هنوز در تلاش برای دریافت یک دسته در تحصیل از خانه ؟ Home-دانش آموزان می دانم که یک چیز یا دو

ده سال Eva استفاده می شود به صدای تیز و تند از طریق تمرینات در مدرسه قبل از اتمام بسیاری از دوستان خود را و گاهی اوقات مشاوره دانش آموزان دیگر.

اما از آنجا که کلاس های خود را نقل مکان کرد به آموزش از راه دور در مارس چهارم-گریدر در لیکوود کلیولند ابتدایی مدرسه تلاش کرده است برای تنظیم. بی پایان برگه نیست به خصوص ایجاد انگیزه و بالا بردن دست در کلاس را به آسانی بیش از زوم.

“آموزش آن را به عنوان است که گاهی اوقات دشوار در مدرسه” گفت: Shoshanah ابراهیم اوا را. “اما به یاد زمانی که شما در اتاق خود را حتی اگر شما در یک میز و شما در حال پریشان ما در وسط یک بیماری همه گیر چقدر می توانید یک بچه واقعا یاد بگیرند؟”

بنابراین ابراهیم تبدیل به یک گروه است که برخی از تخصص: صفحه اصلی دانش آموزان.

تبلیغات

صفحه اصلی-تحصیل — همه جانبه اصطلاح است که توصیف اشکال مختلف آموزش در خانه در تعاونی تنظیمات و یا آنلاین — دقیقا همان چیزی که به عنوان آموزش از راه دور.

“این است که مرتب کردن بر اساس از تحصیل از آخرین رفت و آمد مکرر. در حالی که برای اکثر خانه دانش آموزان, آن را انتخاب و آن چیزی که برنامه ریزی شده با احتیاط گفت:” رابرت Kunzman یک برنامه درسی و آموزش استاد در دانشگاه ایندیانا و مدیر عامل مرکز بین المللی برای صفحه اصلی آموزش و پژوهش است.

البته نه هر پدر و مادر است افتخار زمان و منابع برای ساخت کامل خانه و مدرسه در طول دوره این بیماری همه گیر. اما هدر Martinson, 53 صفحه اصلی-مدرسه مادر 25-به علاوه سال اجرا می شود که این جشن آموزش, مرکز آموزش مجازی در سانتا آنا را تشویق می کند تا پدر و مادر برای مهار روح از تحصیل در خانه در حالی که ماندن در خانه سفارش همچنان ادامه دارد.

تبلیغات

درس اول با توجه به Martinson? عرق نیست دانشگاهیان بیش از حد در حال حاضر.

“آن خواهد آمد. اما زمانی که همه چیز غیر معمول هستند و یا عجیب و غریب و یا بی قراری آن را دشوار است برای یادگیری” Martinson گفت. “خانواده ها می تواند بیشتر از این زمان و حتی آن را آموزشی و سرگرم کننده با ساخت آن تجربه است که آنها را با هم صرف.”

جوهر از صفحه اصلی-تحصیل Kunzman گفت: “این ایده که وجود دارد آنقدر در رفتن در زندگی روزانه است که به طور بالقوه تربیتی.”

“اگر آن را نگاه کرد که راه و اگر پدر و مادر به عنوان مربیان می تواند یک کمی بیشتر عمدی و عمدی در مورد آن تجربه” او افزود: “آنها قطعا می تواند تشکیل واقعا ارزشمند تجارب یادگیری.”

تبلیغات

بیشتر K-12 صفحه-دانش آموزان شرکت اغلب در فعالیت های خانواده مانند ساختمان یا ایجاد پروژه های بازی های ورزشی و دیگر ورزش, بازی, بازی های هیئت مدیره و انجام هنر و صنایع دستی هم با توجه به یک مرکز ملی برای آموزش و پرورش آمار نظرسنجی در سال 2016.

Martinson توصیه به خانواده ها برای پیاده روی بروید بخوانید و مجله در هر روز است. پروژه های تحقیقاتی در حال بهتر است برای دانش آموزان است. کودکان خواهد شد یادگیری بیشتر با لامسه تمرینات.

“چه عالی است که آنها یاد بگیرند به عشق به یاد” گفت: Martinson. “آنها کنجکاو شوند و یا به یاد داشته باشید آنچه که کنجکاوی بود. این خوب است و آن را احساس می کند و آن را [هیجان انگیز]!”

