سانتا کلارا ایالت کالیفرنیا پرجمعیت ترین شهرستان خواهد شد پیوستن به بقیه از منطقه خلیج سان فرانسیسکو در حال حرکت به فاز 2 از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را بازگشایی طرح اجازه می دهد برای منظقه وانت در بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی.

افسران بهداشت در منطقه خلیج گفت: آنها دیده می شود تعدادی از نشانه های مثبت از آخرین شل شدن stay-در-خانه دستورات اجرا شده در مارس 4, اجازه داده است که همه ساخت و ساز و کسب و کار خاص است که در درجه اول انجام کار در خارج از منزل مانند باغبانی و محوطه سازی را از سر گرفت.

بهبود شاخص ها عبارتند از:

  • روند موارد جدید است یا پایدار یا انداختن حتی با افزایش تست ؛
  • تعداد بیماران بستری مبتلا به کروناویروس پایدار است یا کاهش;
  • تامین تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک ، روپوش و دستکش رو به بهبود است, اگر چه برخی از کمبود فراموش باقی بماند و در شرایط خاص و
  • وجود دارد افزایش توانایی برای انجام تحقیقات بیماری کردهاید و تماس نزدیک از تازه افراد آلوده.

علاوه بر این اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی, برای وانت سرویس تنها این منظور نیز اجازه می دهد تا تولید و انبارداری و لجستیکی عملیات است که پشتیبانی آنها را به بازگشایی شده است.

تبلیغات

“ما در حال شمارش در این کسب و کار به طور مداوم به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل ها و بهداشت عمومی راهنمایی برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان به این فعالیت ها از سر گرفته شود” گفت: یک بیانیه مشترک از افسران بهداشت در گردشگاه عمومی, Contra Costa, Marin, San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا و همچنین شهر برکلی است که در بخش بهداشت و درمان مستقل از آالمدا کانتی. “COVID-19 همچنان به ژست بسیار قابل توجهی خطر ابتلا به جوامع ما و هوشیاری ادامه داد: لازم است برای اطمینان حاصل شود که ما نمی بینیم افزایش در گسترش هرچه بیشتر فعالیت های رزومه.”

نپا سلنو و سونوما شهرستان شد برای اولین بار در منطقه خلیج به حرکت به این مرحله انجام این کار در مارس 8, همان روز که خیلی از کشور از جمله L. A. شهرستان کردند. Marin, گردشگاه عمومی و سان ماتئو شهرستان در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای شروع به انجام این کار در روز دوشنبه و گردشگاه عمومی و کنترا کوستا شهرستانهای در حال حاضر ابراز قصد به انجام این کار این هفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de