اورنج کانتی امیدوار به باز کردن مراکز و رستوران های خرده فروشی دیگر به زودی

روز بعد از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ترک درب برای بیشتر استان ها به طور بالقوه بالابر اضافی coronavirus مربوط به محدودیت اورنج کانتی مقامات روشن ساخته است که آنها می خواهند برای دریافت از طریق به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

امیدوار به دیدن بزرگتر از بخش خرده فروشی در اقتصاد از جمله مراکز خرید و رستوران ها — بازگشایی اجتماعی محدودیت فاصله به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در حالی که مقامات بهداشت گفت: آنها هنوز در حال برنامه ریزی چگونه به حرکت بیشتر به آنچه که دولت, تماس, فاز 2, اعضای هیئت ناظران میگویند که زمان از جوهر.

“ما می توانیم با هم یک طرح, و من هنوز هم نگه داشتن انگشتان من عبور” گفت: سرپرست اندرو انجام دهد. “من امیدوار هستم که تا آخر این هفته ما قصد داریم برای ورود به فاز 2 به طور کامل.”

تبلیغات

انجام این کار به معنی مراکز خرید می تواند بازگشایی, برای مثال, به عنوان می تواند رستوران ناهار خوری اتاق — البته با تغییرات.

حتی اگر اورنج کانتی کند دقیق نامه جدید بازگشایی قوانین که Newsom رونمایی دوشنبه مقامات تاکید بر اولویت خود را هنوز هم به ارسال طرح به دولت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“به حدی است که کامل است و دشمن خوب ما نمی خواهید اجازه دهید که اتفاق می افتد گفت:” استاد راهنما همین واگنر. “اگر ما نیاز به مکمل بیایید مکمل.”

تبلیغات

تمرکز او اضافه کرد: باید: “بیایید باز به عنوان آنجا که ممکن است. اجازه دهید باز به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اجازه دهید باز با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

Newsom گفت: سست قوانین اجازه می دهد 53 کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان به حرکت بیشتر به دوم از چهار مرحله نسبت به بازگشایی.

آرام محدودیت شد و مورد استقبال بزرگتر شهری شهرستانهای استان است که تا به حال تقبیح دولت قبلی و معیارهای دشوار اگر نه دست نیافتنی برای بیشتر مناطق پرجمعیت.

تبلیغات

تحت تجدید نظر معیارهای شهرستانهای دیگر نمی خواهد نگه داشته و از شل شدن خاموش شدن قوانین اگر وجود داشته COVID-19 مرگ و میر در دو هفته گذشته.

شهرستانهای همچنین قادر خواهد بود به حرکت به سوی گسترده تر بازگشایی اگر آنها می تواند نشان می دهد کمتر از 25 coronavirus مورد در هر 100,000 ساکنان در 14 روز گذشته و یا نشان می دهد که کمتر از 8 درصد از ساکنان تست شده برای این ویروس بیش از هفت روز مثبت شد.

یکی دیگر از عوامل است که بستری شدن در بیمارستان. شهرستانهای یا باید به نشان می دهد که تعداد COVID-19 بيمار در بيمارستان نشده افزایش بیش از 5 درصد بیش از هفت روز و یا که آنها تا به حال بیش از 20 بستری شدن در بیمارستان در هر روز بیش از یک دوره 14 روزه.

تبلیغات

اورنج کانتی مقامات اظهار نظر در مورد قوانین جدید دوشنبه — جز به می گویند که آنها را “در تماس باشد پس ما باید در زمان حال به بررسی فرماندار اعلام” — و بلافاصله پاسخ روز سه شنبه هنگامی که پرسیده شد که آیا وجود دارد معیارهای شهرستان ملاقات نمی کند.

با توجه به این که بنابراین بسیاری از استان ها در حال حاضر می توانید درخواست دولت بیشتر به استراحت coronavirus محدودیت سرپرست لیزا بارتلت گفت: این مهم برای اورنج کانتی برای ارائه یک طرح به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است پس از آن امن و امان و موقعیت مطلوب در صف.

“ما واقعا به نوع نوبه خود در اطراف کشتی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

که به خصوص مورد به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به نگه داشتن بسیاری از مغازه ها بسته شد — که به نوبه خود دارای dammed شهرستان جریان درآمد.

تبلیغات

همانطور که در آوریل 17, شهرستان پیش بینی شده این امر از دست دادن $126.1 میلیون درآمد در این سال مالی به دلیل COVID-19 با توجه به پیش بینی های بحث شده در سه شنبه. سال مالی آینده این شکاف پیش بینی شده است به تعمیق به $332.4 میلیون.

در حالی که این اعداد و ارقام در سنگ تنظیم نشده — تغییرات در کالیفرنیا بودجه به طور کلی تصویر و پتانسیل حمایت بیشتر از دولت فدرال در میان عوامل موثر بر آن — به گفته مقامات آن روشن خواهد شد وجود چالش های پیش رو.

“تنها به دلیل مشکلات اقتصادی در این زمان است که کسب و کار تعطیل شده اند و کارکنان گذاشته شده است” گفت: رئیس هیئت مدیره میشل جراحی. “اگر ما از کسب و کار و آنها را باز به همان سرعتی که ممکن است که باعث تقویت اقتصاد ما و مهمتر از همه ارائه ضروری مشاغل — از آنجا که هر بخش خصوصی کار ضروری است … برای مبارزه اورنج کانتی ساکنان که از دست داده اند کار خود را و توانایی خود را برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز به دلیل این بحران است.”

تبلیغات

بار کارکنان نویسندگان جان مایرز, Taryn لونا و فیل Willon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>