در قبل از COVID-19 عصر طرفداران حفظ حفاظت اسایش در پارک هیل باشگاه گلف برنامه ریزی برای جمع آوری امضا به اندازه کافی به زمین یک ابتکار در نوامبر سال 2020 رای گیری.

“برخی از چیزهایی که واقعا محترم و آنها باید باشد. مانند فضای باز می گوید:” وودی Garnsey یک رهبر صرفه جویی در فضای باز دنور گروهی که مبارزه برای حفاظت از, حفاظت از راحت شدن از درد. بسته به نوع که شما بخواهید که اسایش و مانع از زمین استفاده می شود برای هر چیزی غیر از یک پارک یا هر چیزی به غیر از یک زمین گلف است.

اما اکنون با امضای جمع آوری در کنار غیر ممکن است تا زمانی که هر دو دولت و شهرستان کار ممکن در احتمال امضای الکترونیکی جمع آوری فرایند طرفداران ابتکار عمل را در بر داشت یک متحد در Councilwoman کاندی CdeBaca که فشار برای دنور شورای شهر به ارجاع این طرح به انتخابات ماه نوامبر.

در 18 مه در در بار ستیز کمیته شنوایی councilmembers بحث که آیا به جلو حرکت می کند با این طرح که به تصویب قدرت به دنور رای دهندگان در هر سوال از لغو حفاظت easements و هر زمان که از شهرستان می خواهد به تجاری اجازه می دهد و یا توسعه مسکونی در زمین تعیین شده برای پارک.

“وجود دارد به مقاومت مواجه با افرادی که احساس می کنم به شدت در مورد فضای باز در این روز و سن می گوید:” Garnsey که امیدوار است که به دنور خواهد خرید 155-بسته هکتار است که خانه های گلف و تبدیل آن به یک پارک شهر.

اگر چه ابتکار دیگری فرستاده کمیته در 6-5 رای تعداد انگشت شماری از اعضای صحبت کرد که در این جلسه ابراز شک و تردید در مورد این پیشنهاد

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“در اینجا یک نگرانی واقعی است که من. چگونه جامعه احساس می کنم در این مورد پرسید:” کریس هرندون نماینده که منطقه شامل اموال. “است که در آن توسعه?”

هرندون گفت که صرفه جویی در فضای باز نشده بود تماس دفتر خود و نه آن رسیدن به یک تعداد انگشت شماری از محله سازمان است که در هرندون نام برد.

وجود دارد هیچ دولتی دوره نظر در طول جلسه کمیته اما برخی از اعضای جامعه در مخاطبان ارسال نظر نوشته شده است.

“شمال شرقی پارک هیل است بسیاری از نیازهای قابل دسترسی مقرون به صرفه مسکن; یک سوپر مارکت ها و رستوران ها و خرده فروشی; یک پارک خوب با امکانات رفاهی برای کودکان; آموزش های شغلی و فرصت های کسب و کار; و بیشتر” Abdur رحیم علی, امام در شمال دنور مرکز اسلامی نوشت: در نامه ای به شورای اسلامی درباره این طرح می باشد. “بسیاری از ما بوده است بی اعتقاد از تلاش های توسعه در گذشته اما ما فکر می کنیم یک برنامه متعادل برای سابق گلف می تواند کمک به این محله. ما نیاز به افرادی که در محله های فوری به گفتگو برای کشف کردن آنچه که تعادل مناسب می تواند باشد.”

حفاظت اسایش در محل بوده است از سال 1997 زمانی که دنور شهرستان به تصویب شورای اندازه گیری طول, Wellington Webb زمان به عنوان شهردار. وب در حال حاضر طرفدار رای گیری ابتکار عمل.

این شهر در اصل برنامه ریزی شده برای خرید زمین گلف با استفاده از 2 میلیون دلار تولید شده از یک باند اندازه گیری گذشت و در سال 1989 از جورج کلیتون اعتماد است که مدیریت کلیتون اوایل یادگیری, یک سازمان غیر انتفاعی است که در خدمت کودکان کم درآمد و اجرا می شود پیش دبستانی و آموزشی موسسه تحقیقات. اما زمانی که پول به اندازه کافی برای خرید ملک در این شهر به جای به پایان رسید تا با ارائه آن در بورس برای راحت شدن از درد.

زمین در حال حاضر متعلق به Westside سرمایه گذاری شرکای که خرید ملک برای 24 میلیون دلار در ماه جولای سال 2019 از جورج کلیتون اعتماد. Westside برنامه ای برای کار با این بخش از جامعه برنامه ریزی و توسعه و اعضای محله طی سال آینده همه گیر اجازه می دهد برای ایجاد یک منطقه کوچک طرح برای زمین و مناطق مجاور.

“ما اذعان کرد که وجود دارد نیاز به یک پارک در اینجا ما در حال حاضر متعهد به حداقل شصت هکتار پارک می گوید:” کنت هو, پروژه سرب در Westside که می گوید این شرکت همچنین پیش بینی مسکن مقرون به صرفه در زمین. “چون ملک به اندازه کافی بزرگ است, ما می توانید تعداد زیادی از چیزهای مختلف و کار با جامعه واقعا پیدا کردن راه حل است که می تواند خود را به آدرس مسائل است.”

از هو دیدگاه حفاظت اسایش تنها اجازه می دهد تا برای زمین مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک زمین گلف و بنابراین می باید برداشته شود توسط دنور شورای شهر اجازه می دهد تا برای دیگر استفاده می کند. دنور شهرستان دفتر دادستان موافقت و اعلام کرده است که در تجزیه و تحلیل خود را از راحتی.

اما Garnsey بازنشسته وکیل را باور نمی کند شهر را تفسیر درست است.

“این موضع ما است که اگر شما به عنوان خوانده شده که سند فراگیر حفاظت منظور از راحت شدن از درد است که برای حفظ آن به عنوان فضای باز برای زیبایی و زیبایی منظره و برای مقاصد تفریحی می گوید:” Garnsey.

با توجه به دفتر پژوهش CdeBaca گفت: اعضای کمیته که وجود دارد هیچ دیگر حفاظت easements در دنور.

هنوز هم در حالی که ابتکار عمل است که به وضوح با الهام از پارک Hill Golf Club بحث آن زبان است و نه فقط محدود به این حفاظت اسایش.

“ما می دانیم که در آینده می تواند وجود دارد حفاظت easements می گوید:” Garnsey. “حفاظت easements زمانی که از آنها در جای خود باید از آن محافظت شود.”

این اقدام نه تنها اجازه می دهد تا ساکنان به رای گیری در مورد اینکه آیا یک اسایش باید حذف شود بلکه به رای هر زمان این شهر می خواهد اجازه می دهد تا تجاری و یا توسعه مسکونی در زمین های پارک.

“از آنجا که این منشور و آن را اشاره به تمام پارک های شهر همه حفاظت easements من اعتقاد دارم که آن را بسیار سنگین و من فکر نمی کنم که آن را آماده برای رفتن به سطح بعدی” گفت: Councilwoman رابین Kniech.

در این جلسه اعضای دیگر اشاره کرد که هر زمین تعیین شده به عنوان پارک زمین را در حال حاضر باقی می مانند مگر اینکه رای دهندگان می خواهید برای تایید یک فروش شهرستان, این اندازه گیری duplicative.

اما Garnsey پاسخ به این نقد بیش از حد. “با تمام خلاق چیزهایی که می خواهید در جهان توسعه وجود دارد می تواند یک مشارکت عمومی-خصوصی است که نمی خواهد را تشکیل می دهند فروش یا اجاره,” او می گوید.

ابتکار عمل را به یک رای در شورای دیگر کمیته در ماه ژوئن. زمین گلف در حال حاضر بسته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net