تجزیه و تحلیل: مغلوب ساختن پیشی جستن flouts کارشناسان حتی در خود دولت

واشنگتن (AP) — زمانی که ملت بیماری های عفونی پزشک هشدار داد که می تواند مخاطره آمیز برای مدارس برای باز کردن این سقوط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که غیر قابل قبول بود.

زمانی که کارشناسان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تولید یک نقشه راه برای چگونه آمریکایی ها می تواند به آرامی بازگشت به کار و فعالیت های دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران آن را رد کرد.

و زمانی که غذا و دارو هشدار داد در برابر مصرف یک مالاریا مواد مخدر به مبارزه با COVID-19 به جز در موارد نادر تهمت خواسته دکتر خود را برای آن به هر حال.

Coronavirus همه گیر انداخته است به استارک امداد حد تهمت را بی اعتنایی به صورت علمی و تخصص های پزشکی و حتی زمانی که ایمنی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها و یا شخصی خود را بهداشت و درمان در خط است. در جلسات عمومی و جلسات خصوصی او را به چالش بسیار کارشناسان خود دولت هم کشیده برای مقابله با بحران اغلب ترجیح می دهند به دنبال غرایز خود را و یا مشاوره از متحدان در دنیای کسب و کار یا محافظه کار رسانه ها است.

در انجام این کار تهمت به نظر می رسد بی توجهی به آنچه در نظر گرفته شده است که مسئولیت ویژه ای از رئیس جمهور آمریکا به عنوان مثال مجموعه برای ملت اعتنا نمیکند که مصرف شخصی در معرض خطر می تواند میلیون ها نفر از دیگران به دنبال به کاخ سفید برای راهنمایی به انجام همان.

“او فراموش می کند که او رئیس جمهور است و آنچه او می کند و می گوید: مردم در گوش دادن به و مدل خود را در که گفت:” لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون.

بهداشت حرفه ای’ نگرانی شد بخصوص این هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب وحی که او مصرف هیدروکسی کلروکین یک داروی او و چند تن از متحدان خود را تحت فشار بوده اند با وجود هشدارهای از کارشناسان. FDA هشدار داد در اوایل این سال است که این دارو تنها باید گرفته شود برای COVID-19 در یک بیمارستان و یا تحقیق تنظیم به دلیل عوارض جانبی بالقوه کشنده.

این رئیس جمهور است که در یک بیمارستان است. او شرکت در یک کارآزمایی بالینی. و او ندارد coronavirus. او به خبرنگاران گفت: او در مصرف مواد مخدر به عنوان یک “خط دفاع” پس از یک جفت از کاخ سفید کارکنان قراردادی ویروس.

پرداختن به انتقاد از تصمیم خود در روز سه شنبه رئیس جمهور به نظر می رسد مصمم. او گفت که او بود از ساختن یک “تصمیم گیری فردی” و پیشنهاد یکی از مطالعات افزایش نگرانی ها در مورد مواد مخدر بود یک حمله شخصی.

“این یک تهمت دشمن, بیانیه,” او گفت:.

دیوید اکسلراد که در خدمت به عنوان یک مشاور ارشد باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب به نظر می رسد برای لذت بردن از این فرصت برای به چالش کشیدن ارشاد دولت بدون شناخت که او سر که همان دولت است.

“او بازیگری به عنوان رهبر یک جنبش پوپولیستی که متنفر چیزهایی دولت خواسته است مردم را به انجام” اکسلراد گفت.

این جدید نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن یک تاریخچه از موازین علمی و پزشکی تخصص هر دو به عنوان یک شهروند خصوصی و به عنوان رئیس جمهور.

