آخرین: California county هل دادن به بازگشایی بیش از حد به سرعت

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کالیفرنیا مدارس برای تصمیم گیری خود را هنگامی که و چگونه برای باز کردن.

— رئیس جمهوری برزیل در دور جدید اقدامات به گسترش استفاده از کلروکين.

— نظامی روسیه مجموعه قرنطینه تسهیلات در سیبری معدن طلا.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا, شهرستان شهرستان تولار است که در مواجهه با مقاومت مواجه از دولت به عنوان آن را هل مرزهای در بازگشایی فراتر از آنچه که مقامات دولتی اجازه می دهد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دولت گفت: Tulare County مقامات آنها می تواند به از دست دادن فدرال و ایالتی فاجعه بودجه اگر آنها نمی, دنبال, دولت, قوانین است. دره مرکزی شهرستان هیئت ناظران رای دادند سهشنبه اجازه می دهد تا اکثر کسب و کار و کلیساها به بازگشایی شده است.

بیش از نیمی دولت شهرستانهای موفق به کسب تایید دولت برای بازگشایی چیزهایی مانند رستوران برای شام و کسب و کارهای دیگر. Newsom مشخص شده است در چهار مرحله فرآیند به سهولت محدودیت در محل قرار داده و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

___

سان فرانسیسکو — ایالت کالیفرنیا سرپرست آموزش عمومی تونی Thurmond می گوید مدارس خود را در تصمیم گیری های خود در مورد زمانی که و چگونه برای باز کردن در این COVID-19 عصر.

Thurmond گفت او انتظار دارد که اکثر مدارس برای باز کردن به طور معمول در اواخر ماه اوت یا سپتامبر اما با کلاس که نگاه کاملا متفاوت به حفظ اجتماعی-فاصله استاندارد.

انتظار است که ترکیبی از حضوری و آموزش از راه دور با کودکان کمتر در کلاس راهروها و دیگر مناطق رایج است. آنها را به پوشیدن ماسک به عنوان معلمان و کارکنان.

Thurmond برنامه ای برای برگزاری یک نشست مجازی پنج شنبه با نمایندگان از 1000 ولسوالی به گرفتن یک ایده از آنچه در مدارس به فکر آنها باید انجام دهید برای نگه داشتن دانش آموزان امن و ساختمان گیرد.

کالیفرنیا 6 میلیون K-12 دانش آموزان است.

___

ریو دو ژانیرو — دولت رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در دوشنبه پرده برداری از اقدامات جدید برای گسترش استفاده از کلروکين سلف ضد مالاریا ترویج مواد مخدر توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان برای COVID-19.

دستورالعمل جدید مورد تایید قرار گرفت توسط ژنرال ادواردو Pazuello که شد موقت وزیر بهداشت پس از سلف خود اخراج شد پنج روز پیش. Pazuello تا به حال هیچ درمانی تجربه تا زمانی که او وزارت No. 2 رسمی در ماه آوریل است.

Bolsonaro خود نوشت official Facebook page که “هنوز هیچ شواهد علمی, اما از آن است که تحت نظارت و مورد استفاده در برزیل و در سراسر جهان است.”

مقامات بهداشتی می گویند این ویروس به کشته شدن حدود 18,000 برزیل و آلوده حداقل 271,600 مردم در این کشور آمریکای جنوبی.

در سائو پائولو, برزیل, پرجمعیت ترین شهرستان, مقامات اعلام کرد در شش روز “مگا-تعطیلات” در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس پس از دولت مرگ و میر پیشی گرفته 5,000 این هفته است.

___

مسکو — ارتش روسیه تا به راه اندازی یک مرکز قرنطینه در سیبری معدن طلا که در آن صدها نفر آلوده شده اند با رمان coronavirus.

این الیمپیاد معدن در شهر Yeruda پدید آمده است به عنوان یک نقطه بالا سرایت با کارگران بیش از 800 تست مثبت برای COVID-19.

