این دندریت ها نگران خود شد آلبوم جدید بیش از حد عجیب و غریب و سپس آن را در زمان خاموش

“ما شکست چند ژانرها با هم و به پایان رسید تا با یک rippin’ لحن است که برای تلفن های موبایل مانند یک تیره ’70s پلیس-نشان می دهد theme song, که در آن پسر بد همیشه برنده است.” که دنور نوازنده نیک دولان در صدای خود را ska جدید گروه EP Lunchin’ با دندریت هاکه کاهش یافته است در ماه آوریل است.

از آنجا که گروه تشکیل شده در سال 2003 به عنوان پنج قطعه ساده ska عمل بازی ادای احترام به جامائیکا گروه مانند Skatalites های دندریت ها شده اند در حال تحول است. در طول سال های نوازندگان باید با امثال Bosstones این Aggrolites کریس موری انگلیسی ضرب و شتم و خار ماهی.

“ما را نشان می دهد, بزرگ, پر انرژی رقص احزاب” توضیح می دهد که Dolan. “در طول سال ما به عنوان رشد و تکامل به عنوان یک گروه موسیقایی ما اضافه شده در بسیار کمی از روح فانک و پاپ عناصر به گسترش ما درخواست تجدید نظر به مخاطبان گسترده تر در یک راه طبیعی است.”

تمام bandmembers کمک به روند نوشتن و در این آخرین آلبوم این گروه طولانی متمرکز در instrumental, موسیقی اضافه شدن یک خواننده به مخلوط در یک زن و شوهر از آهنگ ها.

“در قلب این همه ما هنوز هم عشق و آغوش ما ska بنیاد, و آن را همیشه حاضر در نگرش و احساس ریتم مهم نیست که چقدر عجیب و غریب و lunchin’ ما” توضیح می دهد که Dolan. “ما درامر و دایره خود را از دوستان باید منحصر به فرد و نه عجیب و غریب بومی از زبان عامیانه. در سال قبل از دندریت به اصطلاح “lunchin” یک عبارت استفاده می شود برای توصیف چیزهایی که خارج از محل های عجیب و غریب و یا ذهن دمیدن. پس از گوش دادن از طریق برخی از ضبط آن را واقعا ضربه ما به عنوان یک گروه که این آهنگ در واقع کمی متفاوت احساس و صدا از نسخه های قبلی. ‘Lunchin” مورد استفاده قرار گرفت برای توصیف این گروه از آهنگ ها و آن هم از نوع فقط گیر کرده است.”

در حالی که هرگاه بود نگران شد آلبوم جدید و شاید کمی بیش از حد lunchin’ برای ska از purists که جذب نسبت به دندریت او می گوید: جامعه جدید آغوش صدا و با توجه به گروه “موج جزر و مدی از حمایت.”

حتی پس bandmates نا امید شده بودند که آنها نمی تواند به رکورد مناسب رقص و پس از آن بیرون آمد. به طوری که آنها با هم مخلوط مخاطبین خود را و شروع به ترویج این آلبوم آنلاین, پادکست, فن, صفحات, نقد و بررسی سایت ها و ایستگاه های رادیویی سراسر جهان است.

“ما مردمی از اروپا و آمریکای جنوبی و حتی آفریقا انفجار ما EP جدید,” دولان می گوید. “همه بررسی شده اند فوق العاده مثبت و با کلی ناخواسته علاقه است که ما هرگز قبل از دیده می شود به عنوان یک گروه.”

اگر چه گروه تور تابستان برنامه های در حال اوراق — همراه با هر زندگی می کنند نشان می دهد با توجه به تعطیلی سالن های موسیقی — طرفداران هنوز هم می تواند کمک به نگه داشتن عمل شناور از طریق این بیماری همه گیر.

“به عنوان یک گروه ما تکیه بر merch فروش و تضمین برای حفظ باند ماشین در حال اجرا” دولان می گوید. “این کاملا یک مانع برای کسانی از ما که تکیه بر موسیقی برای حمایت از ما معیشت. شما می توانید پشتیبانی از دندریت ها با گرفتن یک کپی از EP جدید و یا یک تی شرت در ما Bandcamp صفحه و به ما کمک به گسترش این کلمه در این آهنگ جدید به دوستانی که ممکن است حفاری صدا.”

که صدا است که ریشه در همه چیز که باعث می شود تجربه یک دندریت کنسرت ویژه, او می گوید.

“ما بازی با صدای بلند و با انرژی و قلب ترک همه چیز را در مرحله” توضیح می دهد که Dolan. “که یک موسیقی جهانی زبان است که هر کسی می تواند درک. ما نشان می دهد بیشتر احزاب از کنسرت, از دیدگاه ما. ما یک چیزی کمی برای همه ما نشان می دهد که به نظر می رسد که رهبری به ما الهام بخش برای این آهنگ های جدید بیش از هر چیز دیگری است.”

انتخاب کنید تا آلبوم و شنیدن بیشتر از دندریت ها در Bandcamp.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>