واشنگتن (AP) — جو بایدن منحرف سوال در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام رفتار نامناسب در طول دولت اوباما و دیگر تئوری های توطئه تحت فشار قرار دادند توسط خود را بالا متحدان و گفت: “من نمی خواهید برای دریافت کردن در گل و لای با این بچه ها.”

صحبت در اخبار یاهو مجازی town hall در سه شنبه, بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان از او پاسخ ناکافی به بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 90,000 آمریکایی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: این ویروس خواهد شد ناپدید می شوند “مانند یک معجزه است.”

گسترده دوبله اتهامات او “Obamagate,” مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به پرونده های حقوقی سابق خود, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین نشان می دهد که “دریدن” فلین نام به عنوان بخشی از حقوقی نظارت ایالات متحده خارجی اهداف جنایی بود و با سیاست های حزبی.

هیچ شواهدی وجود ندارد که, و تهمت و اتهامات غلط و حقایق در مورد. این “دریدن” از مردم در نظارت گزارش یک روال قانونی فعالیت در دولت — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده 10,012 چنین درخواست در 2019.

اما آنها اغلب نمی شوند و در فلین مورد تهمت حامیان نقطه به نقطه آن را به عنوان شواهدی وجود دارد که اوباما وفاداران به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن از شروع. خود رئيس جمهور است و نام آن را “بزرگترین جرم سیاسی و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا.”

“این است که الگوی خود را. انحراف, انحراف, انحراف, انحراف” بایدن روز سه شنبه گفت. “بزرگترین جرم است ؟ منظورم این است پروردگار من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را فریاد رسوایی آمده به عنوان رئیس جمهور و بسیاری از جمهوری خواهان بالا استفاده کرده اند به طور فزاینده ای به لفاظی علیه بایدن — امید به دامن زدن به شک و تردید در رای دهندگان ذهن به عنوان انتخابات فصل موجودات به گرما ،

روز چهارشنبه در یک کمیته مجلس سنا به رهبری جمهوری خواه ویسکانسین Ron Johnson رای خواهد داد در مورد اینکه آیا برای صدور حکم به عنوان بخشی از یک تحقیق بایدن پسر شکارچی و کار خود را برای اوکراین شرکت گاز طبیعی است که از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح در اوایل این سال است.

بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دو پسر بزرگسال به نظر می رسد به گسترش بی اساس آنلاین, تئوری های توطئه پیشنهاد دیگر فعالیت های جنایی با بایدن. در مورد خواسته است که یکشنبه بایدن به نام آنلاین پست در مورد این موضوع “بیمار است.”

“مردم از من می دانید. خبر خوب این است که اخبار بد ، آنها از من می دانید. آنها می دانند که من گناهان آنها می دانند که من استعداد می شود.”

با اشاره به دهه خود را در سنا و هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور او ادامه داد: “این سخت است برای ذخیره کردن بر من برخی از چیزهایی که فقط در مجموع از همگام سازی با هر چیزی در تمام زندگی من است که هر کسی تا به حال گفت: در مورد من.”

همچنین روز شنبه بایدن خواسته شده بود در مورد تهمت شلیک از استیو Linick به عنوان وزارت امور خارجه بازرس کل. برخی از جمهوری خواهان به دفاع از این حرکت با این استدلال که آن را در درون رئیس جمهور حقوق اما بایدن و دیگر دموکرات ها می گویند آن است که بخشی از یک بزرگتر کاخ سفید در تلاش برای تضعیف نظارت دولت.

بایدن وعده داده شده به آتش هر بازرس کل باید او انتخاب شوند گفت: آن موقعیت بودند “طراحی شده برای دولت صادق است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de