عمل رئیس می گوید: UC دانش آموزان خواهد بود صدمه دیده توسط ناپولیتانو طرح توجیهی ضایعات SAT و ACT

رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو پیشنهاد به تعلیق یک تست استاندارد مورد نیاز خواهد سوخت دانشجویی قطعیت فشار بودجه و تشدید نگرانی ها در مورد انصاف با ساخت روند پذیرش ذهنی بیشتر از عمل تست سازمان روز دوشنبه گفت:.

دله Roorda, عمل, ارشد اجرایی, انتقاد و پیشنهاد در نامه ای به اعضای UC Board of Regents که در حال برنامه ریزی برای رای دادن سهشنبه اینکه به حالت تعلیق درآورد و احتمالا از بین بردن تست استاندارد به عنوان یک دانشگاه پذیرش مورد نیاز است.

هفته گذشته ناپولیتانو رونمایی از پنج سال پیشنهاد را SAT و ACT تست مورد نیاز اختیاری برای دو سال از بین بردن آن در سال سه و چهار و حرکت به یک آزمون جدید توسعه یافته برای سیستم UC در سال پنج. این پیشنهاد اشاره کرد که UC سیستم در حال حاضر به حالت تعلیق در تست استاندارد الزامات مورد نیاز برای سقوط 2021 متقاضیان پس از coronavirus بحران وادار آزمون لغو شد.

این طرح های غیر معمول دیده می شد به عنوان یک مصالحه بین UC علمی سنا که اکثریت رای به حفظ آزمون در حالی که یک ارزیابی جدید توسعه یافته است و تست مخالفان که استدلال می کنند که نشسته و عمل هستند ناعادلانه تحت تاثیر نژاد و درآمد و سطح تحصيلات پدر و مادر است. عمل و کالج مدیره که دارای شنبه اظهار کرده اند که آزمون خود را نه مغرضانه بلکه منعکس کننده دسترسی نابرابر به آموزش با کیفیت و کمک به پیش بینی کالج موفقیت است.

تبلیغات

Roorda اظهار داشت که ناپولیتانو پیشنهاد تغییر حالات می تواند ایجاد سردرگمی بیشتر و “احساس وحشت و نگرانی.”

“من احترام حق از رهبران علمی برای انتخاب بهترین راه حل برای موسسات و دانش آموزان در طول این مشکل و بی سابقه ای را در زمان,” او نوشت. “اما این توصیه های جدید بیشتر خواهد شد عدم اطمینان و اضطراب دانش آموزان و خانواده های آنها در یک زمان زمانی که آنها نیاز به همه این اطمینان بخشی ها و منابع ما را تامین می کنند. فراگیر پیشنهاد نیز فشار پذیرش دفاتر, دولت, بودجه و گسترده تر سیستم آموزش و پرورش ایجاد سوالات و نگرانی در مورد انصاف و عدالت.”

UC السلطنه الی Ortiz Oakley صریح حریف از تست استاندارد عقب رانده برابر Roorda اظهارات.

تبلیغات

“من فکر می کنم آن را مایه تاسف است که او و عمل رهبری خواهد سعی کنید برای منحرف کردن هر گونه مسئولیت برای تاثیر تست در دانش آموزان بر روی UC,” او در مصاحبه ای گفت:. “روشن است که آن را تا به حال یک اثر مضر بر روی دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان از رنگ است.”

Oakley گفت که او “به طور کلی حمایت” ناپولیتانو طرح که او ستایش برای متعادل کردن دیدگاه های مختلف. اما او گفت که او تا به حال سوالات در مورد اینکه آیا به رها کردن تست مورد نیاز بلافاصله به جای ساخت نشسته و عمل اختیاری برای دو سال آینده. او همچنین گفت که او می خواست به شنیدن بحث در مورد اینکه آیا UC باید به توسعه یک ارزیابی جدید و یا به سادگی استفاده از دبیرستان نمرات که او گفت: بهترین پیش بینی از موفقیت به عنوان اصلی متریک در ارزیابی متقاضیان است.

او در نامه عمل رئیس نیز مطرح شده سوال در مورد هزینه هر ارزیابی جدید که کارشناسان را در $100 میلیون یا بالاتر در زمانی که این بیماری همه گیر است منجر به خسارت های مالی به سیستم UC. کسانی که ضرر و زیان خواهد بود تشدید وارونه از بخت و اقبال در بودجه دولت: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تا به حال در ابتدا پیشنهاد 5% افزایش برای سیستم UC برای 2020-21 اما در هفته گذشته پرده برداری قابل برش با توجه به همه گیر مربوط به کاهش درآمد دولت است.

Roorda همچنین پرسید که چگونه یک ارزیابی خواهد بود توسعه یافته در پنج سال — تحصیلی سنا بود در ابتدا برآورد آن می تواند نه سال — و این که آیا جدید UC رئیس جمهور خواهد بود آماده برای مقابله با “یکی از بزرگترین سیاست های تغییرات در سیستم خود تاریخ است.” ناپولیتانو اعلام کرد گام پایین Aug. 1.

تبلیغات

علاوه بر این او ابراز نگرانی در مورد پتانسیل بار در دانش آموزان است که ممکن است برای آماده شدن برای سه آزمون های استاندارد —یک UC ارزیابی و همچنین SAT و ACT در صورت نیاز توسط دانشگاه های دیگر به آنها علاقه مند به حضور در.

دیگر UC مقامات نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر