ما خواسته ارین K. بارنز نویسنده تازگی منتشر آسان academist:: دانشجویان آخر هفته از دنور & تخته سنگرا در آغوش هرج و مرج و توصیف او ده جاذبه در کلرادو.

حتی اگر بیشتر Coloradans خواهد لذت بردن از اقامت(در صفحه اصلی)کاتیون این آخر هفته روز یادبود ما می توانیم رویای ما نمی توانیم? او برندگان:

10. تکه تکه ویکتوریا معدن-شهر جذابیت Leadville
بارنز را دوست دارد داستان پشت چگونه بسیاری از شهرهای کوه ایجاد شده توسط “افرادی که در اینجا به آن اعتصاب غنی و واقعا جسورانه و پرماجرا متعهد به خود خیره رویا است.” اگر چه حدود سه چهارم از طلا-متقاضیان بازگشت به خانه افرادی که در آنجا ماند ایجاد یک “گناه جسورانه پرماجرا پرنیان.” یکی دیگر از مورد علاقه ؟ مرکزی شهرستان.

9. با عجله از رودخانه آرکانزاس در نزدیکی بونا ویستا
“این احساس های مختلف وجود دارد مانند شما در نزدیکی اقیانوس” بارنز می گوید. “با عجله از رودخانه بزرگ و آرام و مردم فوق العاده سرد است.”

Get happy in Nederland.گسترش

دریافت مبارک در Nederland.

carouselofhappiness.org

8. این چرخ فلک از شادی در Nederland
در حالی که خدمت در جنگ جهانی دوم, کلرادو سرباز رویای ایجاد یک چرخ فلک…و هنگامی که او بازگشت به Nederland, او نه تنها که. “وجود دارد تاریخچه و من دوست دارم به بچه ها من وجود دارد,” او توضیح می دهد. “این قدیمی timey Americana, و آن را فقط احساس می کند خوب است.”

7. رایگان-تفکر, Hunter S. Thompson نسخه Aspen
“من تا به حال بدست واقعا کشف” بارنز می گوید از این دوره و بخشی از آسیا و اقیانوسیه. “این یک محل به صورت رایگان متفکران و بسیاری از سرد نهادهای فرهنگی. واقعا از افراد با نفوذ صرف زمان وجود دارد.”

6. اسقف قلعه
“گاهی اوقات من فکر می کنم که مکان های مورد علاقه من. فقط رفتن است و تجربه,” او می گوید.

A weird and wonderful experience in Wetmore.

عجیب و غریب و تجربه فوق العاده در Wetmore.

Bishopcastle.org

5. استنلی هتل در استس پارک
این نقطه عطفی نمونه “نهایی کلرادو سرسختی برای یک رویا” بارنز یادداشت ها. “تصور کنید که ساخت یک هتل خیلی پر اب و تاب هنگامی که وجود دارد به سختی هر نفر در این شهر است.” استفان کینگ کراوات فقط می افزاید: به جذابیت.

4. سیاه و سفید پادشاه و شهر ویکتور
بله بارنز می کند تبلیغات کار برای بازنگری شده هتل و شهر معدن قدیمی اما او در زمان کار “از آنجا که من خیلی کشیده, به آنها,” او توضیح می دهد. “آنها تجسم عجیب و غریب است.”

3. سنگ قرمز
“آیا چشم پوشی از چیزهای شگفت انگیز ما در اینجا فقط به خاطر اینکه شما یک بومی” بارنز به ما یادآوری می کند. “این بیشتر کلرادو محل تا کنون: شما می توانید پخش زنده موسیقی, انجام, یوگا, نوشیدن آبجو.” هنگامی که آن را بازگشایی است.

2. سن لوئیس ولی با بشقاب پرنده ها برج مراقبت و تپه های شن و ماسه
“این یک نقطه داغ برای روحانی. من دوست دارم نقاط داغ برای همه چیز می گوید:” بارنز که به خصوص دوست دارد بزرگ شن و ماسه. “من یک کوه بزرگ فرد; من بیشتر از یک ساحل فرد است. من تا به حال این ارتباط اولین بار بازدید کردم. آن را احساس می کند مانند سحر و جادو از شن و ماسه الهام بخش مردم را به انجام واقعا کارهای فوق العاده ای.”

The neighs have it!گسترش

این neighs آن را داشته باشد!

ارین K. بارنز

1. Blucifer
بله او می داند که “موستانگ” در فرودگاه بین المللی دنور است “یک نوع عجیب و غریب انتخاب” شاید حتی یک جنجال برانگیز از ساخت مجسمه کشته خالق آن لوئیس جیمنز. “اما برای یک فرودگاه را انتخاب کنید که واقعا الهام بخش و سرد به خصوص پس از فرودگاه معمولا مطلوب هنر, هتل هنر” بارنز یادداشت ها. “این یکی از اولین چیزهایی که به استقبال مردم به کلرادو. که شگفت انگیز است برای من. من آن را دوست دارم به عنوان یک قطعه از هنر است. وحشتناک است و هنگامی که شما زل زل نگاه کردن به چشمان شما احساس می کنید قدرت خود را. آن را احساس می کند مانند Blucifer زنده است.”

و پس از او کتاب همه چیز در مورد academist:: دانشجویان می کند و او را یک علاقه خاص به صرف تعطیلات آخر هفته در کلرادو ؟ (با فرض اینکه همه چیز باز است ،

“مورد علاقه من دور شو آخر هفته واقعا سخت است برای محدود کردن” بارنز می پذیرد. “این امر یا باید سنگ مرمر تقطیر شرکت. در کاربوندیل; توت فرنگی پارک چشمه های آب گرم در Steamboat در آنجا نیز خیلی چیزهای دیگر شما می توانید انجام دهید (هر کس دوست دارد Steamboat!); مزه کردن شراب در پرچین و یا دوچرخه سواری در کوهستان در Crested Butte.”

اطلاعات بیشتر در مورد بارنز را academist:: دانشجویان در یک زوم بحث در کتاب جدید خود در 5 بعد از ظهر امروز, مارس 19. پیدا کردن جزئیات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net