COVID-19: پلیس ریپ Boulder Creek کودن ها جلوتر از روز یادبود

در طول 20 مه کنفرانس مطبوعاتی در کلرادو COVID-19 پاسخ فرماندار Jared پلیس شفاهی smacked, گرفتم, گرفتار در فیلم دیوانه در Boulder Creek در سرپیچی از توصیه های اجتماعی در مورد فاصله و استفاده از ماسک در حالی که ابراز نگرانی می کند که رفتار مشابه ممکن است محصول تا بیش از آخر هفته روز یادبود.

قریب الوقوع تعطیلات باعث شد پلیس به قول و نظر او را قبلا تحویل داده: “این تعطیلات. این است که جهانی همه گیر و ما باید برای درمان آن را به عنوان چنین است.” سپس او اضافه کرد: “شما می دانید چه ؟ همیشه وجود دارد Coloradans که در حال رفتن به نادان و خودخواه اما خوشبختانه اکثریت قریب به اتفاق Coloradans مردم هوشمند هستند که اقدامات احتیاطی را که ما باید به.”

پلیس نیز در زمان یک شات در رسانه های سازمان است که به اطلاع عموم تخته سنگ نهر تصویری در اصل به اشتراک گذاشته شده توسط Boulder County عمومی-وزارت بهداشت نشان می دهد که وجود دارد یک “داستان ناگفته” در مورد تصمیم گیری خوب بودن ساخته شده در مورد اجتماعی فاصله استفاده از پوشش و محدود کردن تعاملات با دیگران توسط اکثریت ساکنان دولت.

تمرکز اصلی خود را اعلام کرد هر چند بود و چند التهابی سندرم در کودکان یا متفرقه که بر افراد جوان با COVID-19. آن مشخص شده و با علائمی مانند تب بالا معمولا برای چند روز به عنوان به خوبی به عنوان شدید و ناراحتی دستگاه گوارش و متناوب فنی (از جمله بثورات قرمز چشم قرمز لب و یا زبان و تورم و قرمزی دست و پا) در ارتباط با بيماری کاوازاکی یک بیماری است که اغلب حملات کودکان نو پا.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اپیدمیولوژی دولت دکتر راشل Herlihy و دکتر سام Dominguez کلرادو بیمارستان کودکان که به اشتراک گذاشته شده در این مرحله با پلیس نشان داد که سه نمونه از متفرقه در کشور را در حال حاضر شناخته شده است. یکی پیدا شد با تجزیه و تحلیل موارد گذشته در حالی که دو نفر دیگر کشف شد به تازگی. وجود بیش از 100 متفرقه تشخیص در ایالات متحده در حال حاضر به رهبری ایالت نیویورک و در حالی که اکثر کسانی که مبتلا بازیابی بستری شدن در بیمارستان اغلب لازم است و اثرات ماندگار به یک بیمار قلبی امکان پذیر است. علاوه بر این علائم ممکن است تا زمانی که چهار هفته به آشکار از کودک را در معرض COVID-19; ترین که تشخیص داده ایم, با متفرقه ها بین پنج تا پانزده سال.

در بحث در مورد این تحولات پلیس تاکید کرد که “بسیاری از رمز و راز” در اطراف رمان coronavirus. “من فکر می کنم دانشمندان را ساخته اند پیشرفت های بزرگ در یک دوره کوتاه از زمان,” او می گوید: “اما هنوز هم وجود دارد که ما نمی دانیم در مورد این ویروس از ما نمی دانیم.”

هنوز پلیس تلاش برای تضعیف وحشت در میان پدر و مادر اشاره کرد که بیمارستان کودکان به رسمیت شناخته شده ملی متخصص در کاوازاکی بیماری است که پزشکان در سراسر کلرادو در هشدار به سازمان دیده بان برای علائم مربوط به متفرقه.

پس از یک سری از فریاد-outs از جمله به رسمیت شناختن کلرادو از اعضای گارد ملی (و درخواست خود را که استقرار تمدید می شود گذشته از زمان تاریخ انقضا در اواخر ماه ژوئن به طوری که آنها را دریافت مزایای ویژه آنها سزاوار), پلیس منتقل شده به بحث و گفتگو به وضوح باعث Boulder Creek تصویری. “ما همه خسته از زندگی تحت این افزایش تهدید” او اذعان کرد. “من بیمار هستم از آن. شما مریض هستید. اما واقعیت این است که ما مریض از این که ما در حال است نه بهانه ای برای درگیر شدن در رفتار مخاطره آمیز. اگر ما می خواهیم که ما انجام می دهیم برای رستوران ها برای باز کردن و بچه ها قادر به بازگشت به مدرسه و به صورت ما قادر به اسکی در فصل آینده و یا در این فصل ما نیاز به انجام بخشی از ما.”

که به ویژه مهم است با توجه به سرعت نزدیک شدن تعطیلات او ادامه داد: “این آخر هفته روز یادبود در وسط یک در سراسر جهان همه گیر. … آن زمان برای بزرگ هويدا و یا عظیم cookouts و جشن است.”

در عوض او پیشنهاد کرد: “ما باید به افتخار این روز یادبود توسط رسما به خاطر سپردن کاهش یافته است” به عنوان مثال بازدید از قبر یکی از بستگان که در خدمات یا تأمل در فداکاری در طول یک لحظه آرام در خانه است. در نظر او “ما نمی خواهیم به علت مرگ و میر بیشتر و بی حرمت خاطرات خود را.”

پلیس ادامه داد: “من درک می کنم که شما در رسانه ها و بینندگان نیز مانند انسان گزش سگ داستان. آنها می گویند ‘در اینجا یک دسته از مردم مهمانی در Boulder Creek.'” اما او پیشنهاد کرد “هیچ کس تا به حال انتظار می رود 100 درصد از Coloradans خواهد بود به انجام آنچه آنها قرار است به انجام 100 درصد از زمان” و اضافه کرد که دولت هدف این است که برای 60 درصد از ساکنان به شرکت در اجتماعی فاصله برای آینده قابل پیش بینی. و که برگ های اتاق را برای شرم آور حوادث مانند یک تخته سنگ.

“وجود دارد Coloradans که در حال سقوط کوتاه از معیار از 60 درصد” او اعتراف کرد: “اما این مهم است که ما دیدار که در آستانه به عنوان یک جامعه متوسط و تا کنون ما در حال انجام آن است. … اگر آنچه اتفاق افتاده در Boulder Creek عرف ما می خواهم که هزاران نفر از موارد. واقعیت این است که این مورد نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de