هنکاک شیپور خاموشی مورفی رابینسون دائمی به عنوان رئیس عمومی امنیت

شهردار مایکل Hancock منصوب مورفی رابینسون به عنوان مدیر اجرایی بخش عمومی ایمنی یک سازمان که نظارت بر شهر را آتش کلانتر و پلیس بخش است.

رابینسون است که با Hancock دولت برای نزدیک به سه سال بوده است در خدمت به عنوان موقت مدیر اجرایی پس از آخرین مدیر تروی Riggs, استعفا داد و در پایان ماه ژانویه را به یک شغل در بخش خصوصی است.

“مورفی نشان داده است در وقت و زمان دوباره به این سطح از تفکر نوآورانه مدیریتی عملکرد و تمرکز بر حقوق صاحبان سهام است که مردم از دنور انتظار از دولت شهرستان خود را, و من می دانم که او را منجر به ادامه راه همیشگی مدیر اجرایی ایمنی عمومی” هنکاک گفت: در اعلام قرار ملاقات. “به عنوان یک مامور اجرای قانون سابق او می داند دست اول آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن ما پلیس و کلانتر بخش نمایشی خود را در بهترین و من هر اعتماد به نفس است که او را همچنان به عنوان یک رهبر فوق العاده برای این مهم بخش.”

رابینسون پیوست شهرستان در ماه اوت سال 2017, زمانی که او مدیر اجرایی دنور خدمات عمومی بخش. پس از خدمت در آن نقش دو سال او شهر افسر ارشد عامل موقعیت او برگزار شد تا او به سر امنیت عمومی…برای اولین بار به طور موقت در حال حاضر به طور دائم. این بخش دارای یک بودجه سالانه $588 میلیون.

در حالی که هنکاک در حال حاضر پر از شکاف بالا در ایمنی بخش است که هنوز هم به دنبال دائمی سران هر دو sheriff and fire departments.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پاتریک Firman بود که کلانتر در 2015, استعفا داد و در پاییز گذشته. او جایگزین شد به طور موقت توسط Fran گومز, حرفه ای, افسر اجرای قانون; او تا به حال اعمال شده به دائمی تبدیل کلانتر اما بعد از انصراف خود نرم افزار. و پس از مصاحبه فینالیست برای موقعیت در هفته گذشته در شهرستان کلانتر انتخاب کمیته تصمیم به بازگشایی روند درخواست.

این شهرستان شده است بدون دائمی رئیس آتش نشانی پس از اریک Tade پا را از این موقعیت در ماه فوریه پس از یک آتش نشان’ union حزب است که بنا به گزارش های ویژه جنسی کنایه.

در دنور قوی-شهردار سیستم شهردار دارای تنها قدرت تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به انتصاب سر گروه.

به دنبال عدم تمرکز برخی از قدرت است که از شهردار این شهر دنور اعضای شورای آماندا ساویر و کاندی CdeBaca در حال هل دادن منشور تغییر که ایجاد یک شورای-فرآیند تصویب به صورت عمده شهرداری انتصاب چنین به عنوان مدیر اجرایی بخش عمومی ایمنی.

ماه آینده یک کمیته شورای بحث خواهد شد محاسن که پیشنهاد. اگر آن را می سازد آن را از کمیته و سپس به تایید کامل شورای شهر دنور پیشنهادی منشور تغییر می تواند در نوامبر سال 2020 رای گیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>