دانشگاه کالیفرنیا اعلام کرد که آن را به طور کامل واگذار شده از سوخت های فسیلی این کشور بزرگترین موسسه آموزشی به انجام این کار به عنوان کمپین برای مبارزه با تغییر آب و هوا از طریق استراتژی های سرمایه گذاری تکثیر در دانشگاه های سراسر کشور است.

UC نقطه عطف پوش پنج سال تلاش برای حرکت عمومی تحقیقات دانشگاه سیستم $126 میلیارد نمونه کارها به بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار سرمایه گذاری مانند باد و انرژی خورشیدی است. UC مقامات می گویند استراتژی خود را که ریشه در نگرانی در مورد آینده این سیاره و در آنچه باعث می شود احساس های مالی.

“به عنوان سرمایه گذاران بلند مدت ما معتقدیم دانشگاه و سهامداران آن بسیار بهتر در خدمت سرمایه گذاری در فرصت های امیدوار کننده در زمینه انرژی های جایگزین به جای قمار در نفت و گاز” ریچارد شرمن صندلی از UC Board of Regents’ سرمایه گذاری کمیته در بیانیه ای گفت.

جنبش در برابر سوخت های فسیلی به سرعت رشد کرد به در بر گرفتن بیش از 1100 ایمان آموزشی دولتی و شرکت ها و موسسات غیر انتفاعی با $14 تریلیون دلار دارایی در دهه گذشته با توجه به 350.org جهانی آب و هوا سازمان عدالت. در میان آنها بیش از 50 دانشگاه های ایالات متحده را متعهد به کامل و یا جزئی divestment.

تبلیغات

در سال 2011, Hampshire, کالج در ماساچوست شد اولین پردیس برای ریختن به سبد سرمایه گذاری آن از سوخت های فسیلی است. پس از آن پردیس حرکات را افزایش داده اند با دانشگاه هاروارد دانشکده رای گیری در این سال برای حمایت از اتلاف سرمایه و دانشگاه جورج تاون ارتکاب به تکمیل آن تا سال 2030. دانشگاه استنفورد انتظار برای تصمیم گیری در مورد این مسئله توسط ماه آینده سخنگوی گفت.

در UC دانش آموزان شروع به سازماندهی برای سرمایه گذاری در تمام 10 دانشگاه در سال 2012 و با تشکیل فسیلی رایگان UC با کارکنان و اعضای هیات علمی و فارغ التحصیلان. عمده پیروزی در آمد در سال 2017, زمانی که UC Santa Barbara, صدراعظم هنری یانگ شد اولین پردیس رهبر به تایید divestment پس از سه روز اشغال ساختمان دولت با توجه به یک حساب کاربری توسط دو UC Santa Barbara, دانش آموزان است.

در سال گذشته UC علمی سنا اکثریت تایید یک درخواست تجدید نظر به رجنت به محروم از سوخت های فسیلی گفت: این کمک خواهد کرد “جلوگیری از قریب الوقوع فاجعه زیست محیطی.”

UC عمل پیشگامانه محیط زیست گفت: به دلیل اندازه آن سرمایه گذاری نمونه کارها و عظیم آن آموزش و تحقیقات سازمانی که آموزش 285,000 دانش آموزان است.

تبلیغات

“این بزرگترین و یکی از قابل تشخیص ترین دانشگاه ها در کشور” به سمت گفت: ریچارد بروکس یک استراتژیست ارشد با 350.org. “اگر آنها می توانید آن را به هر دانشگاه دیگر می توانید آن را.”

شرمن و Jagdeep سینگ Bachher UC ارشد سرمایه گذاری افسر اعلام کرد: دانشگاه قصد رفتن فسیلی رایگان در L. A. Times op-ed مقاله در سپتامبر گذشته. “کار ما این است که پول را برای دانشگاه کالیفرنیا و ما در حال شرط بندی ما می توانید انجام دهید که بدون سوخت های فسیلی سرمایه گذاری” آنها نوشت.

در سال 2015 UC سرمایه گذاری خود را منتشر کرد اولین چارچوب پایدار سرمایه گذاری است که شامل محیط زیست, اجتماعی و حکومت اهداف است. سه سال بعد هیئت رجنت رای به شامل این اهداف در تصمیمات سرمایه گذاری. UC سرمایه گذاری نمونه کارها افزایش یافته است از $91.6 میلیارد دلار در سال 2014 زمانی که Bachher در زمان سکان به 126 میلیارد دلار امروز است.

Bachher اعلام کرد که UC فروخته است بیش از 1 میلیارد دلار در سوخت های فسیلی دارایی از آن حقوق بازنشستگی اوقاف و سرمایه در گردش استخر و پیشی گرفتن آن پنج سال هدف از سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار در پروژه های انرژی پاک.

تبلیغات

او گفت تیم خود را متقاعد شده است که سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی مطرح یک “غیر قابل قبول ریسک مالی” به خصوص با “تنش های سیاسی و به احتمال زیاد پر از دست انداز و آهسته جهانی بهبود مالی در یک پست-همه گیر جهانی است.”

“در حالی که هیچ کس می دانم برخی چگونه بازارهای مالی انجام خواهد شد با بررسی داده ها و اندازه گیری خطر بالقوه ما جدولها در دراز مدت پایدار دوره” رئیس هیئت مدیره John A. Pérez در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net