او را مورد سوال که آیا در دوران کودکی واکسن باعث اوتیسم با وجود شواهد کافی به خلاف. او همچنین پایین وخیم هشدار در مورد تاثیر تغییرات آب و هوایی بر محیط زیست و بهداشت عمومی, کشیدن ایالات متحده از جهانی توافق با هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و عقب مقررات که همان را انجام دهید. زمانی که او پا را بر روی یک کاخ سفید بالکن در سال 2017 به مشاهده یک خورشید گرفتگی او نادیده گرفته شناخته شده هشدار از دانشمندان و نگاه به طور مستقیم در مقابل نور خورشید بدون محافظ ،

راس بیکر یک دانشگاه راتگرز دانشمند علوم سیاسی گفت: trump’s بی اعتنا از نظر علمی تخصص پژواک سوء ظن بسیاری از رئيس جمهور را گرفته اند و از “نخبگان” در سیاست و زمینه های دیگر.

“نگرش او شده است ‘من می دانم که بیش از ژنرال. من می دانم که بیش از این اقتصاددانان.’ در حال حاضر آن را ‘من می دانم که بیش از این دانشمندان'” گفت بیکر که در خدمت به عنوان یک مشاور سابق جمهوریخواه ایالت چاک هیگل و دموکرات ایالت Patrick Leahy.

در حالی که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن علمی شک و تردید ممکن است استراتژی سیاسی این COVID-19 همه گیر شده است مطرح می شود ، این ویروس گسترش سریع در سراسر جهان ترک بسیاری از آمریکایی ها نامشخص در مورد چگونه برای محافظت از خود و به دنبال رهبران خود را به بهترین شیوه در همه چیز از تست به درمان و در حال حاضر برای راهنمایی در مورد چگونگی شروع به از سرگیری فعالیت های روزانه.

اما این پیام ها از کاخ سفید شده اند اغلب مبهم. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها تحت فشار قرار دادند برای تهاجمی تر اقتصادی باز از بسیاری از بهداشت عمومی و مشاوران و ریاست جمهوری خود را با استفاده از بلند گو حرف زدن به تقویت و اثبات نشده و گاهی اوقات خطرناک است, روش برای مبارزه با ویروس.

در زمان که رویکرد لرزاند, خود مشاوران مهمترین پس از او mused در طول یک کنفرانس مطبوعاتی که خوردن مواد ضد عفونی کننده ممکن است مبارزه با ویروس. بیانیه ای که باعث فوق العاده اعتراض با تولید کنندگان از پاک کننده خانگی صدور بیانیه هشدار زیر را مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات.

رئیس جمهور افشای که او مصرف هیدروکسی کلروکین تنظیم کردن یک شبیه تقلا. مقامات کاخ سفید خواست آمریکایی ها به دنبال توصیه های پزشک خود در حالی که بسیاری از پزشکان گفت: مصرف این دارو می تواند خطر قابل توجهی.

“من نمی توصیه می کنیم از مصرف این دارو مگر در مواردی که شما در بیمارستان بستری شده و دکتر خود فکر می کند آن را حس می کند و یا شما را در یک کارآزمایی بالینی” دکتر گفت: Radha Rajasingham اصلی محقق از یک هیدروکسی کلروکین پیشگیری مطالعه جریان در دانشگاه مینه سوتا است. او افزود: “آن است که مفید به مردم آمریکا به استفاده از آن در این زمینه است و نگرانی من است.”

یکی از پتانسیل نقطه روشن برای کسانی که نگران این مکان را به دنبال خواهد داشت مغلوب ساختن پیشی جستن سرب: رای گیری های اخیر نشان می دهد اکثر آمریکایی ها مشاهده نمی رئیس جمهور به عنوان یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

فقط 23 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها باید سطح بالایی از اعتماد به آنچه که رئیس جمهور گفتن در مورد این ویروس با توجه به مارس نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است. حتی برخی از جمهوری خواهان در زمان نمایش کم نور رئیس جمهور قابلیت اطمینان: 22 درصد گفت: آنها تا به حال کم و یا هیچ اعتماد به آنچه رئیس جمهور می گوید در مورد COVID-19 شیوع.

___

مانند گزارش از شیکاگو است.

___

یادداشت سردبیر — جولی سرعت پوشش داده است کاخ سفید و سیاست برای AP از سال 2007. عامر مانند را پوشش داده است کاخ سفید برای AP پس از 2019.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>