مغلوب ساختن پیشی جستن هدیه کلرادو با فرماندهی فضایی HQ…از طریق انتخابات

ماه قبل از رای دهندگان تصمیم می گیرید که آیا به ارسال کوری گاردنر بازگشت به آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استعداد است خواه وقت با خارج-از-این-دنیا ادعا می کنند برای مبارزات انتخاباتی خود را.

در مه 15, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که آن را انتخاب کرده بود پترسون پایگاه نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز به عنوان “موقت ستاد فضایی آمریکا ستاد فرماندهی تا دائم محل دفتر مرکزی انتخاب شده است و امکانات آماده در حدود شش سال” با توجه به وزارت دفاع اعلام.

فرود فرماندهی فضایی که مختصات دفاع تلاش در فضا به صورت نظامی آمریکا, شاخه, حتی برای یک سال و نیم دوجین ممکن است به نظر می رسد مانند یک پیروزی قابل توجهی. اما اخبار آمد و در جمله بعدی اعلام: “ما پیش بینی انتخاب ارجح فضایی آمریکا فرماندهی محل اوایل سال آینده تقویم سال.”

پس پترسون شده است این سایت به طور موقت از فضای فرمان از سپتامبر سال 2019 چرا زحمت اعلام کرد که این رفتن به ادامه در این نقش زمانی که خانه دائمی خواهد بود اعلام کرد یک تعداد انگشت شماری از ماهها از در حال حاضر ؟ شاید به دلیل وجود یک انتخابات در موقت.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“در کلرادو ما مفتخریم به بازی یک نقش محوری در دفاع ملی و نظامی عملیات فضایی به همین دلیل است که من تحت فشار قرار دادند وزارت دفاع به ایجاد فضایی آمریکا فرمان در اینجا در کشور ما” سناتور کوری گاردنر گفت: پس از DOD اعلام. “با ما موجود فضایی نظامی زیرساخت — آیا در پترسون پایگاه نیروی هوایی Buckley پایگاه نیروی هوایی Schriever پایگاه نیروی هوایی ملی فضای مرکز دفاع آمریکا شمالی دستور یا آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای — کلرادو است محل مناسب برای, و در حال حاضر خانه به, U. s. Space Command.”

اما کلرادو شانس فرود دائمی ستاد در حال حاضر به نظر می رسد کاهش آنجا که دولت می گوید این “تجدید نظر در رویکرد” برای ساخت آن انتخاب نهایی.

“تجدید نظر در رویکرد معتقد تازه تاسیس ایالات متحده در فضا نیروی نوظهور ساختار سازمانی و تجزیه و تحلیل اثرات آن بر روی تعداد محدودی از شدت پرسنل متخصص و زیرساخت های مورد نیاز برای پشتیبانی از هر دو فضا زور و فضا فرمان” اعلام یادداشت ها. “علاوه بر این رویکرد گسترش تعدادی از مکان های واجد شرایط برای توجه به میزبان دائمی فضایی آمریکا ستاد فرماندهی و جامع و شفاف تجزیه و تحلیل قبل از انتخاب نهایی محل.” به عبارت دیگر DOD می خواهد به استفاده از منابع همپوشانی بین فرماندهی فضایی و فضایی آمریکا نیروی است که همچنین در حال حاضر مقر آن در پترسون البته به طور موقت.

فضا و نیروی ششم شاخه نظامی ایالات متحده را آموزش کماندوهای چگونه به دستمزد مبارزه در فضا و اطمینان حاصل شود که ماهواره های این کشور و متحدان آن در حال محافظت از خود را از دشمنان. اگر چه میله میله برای باقی می ماند در کلرادو از طریق 2020 در نهایت دفتر مرکزی فضایی نیروی خواهد بود در پنتاگون در کنار آن از دیگر شاخه نظامی با “بحرانی دارایی های باقی مانده در کلرادو اسپرینگز” با توجه به نیروی هوایی عمده دیوید Alpar.

را فرماندهی فضایی در نهایت به دنبال فضا زور به ساحل شرقی برای بهترین استفاده از یک “محدود تعداد بسیار تخصصی پرسنل و زیرساخت های مورد نیاز برای پشتیبانی از هر دو”? ما نمی خواهد می دانم که تا اوایل سال 2021…پس از انتخابات.

اولین نسخه از فضا فرمان تاسیس در سال 1985 نیز قرار دارد در Peterson. آن را یک جنگ سرد مفهوم از آنجا که در آن زمان در ایالات متحده انتظار می رود به رقابت با اتحاد جماهیر شوروی در فضا برای دهه های آینده است. اما پس از آن اتحاد جماهیر شوروی منحل و پس از حملات 11 سپتامبر در ایالات متحده شروع به تغییر آن تمرکز نظامی به سازمان های تروریستی. در سال 2002 که فرماندهی فضایی بود و تعطیل.

در سال های پس از ایالات متحده رهبری نظامی دوباره شروع به دیدن کشورهای دیگر به ویژه چین و روسیه به عنوان تهدید بالقوه در فضا است. این چیزی است که منجر به قیام نونما فرماندهی فضایی در سال 2019 و فضای جدید نیروی در دسامبر 2019.

گاردنر نیست تنها کسی که ساخته شده مورد فضا برای نیروهای امنیتی کشور بود مستقر در این دولت است. کلرادو کل هیئت نمایندگان کنگره دارای لابی برای این ستاد عنوان شده است فرماندار Jared پلیس. “این خبر خوبی برای کشور ما” پلیس توییتی در 15 مه “و من همچنان اصرار رئیس جمهور و نیروی هوایی به کلرادو خانه دائمی ایالات متحده در فضای Command.”

این محل که در نهایت به نام خانه دائمی از فرماندهی فضایی باید یک هجوم گسترده مالی و شغل.

“نظامی پروژه ساخت و ساز در حال رفتن به نزدیک شدن به یک میلیارد دلار می گوید:” رخی خاکستر رئیس سازمان پدافند توسعه افسر در کلرادو اسپرینگز مجلسی و اقتصادی شورای توسعه “و ما در حال صحبت کردن در مورد 1500 شغل فقط برای این ستاد به تنهایی.”

دائمی ستاد است. در حال حاضر کلرادو است فقط موقت برنده شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>