وزارت دفاع گفت که آن را راه اندازی قرنطینه اردوگاه قادر به انطباق 2000 نفر. کسانی که بیمار درمان خواهد شد و در نزدیکی یک بیمارستان صحرایی توسط نظامی که فرستاده 77 پزشکان و صدها پرسنل پشتیبانی برای معدن برای مقابله با شیوع.

روسیه رتبه دوم را پشت سر ایالات متحده در تعدادی از عفونت با بیش از 300,000 coronavirus موارد است.

___

مادرید — منطقه ای اقتدار مادرید جذاب به اسپانیا و دیوان عالی کشور بیش از دولت اسپانیا در امتناع سهولت آن مستند.

رئال مادرید منطقه ای دولت در بیانیه ای گفت: روز شنبه این باور است که ویژگی های ارزیابی بیش از آنچه در مناطق شل می تواند محدودیت به تصویب رسید بنیادی جدید شیوع کروناویروس در حال اعمال در همان راه در نقاط مختلف کشور است.

رئال مادرید منطقه رسما ثبت شده تقریبا 67,000 از کشور 232,000 COVID-19 مورد ساخت آن را سخت ترین ضربه منطقه است.

محافظه کار حزب است که سوسیالیست ملی به رهبری دولت اپوزیسیون اصلی دارای یک کنترل اکثریت در مادرید منطقه ای قدرت.

___

تورنتو — کانادا توصیه است که شهروندان خود را ماسک می پوشند اگر مناسب اجتماعی فاصله نمی تواند حفظ شود.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام می گوید: استفاده از غیر پزشکی ماسک یا پوشش صورت است که توصیه می شود به عنوان یک لایه اضافی از حفاظت هنگامی که جسمی از فاصله 2 متر (6 فوت) دشوار است.

نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او شروع به پوشیدن ماسک هنگامی که او را از خانه خود را نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران در تمام زمانها. او با پوشیدن یک زمانی که او وارد مجلس در روز چهارشنبه.

مقامات بهداشتی کانادا یک بار توصیه می شود در برابر پوشیدن ماسک صورت اما تنظیم شده است که مشاوره در اوایل ماه آوریل هنگامی که مشخص شد این رمان coronavirus را می توان توسط افرادی که نمی نشان دادن علائم.

___

المپیا بشویید. — واشنگتن کاهش نرخ بیکاری به ضرب گلوله به 15.4 درصد در آوریل و دولت را در اقتصاد از دست 527,000 شغل در ماه به عنوان یک نتیجه از رکود اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

که بالاترین نرخ بیکاری در دولت دیده می شود پس از آن شروع به نگه داشتن سوابق در 1970s. رکورد قبلی بود 12.2 درصد در نوامبر 1982 گفت: پل تورک یک اقتصاددان برای دولت اشتغال امنیت بخش.

آوریل رای منتشر شد, چهارشنبه قابل توجه است پرش از ماه مارس 5.1% هر چند مقامات هشدار داده بود در ماه آوریل اعداد را بیشتر واقعا بازتاب گسترده بسته شدن رستوران ها و کسب و کارهای دیگر آغاز شد که در اواسط ماه مارس.

فوریه نرخ بیکاری بود 3.8%.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید این کشور نخواهد بود برش کمک های خارجی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بیشتر برای کمک به کشورهای فقیر مورد نیاز است.

صحبت چهارشنبه پس از یک ویدیو جلسه با روسای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول و اقتصادی جهانی بدن مرکل اشاره کرد ماه گذشته توافق به توقف فقیر بدهی های کشورهای تعهدات و گفت که “تا آنجا که پایداری بدهی نگران است بیشتر مراحل باید به دنبال.”

مرکل نمی طلسم کردن که آیا آلمان خواهد رفت تا آنجا که موافقت خود را بدهی.

