کویتو اکوادور (AP) — فراتر از نقاط داغ از برزیل و مکزیک coronavirus تهدید به پایمال کردن آمریکای لاتین شهرستانها کشش از شیلی به آمازون کلمبیا در یک علامت هشدار دهنده است که همه گیر است و ممکن است تنها در شروع آن مخرب مارس از طریق منطقه.

بیش از 90 درصد از تخت های مراقبت ويژه که هفته گذشته در شیلی پایتخت سانتیاگو اصلی که در گورستان حفر شده 1,000 اضطراری گور به آماده شدن برای یک موج از مرگ و میر.

در لیما پرو بیماران در زمان 80 درصد از تخت های مراقبت ويژه از جمعه. پرو در جهان 12-بیشترین تعداد موارد تایید شده با بیش از 90,000.

“ما در شکل بد” گفت: پیلار Mazzetti رئیس دولت پرو را COVID-19 نیروی کار. “این جنگ است.”

در برخی از شهرستانها پزشکان می گویند بیماران در حال مرگ هستند به دلیل عدم وجود هواکش و یا چرا که آنها نمی تواند به یک بیمارستان به اندازه کافی سریع. با مراقبت ويژه غرق مقامات برنامه ریزی برای حرکت بیماران از پایتخت مانند لیما و سانتیاگو به بیمارستان در شهرهای کوچکتر که به عنوان شلوغ — در حال اجرا خطر گسترش این بیماری بیشتر است.

کشورهای آمریکای لاتین را متوقف و پروازهای بین المللی و نورد اجتماعی فاصله دستورالعمل در حدود همان زمان به عنوان در ایالات متحده و اروپا به تاخیر انداختن ورود مقیاس عفونت گفت: دکتر مارکوس اسپینل مدیر بیماری های مسری در سازمان بهداشت پان آمریکا.

“امریکا لاتین ” آخرین موج” گفت: اسپینل که قبلا در سازمان بهداشت جهانی است.

او هشدار داد که مقامات نیاز به حفظ anti-virus محدودیت حتی به آمریکا و اروپا بازگشایی شده است. برخی از سخت ترین-آمار شهرستانها مانند لیما و سانتیاگو اعمال سخت اوایل مستندات. اما مقامات در تلاش برای به اجرا درآوردن آنها که آیا در میان ثروتمند که استفاده می شود برای نقض قوانین و مقررات یا پایین درآمد مردم است که بستگی به روز کارگر و یا فروش همه چیز در خیابان برای تغذیه خانواده خود را.

آمریکای لاتین ترین در جهان است نابرابر در منطقه یک واقعیت است که اسپینل گفت: ساخته شده آن را دشوار است به تعادل سلامت و رشد اقتصادی, با میلیون ها نفر رو به افزایش فقر در قرنطينه, حکومت و خاموش شدن ناگهانی.

یک ماه پس از swamping اکوادور ساحلی شهر گوایاکیول در یکی از اولین ضربات جدی به آمریکای لاتین, COVID-19 مشمئز کننده است هزاران نفر در پایتخت Quito که در آن 80 درصد از تخت های مراقبت ويژه اشغال شد که از جمعه.

“از نظر مراقبت های ویژه ما stripped bare” شهر وزیر بهداشت Lenín یک جور روسری زنانه گفت.

کویتو است بیش از 2400 تایید عفونت و وزیر بهداشت خوان کارلوس Zevallos گفت که او انتظار می رود به اوج آمده نسبت به پایان ماه ژوئن. او مطمئن به شهروندان است که در این شهرستان آماده شد و در جلوگیری از سرنوشت گوایاکیول که در آن صدها نفر کشته شده در صفحه اصلی سمت چپ در اتاق نشیمن برای روز قبل از overworked خو یش می تواند بازیابی بدن. کسانی که جان در بیمارستان ها در شهرهای ساحلی قرار گرفتند سرد در ظروف حمل و نقل است که در خدمت به عنوان موقت morgues.

تعداد مرگ و میر در کویتو افزایش نگران کننده بیش از آخر هفته از 114 به 209 و پزشکان گفتند که مخوف روزهای آینده.

