مهاجران مستند نشده می توانید شروع به استفاده از برای دولت coronavirus امداد

مستند نشده کالیفرنیا ممکن است شروع به استفاده از برای کمک به فاجعه پرداخت 500 دلار برای هر نفر و تا 1000 $در هر خانواده است.

دولت ساخته شده است در دسترس $75 میلیون دلار برای کمک به پیش بینی 150,000 مهاجران مستند نشده آب و هوا coronavirus بحران است.

برای واجد شرایط بودن متقاضیان باید نشان دهد که آنها واجد شرایط برای کمک های فدرال برنامه های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس مانند مراقبت عمل می کنند و یا فدرال مزایای بیکاری و آنها که تحمل سختی از این بیماری همه گیر. تنها بزرگسالان ممکن است اعمال شوند. دولت راهنمای پرسش و پاسخ های متداول در مورد این برنامه را می توان در اینجا یافت نشد: https://www.cdss.ca.gov/inforesources/immigration/covid-19-drai

دوازده گروه های غیر انتفاعی در حال کار با دولت به خرج کردن کمک. گروه های کمک به متقاضیان تعیین اگر آنها واجد شرایط برای کمک های, درخواست برای آن و ارائه کارت های پرداخت به کسانی که آن را دریافت خواهید کرد. متقاضیان باید تماس با گروه اداره کمک در خانه خود را در شهرستان.

تبلیغات

در لس آنجلس سه گروه هستند اداره امداد: آمریکای مرکزی, مرکز منابع است که می توان در رسید (213) 315-2659; ائتلاف برای انسانی مهاجر, حقوق (213) 201-8700 یا (213) 395-9547; و آمریکایی های آسیایی تبار پیشرفت و عدالت (213) 241-8880.

وجوه در دسترس هستند در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده تا زمانی که آنها صرف یا 30 ژوئن در آخرین.

در آنچه دولت خواستار “مجزا ولی مکمل تلاش” گروه های غیر انتفاعی راه اندازی یک “کالیفرنیا مهاجرت پذیری صندوق” است که با هدف بالا بردن $50 میلیون. این بودجه توزیع خواهد شد در پرداخت های نقدی به مهاجران مستند نشده که واجد شرایط برای نه دولت فدرال و نه دولت را تسکین می دهد.

یک گروه محافظه کار مرکز آمریکایی آزادی شکایت کرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بیش از طرح خود برای ارائه کمک به مهاجران مستند نشده. این گروه وکیل گفت: مبلغ 75 میلیون دلار به نمایندگی از پول مالیات دهندگان به پرداخت به عنوان قوه مقننه تصمیم می گیرد “نه یک دوغاب صندوق فرماندار به صرف او به عنوان مناسب می داند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de