لس آنجلس تایمز در حال راه اندازی یک پادکست جدید به نام “آن ساده است: بتی Broderick قتل” نوشته شده و توسط من Patt موریسون نویس و خبرنگار. این شگفت انگیز است, واقعا, حوادث تاریخ مشترک ما است که ما فراموش می کنیم… و کسانی که ما به یاد داشته باشید.

حتی افرادی که نیست زنده از 30 سال پیش می دانند و در مورد مراقبت مورد بتی برادریک La Jolla, کالیفرنیا., زن که به نظر می رسید که همه چیز در جهان برای او تا زمانی که او تصمیم به ترک است. حتی اگر بتی و دن Broderick تقسیم کردن آنها در آنجا ماند قفل شده است و با هم در یک راه هل دادن یکدیگر دکمه تا زمانی که وجود دارد و دو بدن و یک قاتل – سابق, شوهر, همسر لیندا و عصبانی چپ-پشت بتی. فراتر از جنبه های درز دار است که شما می توانید در هر جرم و جنایت داستان شما در پیدا کردن چیزی دیگری – چیزهایی که ما را مجذوب خود میکند چون چیزی در این داستان ما است. ما ممکن است ثروتمند زندگی می کنند و یا در لا جللا اما ما آزمایش خود را در برابر این داستان است. چگونه واکنش نشان می دهند ما اگر ارتباط ما با تقسیم کردن مثل این ؟ وجود دارد هر چیزی که ما را به قتل ؟

برای بیش از 30 سال وجود داشته است بتی Broderick, فیلم های تلویزیونی و کتاب و در حال حاضر Facebook pages که در آن برخی از مردم می گویند که آنها همدردی با او تا زمانی که ماشه کشیده و برخی از, کمتر, که تا به حال وحشتناک طلاق خود را و گفت: “عطا دختر بچه, بتی – چه در زمان شما تا زمانی است؟”

تبلیغات

تبلیغات

در پادکست ما را بشنود از او طلاق وکیل او دفاع وکیل و مباشر از داوران که به جرم با او در میان دیگر صداهایی که ضبط اهمیت وقایع اطراف آن را صادر کرد. به علاوه ما صحبت با یکی از لیندا بهترین دوستان شما که صرف زمان با چند روز قبل از آنها درگذشت. ما کشف آنچه باعث می شود این یک مورد هنوز هم پس از جاذب 30 سال بعد … و شاید یادگیری چیزی در مورد خودمان را در طول راه. “این ساده است: بتی Broderick قتل” چهار بخش پادکست که برای اولین بار در مارس 26. مشترک شدن در امروز هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

اعتبارات

“این ساده است: بتی Broderick قتل” نوشته شده است و گزارش شده توسط Patt Morrison. این تولید شده توسط لس آنجلس تایمز با پشتیبانی از L. A. Times استودیو و رسانه ها صحبت کرد. ما تولید کنندگان پیج Hymson Jenna Hannum و کارسون مک کین. ما مهندس صدا است کوتاه خواهد شد و ما editor توسط استیو Clow. ما تولید کمک از کلی Kolff و Aleisha Force. ما موسیقی اصلی تشکیل شده است که با کوتاه خواهد شد از رسانه ها صحبت کرد. موضوع آهنگ ما با هیلی لین و کایل مختلف و اضافی ما موسیقی آمد از FirstCom. با تشکر ویژه از جولیا Turner, Shelby گراد Clint Schaff جف گلاسر, مری کیت Fime جاستین L. Abrotsky مسیحی Orozco و لرا Victorio. و با تشکر از همه کسانی که به ما اعطا دسترسی به آرشیو خود را. “این ساده” اجرایی تولید شده توسط Abbie Fentress سوانسون برای L. A. Times, کیت رینولدز و جمله Tavakolian برای رسانه ها صحبت کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de