Earthroots زمینه مدرسه در اورنج کانتی به طور معمول ارائه می دهد کلاس برای دانش آموزان مستقر در طبیعت مانند زمین شناسی درس در یک چشمه یا ردیابی حیوانات پوشیده شده از درخت در امتداد یک دنباله. پس از همه گیر موسس, مدیر اجرایی و صفحه اصلی-مدرسه مادر Jodi Levine-رایت دگرگون شده بسیاری از مدرسه در منابع آنلاین و در پست قادر کیت بنابراین خانواده ها را می توانید در ادامه طبیعت درس از خانه. وب سایت خود را به کودکان می آموزد که چگونه برای شناسایی گیاهان و جانورانرفتن تماشای پرنده و حتی مواد غذایی از بذرها.

تبلیغات

“وجود ذاتی عقل فقط در دست زدن به چوب و احساس دانه و تماشای خورشید و ماه” Levine-رایت گفت. “این زیبا است که پدر و مادر در حال حاضر قادر به انجام این کار با خود بچه ها.”

بخشی از مدرسه طرح درس روزانه “آرام نشستن” — بیرون رفتن, نشستن و رعایت طبیعت برای عنوان کمی تا پنج دقیقه است. حتی در حال استراحت در کنار یک گیاه گلدانی در آپارتمان بالکن و یا باز کردن پنجره به پرندگان را انجام خواهد داد او گفت: — هر چیزی برای اتصال کودکان, خانواده و طبیعت است.

“ما تا به حال یک لحظه جادویی که در آن یک مرغ مگس خوار آمد و نوشیدن از شهد یک گل در حیاط ما” Levine-رایت گفت: از صبح روز دوشنبه را آرام نشستن با 6-year-old daughter بید. “فقط دیدن است که آن را احساس مانند یک هدیه … قادر به شاهد که ساده معجزه است.”

تبلیغات

Martinson همچنین توصیه می کند برای پیدا کردن درگیر درس از دنیوی موارد و یا تجربه است. برای مثال فرزندان او پس از کشف کردند که جوش شیرین و سرکه را در یک کیسه پلاستیکی می تواند یک “کیسه بمب” و این شد پایه و اساس از درس علوم خود را برای روز.

“به جای انتظار فرزند خود را به انجام تعداد معینی از برگه ظهر شما می توانید … برای پیاده روی بروید و بررسی اشکالات و پرندگان و یادگیری در مورد کسانی که همه چیز” او گفت:. “این ممکن است الزامات اما به خصوص کلاس بچه های مدرسه که اطلاعاتی که آنها در حال یادگیری آن را آسان به گرفتن.”

بسیاری از مدارس در حال حاضر به تنظیم انتظارات خود را برای نمرات در coronavirus-قطع مدرسه در سال است. لس آنجلس Unified School District برای مثال نمی خواهد موضوع عدم درجه برای هر دانش آموز در این سال است. بسیاری از آزمون های استاندارد برای K-12 دانش آموزان در سراسر کشور لغو شده است.

عمومی و خصوصی معلمان مدرسه هنوز هم نیاز به پیگیری پیشرفت دانش آموزان خود را, اما Kunzman گفت: هیچ کس نباید انتظار نتایج مشابه این سال است. او توصیه می کند والدین به “برش خود را کمی شل است.”

تبلیغات

“مطمئن شوید که مراقبت از رابطه میباشد,” او گفت:. “راه وجود دارد که شما می تواند کمک به کودک خود را درگیر با آموزش به کمک یادگیری می تواند سرگرم کننده به عنوان یک حواس پرتی و یا به عنوان چیزی برای انجام در طول این زمان من فکر می کنم که یک پیروزی واقعی در خود و برای خود.”

یک علامت تجاری خوب آموزش و پرورش اعم از معمولی و یا در خانه Kunzman گفت: زمانی است که یک مربی می داند که یک دانش آموز خوب به اندازه کافی برای کمک به آنها در سرمایه گذاری و تعامل با یادگیری خود را. پدر و مادر معمولا یک مزیت است.

او اذعان کرد هر ارتباط با یک کودک متفاوت است. در نظر گرفتن هر فرصت به عنوان یک لحظه آموزش می تواند در سراسر آمده به عنوان بیش از حد دقیق و ایجاد تنش میان پدر و مادر و یا سرپرست و فرزند. بزرگسالان باید سود خود را از منابع مانند دیگر خانواده چهره های آنلاین آموزش ابزارها و کتاب ها.

تبلیغات

“یکی از مهم ترین چیز در مورد صفحه اصلی-تحصیل پدر و مادر این است که آنها درک نقاط قوت خود و نقاط ضعف و آنها را در درک آنچه خود را در رابطه [است] به کودک” Kunzman گفت. “این پیچیده حساب زمانی که شما هر دو پدر و مادر و مربی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>