اکثر کالیفرنیا مدارس مناطق برنامه ریزی برای باز کردن در پاییز. در اینجا چگونه آن را به کار

بسیاری از مدارس در ایالت کالیفرنیا در حال برنامه ریزی برای بازگشایی دانشگاه ها در به طور منظم خود را شروع خرما در اواخر ماه اوت و سپتامبر — اما طبیعی جدید در میان coronavirus شیوع شامل, ماسک روزانه مدرسه بهداشت و کوچکتر اندازه کلاس برای حفظ شش پا از فاصله دولت Supt. آموزش تونی Thurmond گفت.

همچنین برخی از مدارس به احتمال زیاد ارائه ترکیبی از حضوری و آموزش از راه دور چیزی است که پدر و مادر خواسته اند برای Thurmond گفت.

اما ایمنی جدید تسهیلات بیشتر خواهد شد نیاز به بودجه Thurmond گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه تقریبا یک هفته پس از فرماندار ممکن است بودجه تجدید نظر کاهش حدود 19 میلیارد دلار از مدارس در طول دو سال آینده.

“ما اعتقاد داریم که ما در مدارس نمی بازگشایی با خیال راحت اگر آنها را مجبور به پیاده سازی این نوع از کاهش” Thurmond گفت: انعکاس فرماندار تقاضای اضافی برای فدرال برای کمک به مدارس است. “ما نیاز به حفظ تمام است که ما آموزشی بخش و ما در حال رفتن به نیاز به قادر به انجام بیشتر.”

تبلیغات

کالیفرنیا مدارس بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس با توجه به کروناویروس بحران اخلال در آموزش و پرورش از 6.1 میلیون دانش آموز. مربیان باید درهم به ارائه آموزش از راه دور برای دانش آموزان و اقدام به ارائه رایانه و دسترسی به اینترنت به حدود 1 در 5 دانش آموزان بدون دسترسی دیجیتال. با این حال دانش آموز نیاز برآورده شده اند به طور مساوی به خصوص در کوچک و مناطق روستایی و کسانی که در خدمت دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

ماه گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: مدارس می تواند جسمی باز در اوایل ماه جولای.

Thurmond گفت: دولت بود و نه الزامی وقتی مدارس باز خواهد بود و دولت و وزارت آموزش و پرورش مشغول به کار بود با مقامات بهداشت عمومی مدرسه رهبران و ایمنی محل کار کارشناسان برای تدوین دستورالعمل نحوه انجام این کار با خیال راحت.

“وجود خواهد داشت نه یک مشترک, باز, به جای مدارس خود را در تصمیم گیری های خود در مورد زمانی که آنها باز خواهد شد,” او گفت:. دولت و وزارت آموزش و پرورش پیگیری خواهد شد از منطقه reopenings به عنوان آنها در حال برنامه ریزی است.

تبلیغات

اگر چه برخی از مدارس ممکن است باز زود او گفت: بسیاری از پایان سال تحصیلی در زمانی که آنها به طور معمول انجام و گرفتن برخی از زمان برای برنامه ریزی برای سال آینده و همچنین “به آدرس خستگی برای مربیان است.” تابستان است و همچنین به طور بالقوه یک زمان به ارائه غنی سازی برای دانش آموزان “که ممکن است نیاز به برخی از پشتیبانی های اضافی برای جبران شکاف های یادگیری است که رخ داده است” در طول خاموش کردن Thurmond گفت.

مدرسه رهبران منطقه می گویند که آنها نیاز به پاسخ به چالش های پیچیده ای که شامل بازگشایی دانشگاه ها و نیاز به کمک های مالی دولت برای انجام این کار. آنها درخواست چند تا سوال:

وجود دارد خواهد بود کافی تست و تماس با ردیابی در دسترس است ؟ خواهد شد و مدارس قادر به تهیه تجهیزات حفاظتی لازم و کارکنان دریافت کافی برای تمیز کردن تجهیزات و آموزش در مورد نحوه استفاده از آن ؟ چگونه بچه ها گرفتن بر روی یادگیری آنها از دست رفته در طول تعطیلی مدارس? چگونه مدارس برای پرداخت لازم کاهش اندازه کلاس که کارشناسان می گویند باید یک بخش جدید عادی است ؟

بودجه پیشنهادی ضربه به مدارس بدتر موجود چالش های مالی و در سطح منطقه و رهبران آن می گویند نه چندان دور به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای همه گیر هزینه های مربوط. Newsom آیا تخصیص دادن $4.4 میلیارد دلار در اورژانس فدرال کمک به مدارس و هدایت یکی دیگر از 2.3 میلیارد دلار به سهولت نیش, جابجایی پول در اصل در نظر گرفته شده برای کاهش دراز مدت کمبود مربیان’ حقوق بازنشستگی — به عنوان یک اولویت مهم برای مدارس, اما کمتر مهم تر از پرداختن به بحران فوری.

تبلیغات

روز دوشنبه superintendents از شش دولت بزرگترین مدارس — از جمله لس آنجلس و سن دیگو و بلند ساحل نوشت: در نامه ای به نمایندگان مجلس که فرماندار ممکن است بودجه تجدید نظر خواهد مانع مدارس جهت بازگشایی شده است.

“بازگشایی مدرسه ما دانشگاه نیاز بیشتر نه کمتر — منابع برای اطمینان و حفظ اجرای صحیح بهداشت عمومی راهنمایی و ایمنی از همه کسانی که درگیر. کاهش معنی خواهد بود که بازگشایی مدارس به تعویق خواهد افتاد و حتی پس از دولت هدایت و ترخیص کالا از مقامات بهداشت عمومی داده شده است:” آنها نوشت. “ما نمی توانیم در وجدان خوب ریسک بهداشت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان با بازگشت به کلاس درس در موعد مقرر و بدون کمک های مالی برای اقدامات احتیاطی لازم داده شده ادامه داد: فقدان یک ملی تست برنامه و عدم درک روشنی از اثرات coronavirus در افراد جوان است.”

مناطق باید متحمل هزینه های جدید از مدارس بسته که شامل منابع یادگیری آنلاین, وعده های غذایی, تمیز کردن و تجهیزات حفاظتی نامه ای گفت:. در سال تحصیلی آینده آنها انتظار می رود به صرف پول بیشتر برای کاهش یادگیری از دست دادن و افزود: کارکنان مانند پرستاران و متخصصان سلامت روانی.

در روز پنج شنبه Thurmond برنامه ریزی شده است به میزبان یک وبینار “گروه تمرکز” برای مدارس به بحث در مورد بازگشایی راهنمایی و مدارس.

تبلیغات

L. A. Times کارکنان نویسنده هوارد Blume کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de