جعبه بزرگ قوانین: هدف کمپین آنلاین آماده آن را برای ویروس

نیویورک (AP) — خرید و فروش آنلاین در هدف قرار دادن بیش از دو برابر به عنوان بیماری همه گیر قرار داده و میلیون ها نفر در مستند در طول سه ماهه اول آشکار بیشتر بحرانی نقش فروشگاههای جعبه بزرگ در گرفتن منابع به تثبيت شده جمعیت.

مینیاپولیس شرکت گزارش روز شنبه که قابل مقایسه-فروشگاه فروش که شامل خرید آنلاین, افزایش 10.8% برای دوره سه ماه به پایان رسید که ممکن است 2.

که سوخت 12.5% پرش در تعدادی از موارد مشتریان با خرید هر یک سفر به فروشگاه به عنوان خانواده های ساخته شده عمده تهیه اجرا می شود اما کمتر از آنها است.

“آخرین سه ماهه بود بر خلاف هر چیزی من تا کنون دیده اند” هدف مدیر عامل برایان کرنل خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “آن شدید بود. این نوسان شد. آن را استرس زا برای مهمانان ما و برای کشور است.”

عمده فروشان مانند J. Crew و J. C. Penney درهای خود را بسته و به دنبال حفاظت از ورشکستگی. اما هدف و خارج ضروری توسط دولت های محلی و ایالتی شد بحرانی نجات است.

و یک سال-طولانی مبارزات انتخاباتی به چالش Amazon.com حاضر شد و دقیقا همان تکنولوژی مورد نیاز برای سوار کردن یک بیماری همه گیر. هدف از 1800 فروشگاه ها تبدیل شده است که به مراکز توزیع به صورت بسیار کارآمد آنلاین فروش ماشین آلات.

هدف این فروشگاه به طور مستقیم درگیر در تهیه کالا برای 80 درصد از خرید و فروش آنلاین. همان روز خدمات مانند منظقه وانت در فروشگاه برای همه چیز دستور داد حاضر نزدیک به سه برابر شده است.

کرنل گفت که در فروردین ماه به گسترش این بیماری همه گیر در ایالات متحده خریداران شروع به خرید را اختیاری مانند خرید لباس و کالاهای خانگی. او معتقد است که از محرک چک.

هدف برداشت سهم بازار در سراسر تمام دسته ها کرنل گفت: این تعداد 5 میلیون مشتریان جدید خود را وب سایت های آنلاین و 2 میلیون کاربران از آن درایو-خدمات.

به عنوان دیده شده است با دیگر خرده فروشان هستند که عامل در یک بیماری همه گیر هزینه ها افزایش یافت و همچنین. هدف صرف و اضافی 500 میلیون دلار در چیزهایی که به طور مستقیم مربوط به شیوع. این ضربه تا ساعتی برای پرداخت به کارگران توسط $2. آن را در حال حاضر گسترش اورژانس پرداخت هزینه برای آن دسته از کارگران به 4 جولای. هدف نیز صرف پول برای پاکسازی فروشگاه ها و انبارها جدید برای حمایت از کارگران یک علامت برای مشتریان برای اطمینان اجتماعی فاصله.

کرنل گفت: هزینه های آن خواهد بود که واقعیت جدید رفتن به جلو.

“وجود دارد رفتن به یک حق بیمه در ایجاد امن, بررسی, خرید, محیط زیست,” او گفت:. خرید در حالی که به حداقل رساندن تماس با انسان طبیعی جدید گفت: با اشاره به درایو و منظقه وانت.

هدف گزارش 11.3 درصد افزایش در درآمد که ضربه $19.62 میلیارد دلار برای سه ماهه. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار $19.02 میلیارد دلار است. سود خالص تضعیف 64 ٪ به $284 میلیون یا 56 سنت یا 59 سنت در هنگام تنظیم برای عدم تکرار حوادث. که به مراتب بهتر از این برای هر سهم سود از 44 سنت است که وال استریت انتظار داشتم که با توجه به یک نظرسنجی از تحلیلگران با FactSet.

سهام شدند اساسا قبل از باز کردن زنگ.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید