زندانی مرگ در جوش زندان شهرستان احتمالا COVID مربوط

آنتونی گریگو یک جوش زندان شهرستان بازداشت شدگان درگذشت اوایل امروز, مارس 20 از COVID-19 می گویند حقوق مدنی وکلای تحت پیگرد Weld County Sheriff استیو Reams بیش از آنچه آنها استدلال می کنند که شکست خود را به محافظت پزشکی-آسیب پذیر زندانیان از COVID-19.

19 قضایی منطقه بحرانی Incident Response تیم در حال بررسی در مرگ بازداشت. پرسید که آیا این زن 47 ساله گریگو عبور مربوط به COVID-19 یوسف Moylan یک سخنگوی کلانتر, می گوید که او “نمی تواند پاسخ دهد که در این مرحله از بررسی است.”

اگر آن را تایید کرد که COVID-19 مسئول گریگو مرگ خواهد بود که مرگ دوم مربوط به شیوع ویروس در جوش زندان شهرستان است. چارلز پترسون, 78, درگذشت COVID-19 در مارس 1, تنها دو روز پس از او تا به حال منتشر شده از زندان است.

در فوریه 18, گریگو تا به حال مجرم به اتهام حمله در درجه دوم به عنوان یک عمل خشونت خانگی و درجه اول آتش سوزی; او را محکوم on May 22.

در ماه مارس گریگو منتقل شد از زندان به بیمارستان و آزمایش برای COVID-19. زمانی که آیتالله سیستانی از کلرادو بازرسی زندان قبل از پر کردن طرح دعوی در دادگاه در اوایل ماه آوریل یک متخصص پزشکی که شهادت در دادگاه به نمایندگی از کسانی که تحت پیگرد زندان دیدم گریگو “در اکسیژن و همراه با دیگر مردم” با توجه به علامت سیلوراستاین یک ACLU کلرادو وکیل درگیر در طرح دعوی در دادگاه.

در هفته های اخیر گریگو حال صحبت با وکلای تحت پیگرد Reams اعم در مورد تجربه خود را. “ما برای رفتن به یک اعلامیه از او” سیلوراستاین می گوید. “اما پس از آن در روز است که ما برای صحبت با او به منظور بررسی حقایق ما را از مصاحبه او گرفته شده بود به بیمارستان برای بار دوم.”

در مه 11, در پاسخ به مقدماتی حرکت ثبت شده در ارتباط با پرونده یک قاضی فدرال حکم داد که Reams انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت پزشکی-آسیب پذیر زندان زندانیان از COVID-19.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“شاکیان شرایط حبس را نقض هشتم متمم قانون اساسی” Philip A. Brimmer رئیس قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو نوشت: در این حکم اضافه کرد که او “آمده است که [کلانتر] اجتماعی فاصله تلاش با توجه به پزشکی آسیب پذیر زندانیان بوده است نه معقول.”

Brimmer مجموعه دو مورد نیاز برای Reams: او تا به حال برای تولید یک لیست از پزشکی-آسیب پذیر زندانیان و همچنین اجرای اقدامات لازم برای محافظت از این بازداشت شدگان از COVID-19.

Reams, که گفت که او “عمیقا جرم” توسط قاضی حکم کرده است در حال حاضر با پیروی اولین شرط پر کردن لیست در دادگاه در اوایل این هفته. مدت کوتاهی پس از او با صدور بیانیه و اشاره کرد که “گام بعدی این است که طرح کلی برای دادگاه یک طرح یا تک سلولی تمام پزشکی آسیب پذیر زندانیان و یا خانه آنها را با هم در واحد خانواده به محافظت از آنها را از COVID-19.”

زندان نیست و باید فضای کافی برای قرار دادن هر پزشکی-آسیب پذیر از بازداشت شدگان در سلول خود را “به طور کامل و بدون قرار دادن بقیه اهل بیت جمعیت در افزایش خطر” در گفت و اضافه کرد که او احساس ناراحت کننده در مورد قرار دادن پزشکی-آسیب پذیر زندانیان با هم در واحدهای کوچک از “آن می تواند عواقب وخیم ما باید یکی دیگر از COVID-19 شیوع بیماری در زندان است.”

مانند دیگر تادیبی امکانات در کلرادو جوش زندان شهرستان که دارای ظرفیت 1,170 اما تا به حال یک زندانی جمعیت فقط 430 on May 16, شده است ضربه سخت COVID-19 بیماری همه گیر. دوازده تن از بازداشت شدگان را آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول دوره این بیماری همه گیر. این رقم شامل دو تن از بازداشت شدگان که تا به حال COVID-19 قبل از آنها آمد به زندان را شامل نمی پترسون پس از او بود که برگزاری نمایشگاه علائم در حالی که در زندان با توجه به کلانتر ،

علاوه بر این, هجده معاون کلانتر مشغول به کار در زندان را آزمایش مثبت برای COVID-19; هفده از آنها در حال حاضر بازگشت به کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de