کالیفرنیا است که در نهایت برنده coronavirus نبرد حتی به عنوان مرگ و میر در حفظ و افزایش

سه ماه به کالیفرنیا نبرد با coronavirus در حال رشد وجود دارد نشانه هایی که شیوع ebbing حتی به عنوان دولت تلفات همچنان به صعود گذشته 3,400.

در حالی که مرگ و میر باقی می ماند خیره چالش دیگر معیارهای تجزیه و تحلیل توسط لس آنجلس تایمز نشان می دهد پیشرفت های قابل توجهی به اندازه کافی است که حتی برخی از محتاط ترین محلی مقامات بهداشت توافق کرده اند که برای شروع بازگشایی اقتصاد است.

تعداد تازه شناسایی coronavirus موارد در سراسر کالیفرنیا کاهش یافته است و هفته گذشته از هفته گذشته حذف به 12,229 موارد از 13,041 هفته گذشته است. این یک دستاورد قابل توجه با توجه به میزان افزایش تست.

و در سراسر کالیفرنیا بستری کاهش یافته است بیش از 15 درصد از اوج خود در شش هفته پیش این بار تجزیه و تحلیل یافت.

تبلیغات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تا به حال در ابتدا گره خورده بازگشایی استان ها در یک سرعت سریع تر از ایالت استاندارد به صفر coronavirus مرگ و میر بیش از یک دوره دو هفته ای یک معیار است که برخی از سخت ضربه شهرستانهای بزرگ مانند لس آنجلس کمی امید دستیابی به هر زمان به زودی.

اما با بسیاری دیگر امیدوار نشانه Newsom کاهش یافته و نیاز این هفته در یک حرکت است که اجازه خواهد داد که بسیاری از شهری شهرستان برای بازگشایی خیلی بیشتر به سرعت. یک بار تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که برخی از استان ها از جمله کنترا کوستا مونتری نپا San Joaquin, San Luis Obispo شهرستان سانتا کلارا و Yolo شهرستان دیدار دو کلید الزامات مورد نیاز برای حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی که شامل ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز خرید.

تبلیغات

در روز سه شنبه, Napa County گفت: آن را دریافت کرده بود تایید دولت برای بازگشایی رستوران اتاق ناهار خوری و فروشگاه های خرده فروشی به صورت حضوری خرید; از wineries مو و ناخن سالن هنوز هم باقی می ماند بسته و گردشگری مجاز نیست. Sacramento County گفت: همچنین یک چراغ سبز برای بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها.

“آنچه واقعا فوق العاده در مورد این است که در حال حاضر ما منحنی است که نه تنها تخت, اما آن را در واقع کاهش و از نظر تعداد بستری شدن در بیمارستان” دکتر گفت: اعطای, Colfax, سان فرانسیسکو, مدیر بهداشت. “بنابراین این بسیار امیدوارم.”

مرگ باقی می ماند یک مشکل مداوم با میانگین 500 کالیفرنیا در حال مرگ از عفونت کروناویروس در هر هفته به عنوان رشد نامتناسب تلفات این بیماری در سیاه پوستان و لاتین. وجود دارد باقی می ماند عمیق نگرانی در مورد ظهور مجدد بیماری در پاییز و مقامات هشدار می دهند این بیماری ممکن است با ما برای دو سال آینده بدون به طور گسترده ای در دسترس واکسن.

تبلیغات

اما حتی مقامات گرفته اند که اولین boldest مراحل را برای تحمیل stay-at-home سفارشات در حال حاضر گفت: وضعیت تثبیت شده به اندازه کافی به اجازه آهسته بازگشایی جامعه است.

وجود دارد دو شاخص کلیدی برخی از مقامات به طور فزاینده ای با تمرکز بر: بستری شدن در بیمارستان و درصد از مردم تست مثبت است.

در شهرستان سانتا کلارا — خانه دره سیلیکون و یک بار در ملی کانون بیماری همه گیر کوروناویروس — در اوایل آوریل 9 درصد از افراد مورد آزمایش قرار گرفته بود نتایج مثبت برای coronavirus یک زمان که در آن وجود دارد کمتر از 600 تست یک روز در دره سیلیکون سلامت افسر دکتر سارا کودی گفت: در این هفته. در روزهای اخیر فقط 1% به 1.5% از مردم در حال آزمایش مثبت و شهرستان است که در حال حاضر قادر به دریافت نتایج از حدود 1,600 آزمون در روز است.

“بیمارستان ها باید ظرفیت… و در نهایت تست ما ظرفیت نیز افزایش یافته است,” او گفت:.

تبلیغات

فقط در هفته گذشته کودی هشدار داد در برابر کاهش اقامت در خانه سفارش کرد و گفت آرامش بخش آن را “می بینیم سریع بازگشت از موارد از بستری شدن در بیمارستان و سریع بازگشت از مرگ.”

از آن زمان به بعد تعداد مرگ و میر در شهرستان سانتا کلارا ادامه به سقوط رها به شش هفته گذشته به پایین ترین هفتگی شمارش در 10 هفته.

تبلیغات

نه county منطقه خلیج ثبت 43 مرگ و میر در هفته گذشته افزایش اندکی از هفته گذشته شمارش 38 اما هنوز هم زیر تمام وقت هفتگی بالا از 61 مرگ و میر در ماه گذشته.

در یک ایالت اساس Newsom این هفته گفت: کاهش این ایالت بستری شدن در بیمارستان بود یک عامل در شل شدن نیازهای شهرستانهای نیاز به ملاقات به بازگشایی طور گسترده تر.

“به یاد داشته باشید: تمام هدف از اقامت در خانه سفارش تهيه و به پاسخ در بدترین سناریو” Newsom گفت. در هفته های اخیر تست و تامین تجهیزات حفاظت فردی است و “ما ظرفیت برای پاسخگویی به افزایش بوده است و من فکر می کنم پیشرفته.”

دو ده عمدتا روستایی شهرستان در شمال کالیفرنیا در حال حاضر وارد فاز گسترده تر باز کردن برخی از تماس های گسترده فاز 2 اجازه می دهد رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی به طور قانونی بازگشایی درهای خود را به داخل سرویس در استان ها مانند سن بنیتو فقط در شرق مونتری کانتی.

تبلیغات

آنها ملاقات معیارهای اکید صادر شده توسط فرماندار در مارس 7 که مورد نیاز شامل هیچ مرگ و میر ناشی از کوروناویروس-افراد آلوده در گذشته 14 روز و بیش از 10 مورد در هر 100,000 ساکنان در همان مدت زمان ،

کسانی که فقط دو تا از بسیاری از استانداردهای Newsom خواسته شهرستانهای استان برای دیدار با آنها سخت است: یک بار تجزیه و تحلیل داده ها در آن زمان نشان داد که 95 درصد از ساکنان کالیفرنیا زندگی می کردند در شهرستانهای استان که موفق کسانی معیار.

Newsom جدید استانداردهای روز دوشنبه منتشر رها نیاز است که هیچ COVID-19 مرگ و میر در شهرستان ظرف مدت 14 روز گذشته.

به جای بستری شدن در بیمارستان داده است یک شاخص کلیدی. یک شهرستان باید با ثبات یا کاهش بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات

بستری شدن در بیمارستان در نظر گرفته شده است پایدار اگر روزانه به طور متوسط افزایش در بيماران مبتلا به زیر 5 درصد در طول هفته گذشته. (کوچکتر استان ها می تواند در دیدار با استاندارد اگر آنها نشان می دهد بیش از 20 بستری شدن در بیمارستان در هر روز تنها در دو هفته گذشته.)

یکی دیگر از قاعده کلیدی اندازه گیری میزان بیماری در یک شهرستان است. یک شهرستان یا باید کمتر از 8 درصد از مردم تست مثبت در هفته گذشته و یا کمتر از 25 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان در 14 روز گذشته.

Newsom حدود 53 کالیفرنیا 58 شهرستان می تواند این استانداردها را برآورده.

وجود استانداردهای دیگر استان ها باید برای باز کردن به طور گسترده تر. آنها شامل یک حداقل سطح تست ظرفیت قوی بیماری بررسی تیم های کافی تخت بیمارستان ظرفیت و برنامه ای برای جلوگیری و یا مقابله با خانه سالمندان شیوع است.