“من 26 سال در کنار من که راه می رفت. سه ساعت بعد او را خفه کننده چون ما نمی باید یک ماسک در دسترس” گفت: یک بخش مراقبت های دکتر صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها. “من فکر می کنم ما در حال رسیدن به نقطه ای که شما را دیدم در اروپا, که در آن مردم برای عدم ماسک.”

اکوادور دارای ممنوع, خصوصی ترین ماشین سفر و تحمیل یک ساعت 2 بعد از ظهر تا 5 صبح روزانه قرنطینه اما هزاران نفر از مردم دیده می شود و خرید از فروشندگان خیابانی در سراسر پایتخت.

بدترین آمار کشور در امریکا لاتین برزیل باقی مانده است که سوم در جهان برای عفونت های گزارش شده در بیش از 250 ، 000 — حتی با محدود تست. بیش از 85 درصد از تخت های مراقبت ويژه در حال کامل در ریو دو ژانیرو و سائو پائولو.

در حال حاضر کشورهای دیگر در حال افزایش. شیلی تحمیل محدودیت های جدید در سانتیاگو پس از موارد بیش از دو برابر هفته گذشته به بیش از 34000 نفر در کشور از 18 میلیون نفر است.

تحت محدودیت های جدید مردم را به دریافت یک پلیس اجازه به ترک خانه با متخلفان جریمه معادل هزاران دلار است. ضروری کارگران معاف هستند.

“ما در شرایط بسیار بسیار نازک یخ” گفت: Claudio Castillo یک استاد سیاست عمومی و سلامت در دانشگاه سانتیاگو.

در کلمبیا آمازون, منطقه, موارد, شات در هفته های اخیر از 105 در آغاز ماه به 1,006 در روز دوشنبه. عفونت متمرکز در لتیسیا یک شهرستان در رودخانه آمازون که مرزهای هر دو برزیل و پرو است.

مردم محلی بر این باورند که مربوط به افزایش موارد در برزیل آمازون است. حتی اگر در کلمبیا به رئیس جمهور اتحاد نظامی مرز هنوز هم بسیاری از صلیب. ساکنان اغلب کار در یک کشور زندگی می کنند و در طرف دیگر.

Leticia متکی بر دو ضعیف مجهز به بیمارستان که حدود یک و نیم دوجین ماسک بین آنها است. مقامات به تازگی شروع به حمل و نقل بیماران به طور جدی بیمار به بوگوتا پس از شکست در بیمارستان اکسیژن گیاه. مقامات روز دوشنبه گفت که آنها باز خواهد شد هتل ها در لتیسیا را در افراد با کمتر شدید coronavirus موارد است.

سلامت کارگران نیز شکایت از دسترسی محدود به تست و می گویند که آنها در حال کار می به نقطه سقوط است.

در مکزیک مراقبت های ویژه اشغال کمتر از 50 درصد در اکثر شهرهای اگر چه مرگ و میر را آغاز کرده اند به پایمال کردن خانه های مراسم تشییع جنازه و crematoriums در مکزیکو سیتی قصبه ایزتپلپا.

در ضمن در کویتو تعداد فزاینده ای از مردم می گویند آنها می دانند که کسی که مرده از آنچه که بود به احتمال زیاد COVID-19 اگر چه بسیاری از آنها تست شده است.

Marcelo لوپز که ارائه مواد غذایی گفت: 35 سال از پسر عموی gargled با عسل و زنجبیل زیرا به اعتقاد او این امر محافظت از او را از ویروس. بیکار پسر عموی خود را با تاخیر رفتن به یک بیمارستان در این ماه حتی پس از احساس بیمار.

“هنگامی که او در نهایت در عمل, آن را خیلی دیر شده بود — او به طور جدی بیمار” لوپز گفت. “وجود دارد هیچ هواکش در بیمارستان درگذشت.”

___

Weissenstein گزارش از هاوانا. کمک به این گزارش ماریا Verza و کارلوس رودریگز در شهر مکزیک; Christine مشخصات armario در بوگوتا, کلمبیا; جاشوا گودمن در میامی; فرانکلین Briceño در لیما پرو; Eva Vergara در سانتیاگو شیلی; و دیوید Biller در ریو دو ژانیرو.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de