لجن باند فلزی در این شرکت از افعی در لوکس

در اطراف این زمان است که دنور لجن باند فلزی در این شرکت از افعی به پایان رسید و آخرین آن آلبوم 2017 را Ain-Chamberlain Aur, خواننده گروه اعطای Netzorg کشف او به زودی پدر و مادر است. او شروع به تعمق بزرگ سوال در مورد بودن یگانگی خویشتن و آگاهی و هنگامی که دختر خود را در جزیره متولد شد او از عهده تمرینات خود شکوفایی و رادیکال شخصی تغییر دهید.

این عنوان از سه آلبوم جدید, لوکس, که, کاهش یافته است, on May 15, لاتین برای “نور”; نام لوسیا می آید از همان کلمه است. Netzorg می گوید: این پروژه به عنوان یک شکل باطنی نماز به عنوان به خوبی به عنوان یک پیام به دو سال است که نور خود را از زندگی است.

این آلبوم ثبت شده و تولید شده توسط دیو اوترو و شامل مهمان نقاط از انسان بدوی را اتان لی مک کارتی, کلرادو, مجلسی, بازیکنان ویولننواز پل چراغ خوراک پزی و Khemmis گیتاریست/خواننده بن Hutcherson.

یکی از ایده مرکزی پشت لوکس است که مفهوم prima materia یا یک ماده اصلی که از آن جهان تشکیل شد.

“من نسبتا علاقه مند و مجبور غرب به سنت باطنی برای دهه گذشته یا بیشتر” Netzorg می گوید. “و یکی از ایده هایی که من از نوع تصادفا از طریق آن زمان بود که این مفهوم است که تعداد زیادی از فلاسفه occultists و جادوگران باید بند بند آن است که اساسی وجود دارد ریشه در ذات و در پشت همه آشکار است. من در بر داشت که نوع شاعرانه و جالب است.”

او شیفته این ایده است که اگر همه چیز شد و آب پز کردن به اصول اولیه آن ممکن است همه آنها به اشتراک گذاشته شده با کیفیت.

“این چیزی است که broaches معنویت به عنوان خوب,” او می گوید. “این تصور که اگر ما در حال صحبت کردن در مورد الوهیت و خدا بودن این قدرت یا نیرویی است که همه, قدرتمند, پس از آن وجود دارد نمی تواند هر چیزی وجود دارد که خارج از آن. و به عنوان مثل, همه چیز از خدا است الهی حق است ؟ من که خیلی قانع کننده و مبهم ذهن دمیدن برای من نسبتا کوچکتر ذهن است.”

Netzorg اشاره می کند که با وجود رئیس شباهتها در آلبوم جدید: “همه این است که صدای همه است و ذهن و همه نور است.” همانطور که او توضیح می دهد که آن سه عبارتند از “روش های مختلف برای توصیف اساسی که ریشه در ذات و…از این رو به عنوان لوکسیا نور است.”

اگر چه بسیاری از آلبوم جدید این شعر را با نور و خورشیدی تصاویر موسیقی خود را هنوز هم می شوم و لجن فقط آن را به عنوان در نسخه های قبلی از این گروه که آغاز شده به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری در سال 2011. در چهار از آهنگ های Netzorg با استفاده از یک DADFAD گیتار تنظیم که او می گوید او برای اولین بار آمد در سراسر در حالی که از شنیدن دلتا bluesman جست و خیز جیمز در بازی های ضبط شده از “زمان سخت Killing Floor بلوز” و “کلاغ جین.”

“این واقعا وهم آور, فراموش نشدنی, تنظیم, و شما نمی تواند کمک کند اما نوشتن برخی زیبا, شبح وار, مسائل,” او می گوید.

پس از دومین نسخه از گله, Netzorg شده است با استفاده از همان تنظیم در دامان خود جراحی برای ایجاد جوی هواپیماهای بدون سرنشین; او بر میدارد هر توجه داشته باشید کلید از آهنگ است و سپس این امکان را می دهد هواپیماهای بدون سرنشین و شناور برای ایجاد یک شبح مانند, اثیری همهمه.

در حالی که او بسیار خوشحال بود با چه العین-Chamberlain Aur معلوم Netzorg متوجه شدم که از نوشتن دیدگاه او نیاز به کسی دیگری در هیئت مدیره به واقعا انجام آنچه او می خواست و نه تنها باعث سر و صدا شد که تنزل به استودیو.

“و وجود برخی وفاداری به اجرای زنده است که من احترام زیادی برای و که من می خواهم به مطمئن شوید که می آید در عملکرد ما زندگی می کنند” او می گوید. “من نمی خواهم به راه اندازی انواع مسائل از نمونه پدال به منظور پوشش که در زمین است.”

که یکی از دلایل او استخدام بن پیتز که در Nightwraith و نادرست کلیساهای بازی باس و دامان جراحی.

“او در آینده با این واقعا سرد به سبک بازی که در آن اساسا او را نگه می دارد در بازی باس خود را در حالی که هنوز هم با اضافه کردن در این هواپیماهای بدون سرنشین را در دامان جراحی است که ما باید در موضع طرف از مرحله” Netzorg می گوید.

JP Jp, که همچنین با حشرات موذی رحم Bleakheart و چسبیده به درختان یک جنگل آتش گرفت و بیش از دیرین افعی درامر جو مایر حدود دو سال پیش. برای اولین بار نشان می دهد که ترکیب فعلی برگزار شد باز برای Godflesh در اواخر سال 2018 است.

“آن سرد شده است, تکامل” Netzorg می گوید. “من شوخی در حال اجرا است که این واقعا یک امتیاز به بازی با نوازندگان که استعداد و توانایی کنون تحت الشعاع قرار دادن خود را به دلیل آن باعث می شود شما می آیند تا با بهتر گه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net