L. A. شهردار اریک Garcetti اعلام کرد که حیوان خانگی نظافت و خدمات آموزشی و همچنین تمام کارواش اجازه داده می شود برای باز کردن بلافاصله.

مشتریان می تواند رها کردن و انتخاب کنید تا حیوانات خانگی خود را خارج از فروشگاه اما مانند سایر مغازه های خرده فروشی تنها کارکنان را مجاز به ورود به ساختمان Garcetti گفت.

تلفن همراه حیوان خانگی نظافت خدمات باید به دنبال فیزیکی فاصله پروتکل او اضافه شده است. شهردار تصریح کرد: اهمیت ماندن در منزل تمرین های اجتماعی فاصله دست شستن و پوشیدن چهره پوشانده اند.

“بیشتر است که شما خود را حفظ فاصله فیزیکی سریعتر ما قادر خواهید بود برای بازگشت به حتی بیشتر فضاهای,” او گفت:, و اضافه کرد که مطالعات نشان می دهد که این ویروس گسترش می تواند آهسته فقط از مردم پوشش چهره خود را در.

تبلیغات

به طور متوسط او گفت: این شهرستان دارای حدود 740 موارد هر روز برای آخرین هفت روز است.

اما در حالی که تعدادی از موارد است که ثابت ماندن سه شنبه مشخص شده “دوم بالاترین تعداد مرگ و میر است که ما را دیده اند.”

“بنابراین هر کسی که فکر می کند ما از جنگل ما نیست” Garcetti گفت.

لس آنجلس مقامات جدیدترین هدف این است که به طور کامل بازگشایی اقتصاد در جولای 4, مقامات روز سه شنبه گفت.

تبلیغات

ماموریت این است که با خیال راحت بازگشایی کسب و کار خرده فروشی و رستوران ها و مراکز. اما گرفتن وجود دارد خواهد بود آهسته رفتن.

“ما باید برای انجام بسیاری از چیزهای راست به طوری که ما در واقع می توانید به آن تاریخ” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت. “من فکر می کنم واقعیت این است که ما در حال رفتن به واقعا هدف با هم برای رسیدن به آنجا به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما ما در حال رفتن به توجه به اطلاعات و علم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de