اگرچه استیو Reams به نظر می رسد همکاری با یک قاضی فدرال حاکم است که او را بیشتر اقدامات احتیاطی برای محافظت پزشکی-آسیب پذیر زندان بازداشت شدگان جوش County sheriff است قطعا احساس در مورد آن ناراحت.

“هرگز در شش سال به عنوان منتخب خود را کلانتر شده است که من شخصا بیشتر نا امید با حکم دادگاه. من عمیقا به جرم اصطلاح “بی تفاوتی عمدی’ اعمال شد به من و من تصمیم گیری را به عنوان آنها مربوط به عملیات جوش زندان شهرستان است. من معتقدم کل زندان کارکنان باید تقدیر خود را برای سعی و کوشش و فداکاری در یکی از حساس ترین دوران های اخیر حافظه” Reams می گوید: در بیانیه ای در پاسخ به ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو حکم صادره ممکن است 11.

در این حکم Philip A. Brimmer دادگاه قاضی گفت که در حال نمایش “بی تفاوتی عمدی” با مصرف آن احتیاط کنند. “شاکیان شرایط حبس را نقض هشتم متمم قانون اساسی” سخن گفت و سپس به این نتیجه رسیدند که کلانتر “اجتماعی فاصله تلاش با توجه به پزشکی آسیب پذیر زندانیان بوده است نه معقول.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“این حکم باید به مطالعه برای هر کلانتر که اجرا می شود از یک زندان شهرستان است. هر زندان خانه از زندانیان که متناسب با معیارهای بودن به خصوص آسیب پذیر اگر آنها قرارداد COVID-19. هر کلانتر همان وظیفه دادگاه مشخص در اینجا: برای شناسایی زندانیان که متناسب با آن معیارها و اقدامات ویژه برای محافظت از آنها را از جمله اجتماعی فاصله بهبود تمیز کردن و بهداشت و تامین تجهیزات حفاظت شخصی” مارک سیلوراستاین یک ACLU کلرادو وکیل است که بخشی از کنسرسیوم متشکل از وکلا تحت پیگرد Reams گفت Westword پس از این حکم بیرون آمد.

Brimmer حاکم بود و دو مورد نیاز: که در کامپایل یک لیست از پزشکی-آسیب پذیر زندانیان و همچنین تصویب یک سری از اقدامات برای نگه داشتن آنها را ایمن مارس 21.

در 18 مه در ارائه یک لیست از 89 پزشکی-آسیب پذیر بازداشت شدگان به دادگاه. “گام بعدی این است که طرح کلی برای دادگاه یک طرح یا تک سلولی تمام پزشکی آسیب پذیر زندانیان و یا خانه آنها را با هم در واحد خانواده به محافظت از آنها را از COVID-19,” کلانتر می گوید در این بیانیه است.

اما Reams اشاره می کند که زندان نیست و باید از این فضا به جای هر پزشکی-آسیب پذیر از بازداشت شدگان در سلول خود را “به طور کامل و بدون قرار دادن بقیه اهل بیت جمعیت در اوج خطر است.” کلانتر می گوید که او نیز احساس ناراحت کننده در مورد قرار دادن همه پزشکی-آسیب پذیر زندانیان با هم در واحدهای کوچک از آنجا که او معتقد است “این می تواند عواقب وخیم ما باید یکی دیگر از COVID-19 شیوع بیماری در زندان است.”

مانند اصلاحات دیگر امکانات در کلرادو جوش زندان شهرستان شده است ضربه سخت COVID-19 بیماری همه گیر.

بیست و دو Weld County زندانیان آزمایش مثبت برای COVID-19 از زمان شروع این بیماری همه گیر. دو نفر از کسانی که بازداشت شدگان بودند و در حال حاضر مثبت زمانی که آنها رزرو شده به زندان با توجه به Reams. علاوه بر این, هجده معاون کلانتر مشغول به کار در زندان را آزمایش مثبت برای ویروس; هفده از این نمایندگان در حال حاضر به بازگشت به کار.

تعداد کسانی که نمی عبارتند از: چارلز پترسون 78-سال-قدیمی گریلی ساکن که درگذشت COVID-19 در مارس 1, دو روز پس از آزادی از جوش زندان شهرستان است. مقامات با کلانتر, ادعا می کنند که پترسون نمی شد برگزاری نمایشگاه هیچ نشانه ای از ویروس در حالی که او در بازداشت است.

در پایان بیانیه خود Reams که اشاره به طرح دعوی در دادگاه به عنوان “احمق” می گوید که او معتقد است “زندان عمل شده است و همچنان یکی از بهترین تادیبی امکانات در کشور است.”

دادگاه تعیین کرده است یک برنامه ریزی کنفرانس با هر دو طرف پرونده در 9 ژوئیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de