___

شیکاگو — فورد از سر تولید فورد اکسپلورر و لینکلن هوانورد صبح روز چهارشنبه در شیکاگو SUV کارخانه تنها به تعطیل دوباره پس از در حال اجرا کوتاه از صندلی های ساخته شده در یک لیر Corp. کارخانه در نزدیکی Hammond, Indiana.

لیر تایید کرد که تولید متوقف شد بعد از یک کارمند گفت: این شرکت از یک مثبت COVID-19 تست.

فورد به طور موقت متوقف شد, تولید در کارخانه دو بار در روز سه شنبه پس از دو کارگر آزمایش مثبت برای این بیماری و در روز چهارشنبه یک کارگر در این شرکت وانت گیاه در دیربورن میشیگان نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 وادار به کار و توقف وجود دارد.

کارمندانی که در تماس با کارگر در دیربورن به خانه فرستاده شدند برای 14 روز. تولید شد و انتظار می رود برای از سرگیری شنبه شب.

این شرکت می گوید تمام کارگران قراردادی COVID-19 خارج از کارخانجات راه اندازی پروتکل که شامل بهداشتی تجهیزات و جداسازی کارکنان که در تماس با کارگران آسیب دیده.

از خاموش شدن ناگهانی در روز سه شنبه فقط یک روز پس از فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر دوباره خود را در ایالات متحده کارخانه پس از بیکار بودن برای حدود دو ماه به علت این بیماری است.

___

ژنو — رئیس اورژانس در سازمان بهداشت جهانی می گوید برای پایان دادن به ایالات متحده کمک های مالی برای U. N. سلامت سازمان را یک “عمده مفهوم ضروری برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به آسیب پذیر ترین افراد در جهان است.”

دکتر Michael Ryan شد در پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد نامه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تهدید به پایان دادن به کمک های مالی از ایالات متحده, بزرگترین اهدا کننده, مگر اینکه آژانس اصلاحات.

نظرات در آمد یک روز که در مجموع 106,000 COVID-19 مورد گزارش شد که بیش از یک دوره 24 ساعته در یک روز پس از وقوع آغاز شد.

رایان گفت که ایالات متحده کمک های مالی که می رسد که در شرایط اضطراری برنامه “در سفارش $100 میلیون سال” و خیلی از آن می رود به “بشردوستانه سلامت عملیات در سراسر جهان در تمام انواع شکننده و دشوار تنظیمات.”

رایان ابراز نگرانی در مورد هر گونه کاهش بودجه و گفت: اگر لازم آژانس را مجبور به کار با شرکای دیگر به مطمئن شوید که پول وجود دارد.

___

میلان — بیش از دو هفته به فاز دوم از بازگشایی تدریجی در ایتالیا تعدادی از گزارش جدید کروناویروس عفونت های رشد 665 روز چهارشنبه به 227,364 با نزدیک به نیمی در شمال منطقه لمباردی شده است که در مرکز ایتالیا به بیماری همه گیر.

پنج منطقه گزارش شده هیچ مورد جدید از COVID-19 و نه مناطق گزارش شده بدون مرگ و میر با توجه به عمران سازمان حفاظت.

مرگ و میر در کشور افزایش 161 به 32,330 سهم شیر در لومباردی و فشار در بیمارستان همچنان به سهولت با 400 کمتری اشغال تخت با COVID-19 بيمار از جمله 40 در Icu.

___

آنکارا — ترکیه وزیر بهداشت انتظار ندارد موج دوم از عفونت در این کشور در ماه های آینده, اما می گوید وزارت کشور است و نظارت بر احتمال خطر در سپتامبر یا اکتبر.

صحبت با خبرنگاران روز شنبه پس از نشست هفتگی این کشور علمی مشورتی شورای Fahrettin Koca گفت: این کشور در حال آماده سازی برای باز کردن به مسافرت داخلی در ماه آینده با معرفی یک سیستم صدور گواهینامه است که اجازه می دهد تا مسافران با مسائل بهداشت و درمان به سفر در هواپیما و قطار. این سیستم همچنین اجازه خواهد داد که مقامات بهداشتی به راحتی ردیابی مسافران و کسی آنها را به تماس با اگر آنها سقوط بیمار, او گفت:.

