لس آنجلس هل دادن به جلو با برنامه ای برای محدود کردن چقدر تحویل خدمات مانند Postmates, Grubhub و بارگذاری می خورد می تواند شارژ رستوران دربندی هزینه تحویل در 15 ٪ از قیمت خرید برای سفارشات در طول COVID-19 بحران است.

شورای شهر رای دادند 14-0 شنبه به درخواست شهرستان وکلای مدافع به پیش نویس یک قانون پس از شهرهای دیگر از جمله سان فرانسیسکو و نیویورک. رستوران در حال حاضر پرداخت تا آنجا که 30% در هزینه به شخص ثالث تحویل برنامه های که عضو شورای میچ O’Farrell محکوم به گزاف.

O’Farrell گفت که در طول همه گیر رستوران شدند و با تکیه بیشتر به شدت در تحویل و فروش و تبدیل شده بود “به طور کامل در رحمت از این شخص ثالث تحویل apps.”

“اگر ما در حفظ و رفتن به پایین این جاده ها خواهد بود مجبور به افزایش قیمت های خود را و خطر از دست دادن مشتریان” این عضو شورای گفت. “چرا باید رستوران ها و مشتریان خود را در یک موقعیت به کمک مالی برنامه تحویل شرکت ؟ ما نیاز به سطح زمین بازی است.”

تبلیغات

پیشنهاد تصویب چهارشنبه نیز خواهد محدودیت دیگر هزینه های شارژ توسط شرکت های حمل — کسانی که برای خدمات دیگر تحویل — به حداکثر 5 ٪ از قیمت خرید در هر سفارش. و این امر نیاز است که 100% تحویل نکات از مشتریان به رانندگان است. محدودیت های پایان 90 روز پس از L. A. آسانسور ممنوعیت آن در ناهار خوری داخل رستوران.

در این جلسه اعضای شورا را رد کرد و فشار توسط شورای باب Blumenfield به محدودیتی که در رستوران بودند تحت پوشش هزینه کلاه. Blumenfield که استدلال می کنند که زنجیره های بزرگتر به اندازه کافی اهرم برای مذاکره برای بهتر هزینه های خود گفت: این هزینه باید محدودیت اعمال می شود تنها به رستوران ها که تا به حال پنج یا کمتر مکان.

O’Farrell مقابله که محدود کردن هزینه محدودیت برای کسب و کارهای کوچک ممکن است prod تحویل نرم افزار به رها کردن mom-and-pop رستوران در حمایت از زنجیره های بزرگتر. Blumenfield پیشنهاد شکست خورده در یک 4-10 رای دادن.

بسیاری از صاحبان رستوران شکایت کرده است که آنها را انتخاب اما به چنگال بیش از هزینه های قابل توجهی برای حفظ گذر گاه وعده های غذایی به مشتریان از آنجا که بسیاری از مشتریان نمی خواهید به ترک خانه های خود در طول coronavirus بیماری همه گیر. یک رستوران به نام تحویل خدمات “شر لازم است.”

تبلیغات

“حتی قبل از جنون آن را فقط وحشتناک یک معامله مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه,” Anca Caliman مالک مشترک از لیمو خشخاش در آشپزخانه Glassell پارک و هویج وحشی در پارک کوهستانی گفت: بار.

شاون Nee صاحب دریاچه نقره ای رستوران برگر Never Say Die گفت: رستوران خود را آغاز و با استفاده از ارائه برنامه در طول همه گیر و مجبور به افزایش قیمت های خود را بر روی برنامه برای جلوگیری از از دست دادن پول است. محدود کردن هزینه ها “به معنی پول بیشتر در جیب ما” Nee گفت. “من به طور بالقوه می تواند به برخی از کارکنان حقوق آنها قبل از.”

برنامه ریزی شده کلاه نیز حمایت هالیوود اتاق بازرگانی و اتحادیه های کارگری Teamsters Local 396 و UFCW محلی 700 که نمایندگی کارگران در بسته تحویل فروشگاه های مواد غذایی, بهداشت و درمان و سایر صنایع.

تبلیغات

اگر چه بسیاری از صاحبان رستوران را با شور و شوق حمایت این قانون پیشنهادی به عنوان یک تاسیسات حیاتی برای کمک به آنها برای زنده ماندن و فشرده شده اند برای پایین کلاه از 10% — دیگران را امضا طومار تسهیل Postmates که مخالف طرح این استدلال که کلاه را تا پایان صدمه زدن به رستوران.

مارک چهار نعل صاحب چهار نعل را دلی استدلال کرد که دربندی هزینه در 15% خواهد بود “تیراندازی خود را در پا” برای رستوران ها است که با تکیه بر ارائه خدمات به نگه داشتن فروش جریان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“من فکر نمی کنم [خدمات] می تواند زنده ماندن در 15% مگر اینکه آنها می توانست یک دولت مکمل” چهار نعل گفت.

تحویل رانندگان نیز هشدار داده است که آنها می تواند یک ضربه مالی از اندازه گیری. چندین زنگ زد به جلسه روز شنبه با این استدلال که این قانون پیشنهادی را کاهش می دهد این کار در دسترس برای آنها در طول بیماری همه گیر. Postmates هشدار داده است که اگر این قانون می گذرد این شرکت می تواند تا پایان توقف تحویل و سایر خدمات رستوران در لس آنجلس.

تبلیغات

Postmates در بیانیه ای گفت: پس از چهار شنبه رای که دولت “تعیین قیمت” تهدید شغل و ایجاد “یک انتخاب نادرست در بین رستوران های محلی و شبکه های تحویل شرکت هایی که از آنها حمایت کنند.” این شرکت معتقد است که به جای هزینه شارژ در تحویل سفارشات به کمک رستوران که اعضای شورا نیز کاوش به عنوان یک گزینه.

شهرستان وکلا خواهد شد در حال حاضر پیش نویس قانون پیشنهادی که بازگشت به شورا برای تصویب نهایی قبل از آن می تواند به اثر.

بار نویسنده کارکنان Jenn Harris کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de