تغییرات طراحی شده به منظور افزایش فرصت ها برای اقلیت ها به اجرایی, سر مربیگری و هماهنگ کننده مواضع تصویب شد شنبه توسط NFL صاحبان.

آنها عبارتند از addendums به رونی حکومت است که کاهش یافته است کوتاه در آن هدف افزایش تنوع در لیگ.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس یک کنفرانس تلفنی میان 32 تیم صاحبان جای برنامه ریزی نشست بهار در مرینا دلم رعی کالیفرنیا. این لیگ در جلسه مجمع مارس در فلوریدا لغو شد.

در همان روز که تیم ها اجازه داده شد در محدود بازگشایی آموزش امکانات — اکثر باشگاه ها انجام نمی شود بنابراین بسیاری از افراد به دلیل دولتی محدودیت در منطقه خود — صاحبان حذف یک مانع برای درک اقلیت. همه باشگاه ها در حال حاضر خواهد شد نیاز به مصاحبه حداقل دو اقلیت نامزدها از خارج سازمان برای سر مربی خالی; حداقل یک اقلیت نامزد برای هر یک از سه هماهنگ خالی و حداقل یک خارجی نامزد اقلیت برای ارشد فوتبال عملیات و یا مدیر کل موقعیت.

این رونی حکومت گسترش یافته است که اعمال می شود به طیف گسترده ای از سمت های اجرایی. تیم در حال حاضر باید شامل اقلیت ها و/یا داوطلبان زن در مصاحبه با فرآیندهای برای سطح ارشد جبهه-دفتر موقعیت. کسانی که شامل باشگاه جمهور و مدیران ارشد در ارتباطات مالی و منابع انسانی و حقوقی فوتبال, عملیات, فروش, بازاریابی, حمایت, فناوری اطلاعات و امنیت شغل. لیگ دفتر را نیز به رعایت این الزامات است.

“NFL متعهد به تنوع سهام و ورود که به اعتقاد من بسیار مهم است برای ما موفقیت ادامه گفت:” کمیسر راجر Goodell که قبل از سوپر جام اذعان کرد که رونی رد شد در حال سقوط کوتاه از قصد خود را.

“در حالی که ما شاهد گام های مثبت در ما مربیگری صفوف در طول سال با کمک رونی حکومت ما تشخیص پس از دو فصل است که ما می توانیم و باید انجام دهد. سیاست تغییرات ساخته شده تا به امروز هستند و پررنگ نشان دادن تعهد ما مالکیت برای افزایش تنوع در موقعیت های رهبری در سراسر لیگ.”

در سال 2003 تصویب و به نام پس از اواخر استیلرز صاحب دن رونی که همراه با پس از آن-کمیسر پل Tagliabue دفاع و پشتیبانی فشار بیشتر NFL تنوع رونی حکومت کاهش یافته است کوتاه از هدف خود در سال های اخیر است. وجود دارد در حال حاضر چهار اقلیت مربیان و مدیران عامل دو در لیگ.

پس از 2018 فصل هشت سر مربیان شغل خود را از دست. تنها یک باز پر شده بود توسط یک اقلیت نامزد برایان فلورس در میامی.

زیر فصل گذشته پنج شغل باز آمد و یک اقلیت ران ریورا استخدام شد توسط واشنگتن است.

همچنین تصویب شد, یک پیشنهاد برای آزاد کردن دستیار مربیان به دنبال هماهنگ کننده شغل با تیم های دیگر. پس از پایان فصل به طور منظم از طریق مارس 1, باشگاه ممنوع است از انکار دستیار مربی چنین فرصت هایی هر چند لیگ مشخص است باز باید برای یک “حسن نیت تهاجمی دفاعی یا ویژه تیم هماهنگ کننده.

Goodell خواهد شد که قدرت به حکومت در هر اختلافات بوجود می آیند که در بین تیم های.

صاحبان نیز رای به ممنوعیت انکار یک “غیر-سطح بالا/غیر ثانویه فوتبال اجرایی” از مصاحبه برای یک “واجد شرایط دستیار مدیر کل موقعیت.” هیچ قرارداد می تواند به مذاکره و یا امضا کرد تا بعد از نتیجه گیری از کارفرما باشگاه فصل است.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de