این کشور همچنین در حال آماده شدن برای پذیرش مسافران از 31 ملل که می خواهند به ترکیه سفر برای مقاصد پزشکی Koca گفت.

اعلام شد که تعداد تایید عفونت و مرگ و میر در کشور ادامه داد: به رها کردن. ترکیه ثبت شده 23 COVID-19 کشته و 972 جدید تایید موارد در اخیر دوره 24 ساعته اولین بار تعدادی از عفونت بود زیر 1000 در دو ماه. تعداد کل تایید عفونت در حال حاضر در حدود 153,000 با 4,222 مرگ و میر.

___

آتن — یونان مدتها در انتظار فصل گردشگری آغاز خواهد شد در 15 ژوئن با باز شدن فصلی هتل ها.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis می گوید پروازهای بین المللی آغاز خواهد شد رفتن به طور مستقیم به مقصد توریستی در ژوئیه 1. در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز چهارشنبه Mitsotakis می گوید بازدید کنندگان خواهد بود موضوع را به نمونه coronavirus تست و “سلامت عمومی ما پروتکل را رعایت شود.”

به دولت تحمیل یک مستند در اوایل یونان شیوع آن اعتبار شده است با نگه داشتن تعداد مرگ و میر و بستری مردم در سطح پایین است.

Mitsotakis اعلام کرد که کاهش در مصرف کننده مالیات بر حمل و نقل از 24 درصد به 13 درصد خواهد شد که منجر به ارزان, قایق, هواپیما و بلیط های اتوبوس در طول فصل توریستی. نیز وجود دارد یک برش در مالیات بر قهوه و نوشابه و هوای فیلم بلیط تئاتر.

مقامات بهداشتی اعلام کرد یک مرگ چهارشنبه و 10 جدید را تایید کرد coronavirus موارد است. که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 2,850 و 166 نفر در این کشور حدود 11 میلیون نفر است.

___

مادرید — اسپانیا ثبت نام چهارمین روز متوالی کمتر از 100 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

که از بیش از 900 مرگ و میر یک روز در اوج شیوع آن در اوایل ماه آوریل.

اسپانیایی, وزیر بهداشت گزارش 95 تایید مرگ از COVID-19 روز شنبه, گرفتن کلی مرگ و میر به 27,888.

وزارت بهداشت نیز گزارش داد 416 عفونت های جدید در طول 24 ساعت گذشته تایید شده توسط آزمایشگاه ، بیش از 232,000 عفونت شده اند و تایید شده توسط آزمایشگاه های آزمون و 49,600 اسپانیایی ها باید آزمایش مثبت از یک آنتی بادی آزمون.

اسپانیا لبه نسبت به فعال سازی مجدد آن در اقتصاد و پوشیدن یک ماسک صورت اجباری است در حالی که در خارج از خانه.

___

برلین — آلمان امیدوار به رسیدن به توافق با دیگر کشورهای اروپایی در عقب محدودیتهای سفر در زمان برای فصل تعطیلات تابستان.

وزیر امور خارجه Heiko Maas می گوید: “ما امیدواریم که قادر به بلند کردن در سراسر جهان هشدار سفر حداقل برای اتحادیه اروپا پس از ژوئن 14 و جایگزین کردن آن با سطح پایین تر توصیه های سفر.”

Maas می گوید کشورهای بعد فورا رفت واز بود “کمی نزدیک تر” به این هدف با آلمان و نه همسایگان و زودتر دور از مذاکرات با 11 سایر کشورهای اروپایی در این هفته.

Maas می گوید آلمان می خواهد یک “هماهنگ و روند شفاف” در سراسر اتحادیه اروپا است که اجتناب کشورهای فشار دادن پیش در یک پیشنهاد برای درآمد از گردشگری که همه گیر نیست و در عین حال شکست خورده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>