در شهرستان سانتا کلارا گفت: آنها را به اولین گام خود را به دولت مرحله دوم سست محدودیت در حالی که در سان فرانسیسکو مدیر بهداشت عمومی دکتر گرانت Colfax روز دوشنبه گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که این شهر خواهد بود قادر به بازگشایی بیشتر در آینده دو تا چهار هفته.

تبلیغات

سان فرانسیسکو آرایشگر مغازه ها, سالن مو و ناخن سرو هر چند نمی خواهد دوباره باز به مدت حداقل یک ماه دیگر, او گفت:.

“تا کنون از این بازی است که نسبتا خوب” Colfax گفت: “اما ما فقط در ورود دوم از یک بازی طولانی.”

قابل توجه ترین در روز دوشنبه اعلام شده توسط Newsom است که شهرستانهای دیگر نمی خواهد نگه داشته و از شل شدن خاموش شدن قوانین اگر وجود داشته COVID-19 مرگ و میر در دو هفته گذشته. اصلی استاندارد بود که با انتقاد بسیاری از کالیفرنیا شهری شهرستان که رهبران آن استدلال کرد که حتی یک کشنده مورد را مسدود و آنها را از حرکت عمیق تر به مرحله دوم بازگشایی قوانین گردد Newsom دولت.

تبلیغات

استاندارد جدید حذف نرخ مرگ و مورد نیاز و جایگزین آن را با بیشتر سخاوتمندانه آستانه بر اساس نرخ به تازگی مورد تأیید. استان ها خواهد بود قادر به حرکت به سوی گسترده تر بازگشایی اگر آنها می تواند نشان می دهد کمتر از 25 coronavirus مورد در هر 100,000 ساکنان در 14 روز گذشته — یک استاندارد است که در اصل 1 مورد جدید هر 10 ، 000 ساکنان.

استان ها می تواند به جای نشان می دهد که کمتر از 8 درصد از ساکنان تست شده برای این ویروس بیش از هفت روز مثبت شد.

استان ها نیز باید نشان دهد که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 بيمار را تثبیت معنی آنها نمی تواند به افزایش بیش از 5 درصد بیش از مدت هفت روز یا که یک شهرستان نمی تواند بیش از 20 بستری شدن در بیمارستان در هر روز بیش از یک دوره 14 روزه.

این خبر می تواند کمک به کاهش تنش های بوجود آمده اند بیش از Newsom اقامت-در-خانه, منظور شرکت در نهمین هفته پس از چندین مبارز شهرستان بازگشایی این ماه بدون نیاز به تایید قبل. Modoc شهرستان اجازه همه کسب و کار برای بازگشایی مارس 1 در حالی که یوبا و شهرستان سوتر پاک ورزشگاه ناخن و مو سالن مراکز خرید و دیگر خرده فروشان برای از سرگیری عملیات روز بعد.

تبلیغات

این Newsom دولت با ارسال نامه هشدار به سه شهرستان در مارس 7, بیان کرد که دولت های محلی می تواند تبدیل شدن به واجد شرایط برای فاجعه بودجه اگر آنها همچنان به سرپیچی از فرماندار سفارش و ترغیب آنها به جای کار با دولت است.

در حالی که Newsom وعده داده شده دوشنبه که تغییرات به زودی برای کسانی که امید به دیدار کسب و کار مانند سالن مو و یا دیدن برخی از بازگشت از, رویدادهای ورزشی, معلوم بود که آیا او اشاره کرد که بسیاری از کالیفرنیا می تواند نزدیک شدن به مرحله سوم خود را در بازگشایی قوانین — به عنوان فعالیت های آن قبلا شرح داده شده به عنوان تنها پس از مرحله دوم loosenings باید تمام صورت گرفته است.

در میان مقاومت مواجه از شهرستانهای Newsom نیز به تصویب یک چارچوب اجازه می دهد تا برخی از مناطق به حرکت جلوتر از دولت خود سرعت. اگر دولت های محلی می خواهید برای باز کردن کسب و کار بیشتر این برنامه اجازه می دهد تا شهرستان به ارائه یک برنامه اعلام کرد که حضور این ویروس محدود است یا وجود ندارد در حوزه های قضایی خود را و آنها را ملاقات کردم شرایط خاصی برای آماده شدن برای یک آینده افزایش عفونت.

تبلیغات

دادن اعتبار به این استدلال که نیازهای غیر واقعی بود یک بار تجزیه و تحلیل در زمان یافت می شود که اکثریت قریب به اتفاق استان ها در کالیفرنیا موفق به دیدار با این دو معیار — بدون مرگ و میر و بیش از 1 مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در قبل از دو هفته است. همانطور که از دوشنبه Newsom گفت: در 24 استان ها اعلام کرده اند که آنها را ملاقات کرد دولت معیار برای حرکت بیشتر پیش رو در مرحله 2.

اورنج کانتی استاد راهنما لیزا بارتلت است که رئیس جمهور دولت را در انجمن استان ها گفت: Newsom تصمیم بر این کار از مقامات محلی در حال “swift به عمل پهن کردن منحنی و محافظت سلامت.”

بار کارکنان نویسندگان Maura دولان و ران-گونگ Lin دوم کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>