یخ گفت: 74 ساله شد بیش از حد خطرناک را آزاد کند. او از خودکشی ظاهری

راه Choung Woong Ahn خانواده می بیند آن را 74 سال کره جنوبی مهاجر باید در مسا ورد یخ مرکز پردازش زمانی که او آخرین نفس.

وکلای Ahn تا به حال ارائه سه درخواست برای آزادی او در میان coronavirus بیماری همه گیر. همه رد شد های اخیر توسط ایالات متحده در منطقه قاضی در مارس 13. روز یکشنبه درگذشت او با خودکشی.

از دیدگاه اداره مهاجرت و گمرک, Ahn بود دقیقا همان جایی که او باید شده اند.

او هشت سال در سلنو زندان ایالتی در واکاویل اقدام به قتل با اسلحه گرم. پس از حکم او خدمت کرده بود او منتقل شد به مهاجر بازداشتگاه در بیکرزفیلد در ماه فوریه برای رسیدگی به اخراج از کشور.

تبلیغات

Ahn را در تاریخ جنایی ساخته شده او بیش از حد از یک تهدید به واجد شرایط برای انتشار, با توجه به یخ. سخنگوی جاناتان مور گفت که یخ رفته از طریق یک روند مشورتی برای COVID-19 “به مطمئن شوید که فقط افرادی که کاملا باید در بازداشت” باقی می ماند وجود دارد.

Ahn که وارد آمریکا از کره جنوبی به عنوان یک مقیم دائم در سال 1988 تا به حال مسائل مربوط به سلامت از جمله سرطان ریه و دیابت و فشار خون بالا و سابقه حملات قلبی خانواده اش گفت. آنها گفتند: نگه داشتن یک مرد سن و سال او و با او ضعفهای در بازداشت بی رحمانه بود در حالی که COVID-19 خرس را بر بسیاری از مردم در این گونه موسسات است.

Hunger strikers at Mesa Verde ICE Processing Center in Bakersfield

اعتصاب غذا در مسا ورد یخ مرکز پردازش در بیکرزفیلد گرفته شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین در طول تحصن در اعتراض به در مارس 10.

(کالیفرنیا کمیته مهاجر آزادی)

تادیبی و بازداشتگاه به ویژه آسیب پذیر به شیوع بیماری. بیش از 900 زندانی در یک زندان فدرال در لامپوک قرارداد این ویروس بدترین شیوع بیماری در زندان فدرال سیستم. و در سن دیگو 151 تن از بازداشت شدگان در Otay مسا بازداشتگاه باید آزمایش مثبت و یک سالگی بیشترین شیوع را در بازداشتگاه های اداره مهاجرت سیستم. هیچ مورد هنوز تایید شده در مسا ورد.

تبلیغات

فقط قبل از برنامه ریزی یک جلسه دادگاه مهاجرت در هفته گذشته Ahn گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی برای درد شدید قفسه سینه که در آن او آزمایش منفی برای COVID-19. او به مسا ورد شب بعد.

جوان Ahn, 66 گفت: او برادر التماس برای بازگشت به جمعیت عمومی بود اما به گفته او نیاز به ماندن در قرنطینه انزوا برای 14 روز. در اعتراض او شروع به امتناع از غذا.

Choung Woong Ahn تا به حال سابقه اقدام به خودکشی با توجه به سند دادگاه و وکیل او.

“اگر آنها می دانستند که او تا به حال یک خودکشی ذهن و سپس او نباید قرار داده و در یک اتاق جدا برای خودش” جوان آهن گفت.

تبلیغات

Choung Woong Ahn به نام برادر خود را چند ساعت قبل از مرگ او. صحبت در مورد آنها در حال آماده شدن برای جلسه دادگاه که شده بود دوباره برای سه شنبه. او گفت: جوان Ahn “من با شما صحبت کنم فردا.”

با توجه به دادگاه اعلام Choung Woong Ahn شلیک یک گلوله دو مرد که آمد به کمک او ضرب و شتم و تهدید به قتل در یک خشک تمیز کردن کسب و کار. گلوله از دست رفته و تسلیم در دیوار. معاونین کلانتر برچسب حادثه در ماه اکتبر سال 2011 به عنوان خشونت خانگی-مرتبط است.

“اینها اجباری بازداشت بر اساس آنچه در کنگره مشخص شده برای ما از جمله آقای Ahn مورد” مور گفت. “بر اساس آنچه خود اعتقاد است که من می خواهم که به می گویند که دلیل اصلی که چرا.”

اما Choung Woong Ahn وکیل پریا پاتل با سنترو قانونی گفت: مرگ یک سیستمیک شکست یخ, خصوصی, زندان, شرکت ژئو گروه که مدیریت تسهیلات و مقامات کالیفرنیا که نظارت بر بازداشتگاه.

تبلیغات

پاتل گفت که او فکر می کردم با توجه به سن و مسائل پزشکی این قاضی فدرال موافق با دیدگاه خود را در مورد این پرونده است.

او گفت که او تا به حال ابراز ترس در مورد کوروناویروس. او تا به حال شده است به تماشای اخبار و می دانست که چگونه خطرناک وضعیت بود و او بود که آسیب پذیر است.

“بسیاری وجود دارد, بسیاری از راه های آن می تواند مانع شده است,” او گفت:. “در یک سطح خرد باید unmonitored در تبعیض نژادی است. و همچنین در سطح کلان او را برای شما منتشر شده است.”

یخ گفت: مرگ در دست بررسی است.

تبلیغات

“یخ است بصورتی پایدار و محکم متعهد به سلامت و رفاه از همه کسانی که در آن بازداشت است و تعهد جامع آژانس گسترده بررسی این حادثه به عنوان نشانی از آن را در همه موارد چنین گفت:” اهل شمال افریقا.

جوان Ahn گفت: برادر خود را به پایان رسید دبیرستان در کره جنوبی و مشغول به کار به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات تا زمانی که دولت جدید محدود توسعه و کسب و کار خود را چهار. چند سال بعد خواهر بزرگتر خود را درخواست او برای پیوستن به او در کالیفرنیا جایی که او اختصاص داده شده خود را به فروش توشه در بازارهای کک.

یکی دیگر از خواهر زندگی می کند که در نزدیکی سن خوزه بازدید Choung Woong Ahn تقریبا هر آخر هفته او به زندان رفت. دو هفته پیش یخ درخواست کرده بود او نشانی و شماره تلفن در فایل نگه دارید.

او مرتب برای او به زندگی با او و خریداری برخی از لباس ها و کفش های او را در مورد او منتشر شد, در این بیماری همه گیر. اما جوان Ahn گفت: من نیز شروع دراز مدت برنامه ریزی برای اخراج او و کمک به او را به اسکان در کره جنوبی.

تبلیغات

جوان Ahn گفت: او عصبانی در مورد راه برادر خود درگذشت.

“برخی از مردم می گویند” خوب او سابقه کیفری است.’ اما او پرداخت می شود خود را با توجه, OK?” او گفت:. “او در خدمت دوره کامل است. او تا به بسیاری از ندامت بسیاری از پشیمانی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر