ونزوئلا برای اسکورت نفتکش ایرانی آوردن سوخت مورد نیاز

کاراکاس, ونزوئلا (AP) — سفیر ایران در ونزوئلا روز چهارشنبه گفت که این دو کشور هر دو تحت افزایش متحده فشار هستند اعمال حق خود را به تجارت آزادانه در یک معامله است که شامل حمل و نقل آمریکای جنوبی پنج تانکر بنزین برای از بین بردن عمیق کمبود.

سفیر تحسيم سلطانی گفت: کنوانسیون بین المللی حفاظت از گسترش روابط بین دو ایالات متحده-تحریم سازمان ملل.

“روابط میان ایران و ونزوئلا را تهدید نمی کند کسی. این یک خطر برای هر کسی” سلطانی گفت: در نشست با خبرنگاران در سفارت ایران در کاراکاس.

پنج ایرانی تانکر در حال حاضر در دریاهای آزاد در حال انتظار برای شروع ورود به ونزوئلا در روزهای آینده. آنها در حال حمل بنزین به کمک به کاهش روز-صف های طولانی در ایستگاه های خدمات حتی در کاراکاس که تا به حال معمول بوده است سیستم ایمنی بدن به کمبود به عنوان سرمایه و قدرت سیاسی است.

در حالی که ونزوئلا نشسته است در بالای بزرگترین ذخایر نفت تولید نفت کاهش یافت و در دو دهه گذشته که منتقدان مقصر در فساد و سوء مدیریت تحت حکومت سوسیالیستی. های اخیر تحریم های ایالات متحده طراحی شده برای نیروی سوسیالیستی-رئیس جمهور نیکولاس مادورو از قدرت نیز نهفته ونزوئلا تولید.

مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی توییتی که روز شنبه چند مالی حیاتی باقی می ماند برای Maduro. ایالات متحده آمریکا است که در میان نزدیک به 60 کشور است که تشخیص مخالفت رهبر ژوئن Guaidó به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع.

“ما حداکثر فشار کمپین که شامل مالی و تحریم های اقتصادی ادامه خواهد داد تا زمانی که ایرانیها استبدادی نگه می رسد” شورای امنیت ملی گفت. “انسانی و اقتصادی بحران را تحمل توسط ونزوئلا است گسل از 1 نفر – مادورو.”

هشدار در برابر هر گونه تهدیدات آمریکا نسبت به ایران و عروق ونزوئلا وزیر دفاع ولادیمیر Padrino لوپز گفت که هواپیماها و قایق از کشور نیروهای مسلح خواهد اسکورت آنها را از طریق دریایی آن سرزمین و به پورت.

ونزوئلا در سازمان ملل متحد ساموئل مونکادا, مشت کردن در آمریکا گفت: هر گونه تلاش برای متوقف کردن ایران تانکر غیر قانونی خواهد بود.

“منع آن قایق از رسیدن به مقصد خود را تشکیل می دهند جنایت علیه بشریت” مونکادا گفت: در شورای امنیت سازمان ملل متحد جلسه به بحث در مورد آشفتگی های اخیر در ونزوئلا.

علاوه بر ارسال سوخت-لادن نفتکش ایران پرواز در محموله های شیمیایی مورد نیاز برای راه اندازی مجدد پیری بنزین پالایشگاه. برای ایران, کسب و کار, روابط نشان دهنده یک راه برای پول را به پول نقد خود گرسنگی ملت و اعمال خود فشار بر واشنگتن است.

سفیر سلطانی ادعا را تکذیب کرد که ایران در هواپیما در بازگشت از ونزوئلا لود شده با طلا برای پرداخت هزینه های ایران را پشتیبانی می کند. او را متهم مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر امور خارجه مایک Pompeo گسترش “خبر جعلی” برای تضعیف ایران که سفیر به نام “برد-برد” برای هر دو کشور ونزوئلا و ایران است.

“آنها می تواند تحریم هر کس که آنها می خواهند” سلطانی گفت. “ایران همیشه پیش است.”

___

اسکات اسمیت در توییتر: @ScottSmithAP

___

آسوشیتد پرس نویسنده جاشوا گودمن در میامی کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de