تبلیغات

سان لوئیس اوبیسپو و ونتورا شهرستان در میان شهرستانهای استان است که در حال استفاده برای دیدار با استاندارد جدید.

در حالی که شهرستان ونتورا است گزارش شش مرگ و میر در دو هفته گذشته شکست حکومت قبلی این شهرستان گفت: تنها 3.5 درصد مثبت آزمایش برای این ویروس در هفته گذشته و بستری شدن در بیمارستان را کاهش بوده است.

Newsom گفت: شهرستان که به احتمال زیاد خواهد بود واجد شرایط برای ورود به این فاز شتاب از بازگشایی شامل دو San Joaquin Valley: Kings County, صفحه اصلی به شیوع در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در هانفورد و Tulare County, که در آن شیوع بیماری در خانه های پرستاری همچنان ادامه داشت. ردوود چشمه مرکز بهداشت و درمان در شهرستان تولار شهرستان دیده می شود 28 ساکنان مرد و 116 بيمار و 61 اعضای هیات آلوده.

تبلیغات

در روزهای اخیر در لس آنجلس 9 درصد از مردم تست شده برای این ویروس تا به حال نتایج مثبت که نتواند دولت حداکثر 8% گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس.

هفتگی متوسط تعداد افراد در L. A. شهرستان بستری با تایید و یا مشکوک به عفونت کروناویروس کاهش یافته است و در هفته های اخیر.

تبلیغات

در روز سه شنبه, L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger بیان یک هدف برای بازگشایی L. A. شهرستان توسط جولای 4, چیزی فرر گفت: شهرستان خواهد هدف اما همچنان مشروط بر آنچه داده می گوید از نظر پیشرفت شیوع.

دکتر رابرت Kim-Farley پزشکی اپیدمیولوژی و عفونی-بیماری متخصص در UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت گفت: او فکر کالیفرنیا در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای بازگشایی جامعه با خیال راحت.

آن را حس می کند اجازه می دهد تا مکان با چند مورد و پراکنده جمعیت به بازگشایی زودتر از متراکم شهری و اماکن ضربه سخت گیر گفت: Kim-Farley, یک مقام ارشد سابق برای L. A. شهرستان در بخش بهداشت عمومی مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

“بدیهی است که ما باید برخی از تنش هایی است که همیشه وجود دارد برخی که مایل به حرکت سریع تر از دیگران” کیم-Farley گفت. “این ایده در اینجا از … تلاش به همه موافق چه راهنمایانی که در طول مسیر و پس از آن اجازه دهید باز تا بر این اساس … این مرحله فرآیندهای یک رویکرد خوب.”

تبلیغات

کیم-Farley گفت: مسئولان باید به طور فزاینده تمرکز بر بهداشت عمومی منابع در جایی که coronavirus مشکل است بزرگترین مانند خانه های سالمندان.

کارگران ماهر پرستاری امکانات حساب برای 44 درصد از بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان در L. A. شهرستان با تایید عفونت کروناویروس. کیم-Farley گفت: این امر مهم به عنوان مثال پیدا کردن راه هایی برای پرداخت های پرستاری خانه کارگر به اندازه کافی به طوری که آنها مجبور به کار در مکان های مختلف و یا پرداخت آنها را به اندازه کافی به طوری که آنها می توانید زندگی می کنند در تاسیسات برای یک دوره از زمان.

برای تمام تمرکز بر روی بهبود اعداد کارشناسان هنوز هم احتیاط که همه چیز می تواند بدتر. شیوع بیماری در موسسات مانند زندان و خانه های پرستاری و پناهگاه بی خانمان می تواند گسترش به جامعه گسترده تر.

تبلیغات

1918 همه گیری آنفولانزای دیدم موج دوم مرگ و میر در بسیاری از موارد بدتر از اول است.

“این بسیار آسان است که یک سناریو که در آن بیشتر وجود دارد عفونت و داشتن عفونت بیشتر نتایج در قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی,” فرر گفت.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو; لی و گرین از جنوب کالیفرنیا. بار کارکنان نویسندگان Maura Dolan, Taryn لونا جان مایرز کالین Shalby و فیل Willon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید