وحشی هالیوود هیلز حزب تساوی 100 با وجود coronavirus سفارشات — سپس یک گلوله از حلقه خارج

پلیس لس آنجلس وارد در هالیوود هیلز صفحه اصلی شنبه شب پس از شکایت همسایگان در مورد مواج حزب در نظر گرفتن محل با وجود coronavirus محدودیت در اجتماعات بزرگ.

اما مقامات گفتند که افسران رو بیشتر از آنها برای معامله در زمانی که آنها وارد شده است.

حدود 100 مهمان بسته بندی شده بودند به 3000 فوت مربع سه خوابه در 1400 بلوک میلر درایو.

هنگامی که در داخل افسران شنیده ام یک گلوله از یک اتاق و یک مرد با یک زخم خود تحمیل, به گفته پلیس. مرد گرفته شده بود به یک بیمارستان است. جراحات او در نظر گرفته نمی شد زندگی را تهدید.

تبلیغات

جاش Rubenstein که پلیس لس آنجلس مدیر ارتباطات گفت: در این بررسی مشخص شد وجود دارد باند فعالیت در این حزب است. سه اسلحه بدست آمده از صحنه, او گفت:.

خانه بوده است اجاره را از طریق Airbnb و مورد استفاده برای حزب Rubenstein گفت و صاحب ملک بود به ظاهر غافل از این طرح برای استفاده از آن در کوتاه مدت اجاره.

Airbnb گفته صاحب خانه که آن را نه تنها ممنوعیت مهمانان که تلاش برای پرتاب احزاب غیر مجاز اما آن را به همکاری با اجرای قانون در هر بررسی است.

تبلیغات

“ما می خواهیم به بسیار روشن است — نه تنها ما را بان مهمانان که تلاش برای پرتاب یک حزب غیر مجاز در منطقه لس آنجلس Airbnb مثال ما خواهد بود و همکاری با پلیس لس آنجلس و دیگر مقامات اجرای قانون در هر تحقیقات مربوط به احزاب و نقض بهداشت عمومی اجباری و سازگار با شرایط استفاده از خدمات ما” این شرکت گفت: در بیانیه منتشر شده در اوایل این ماه.

بازداشت شده اند ساخته شده و در ارتباط با حزب غیر قانونی و یا عکسبرداری و پلیس در ادامه به بررسی.

تجمعات هر اندازه ممنوع است تحت اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط هر دو لوس آنجلس و دولت قوانین در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus.

اما با وجود این محدودیت لس آنجلس پلیس شده اند دریافت شکایت در مورد تجمعات که به نظر می رسد به نقض نظم است.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>