ویروس خاطرات: در هنگ کنگ مستند, فیلم یک بند

هنگ کنگ (AP) — در آن زمان تنها چند ثانیه است. مدت کوتاهی پس از من پا کردن یک پرواز از سنگاپور رسمی در هنگ کنگ مهاجرت مقابله با اشاره مرا به گسترش بازوی من و سپس بسته بزرگ جعبه های پلاستیکی به مچ دست من.

و فقط می خواهم که من تا به حال یک همراه جدید برای بعد از 14 روز از خود-انزوا — دولت قرنطینه ردیاب.

در آنلاین تصاویر, این انتقالها بودند کم رنگ دستگاه تقریبا مانند یک کنسرت بند است. کسانی که به نظر نمی آید خیلی بد. آنچه که من کردم هر چند یک ابزار به اندازه یک عرشه از کارت های که من تا به حال به جفت با یک دولت قرنطینه برنامه. پس از آن اگر من سمت چپ من در خانه و یا افزایش بیش از 30 فوت از گوشی من برای یک دوره طولانی از زمان برنامه را هشدار مقامات که من ممکن است شکسته شده است.

بزرگ ردیاب تبدیل به یک نسخه جدید منتشر شد و پس از هنگ کنگ اعتراف کرد که تنها یک سوم از نسل اول مچبند در واقع کار می کرد. بقیه به سادگی هرگز فعال می شود.

در سوار تاکسی من آن را مورد بررسی قرار میدهند. این ردیاب به سختی شبیه به یک دستگاه با تکنولوژی بالا به منظور نگه داشتن زبانه ها در من. پس از آن بود که فکر می کردم شاید اگر آن را یک پوسته خالی ارزان جعلی برای فریب من را به ماندن قرار داده است.

من در مورد آن را به پیدا کردن حتی اگر داشتن یک ردیاب مارک من به عنوان یک خطر بالقوه برای جامعه حداقل برای دو هفته. من پیدا کردم خودم را در تلاش برای پنهان کردن آن زمانی که من وارد آپارتمان من ساختمان می ترسم دیگران ممکن است و اجتناب از من.

بعد از دو هفته من عینک ردیاب در حمام در حالی که ورزش و البته به خواب. گاهی اوقات من می خواهم در مورد آن را فراموش و به طور کامل. در دیگر لحظات حضور در مچ دست من بود همه چیز من می تواند احساس دائمی یادآوری است که من مجازی زندانی در خانه من.

آن را یک دستی استارت مکالمه. زمانی که من نشان داد و آن را در یک دوست زوم جشن تولد بسیاری منتظر بودند در اندازه آن است. یکی از شرکت کنندگان آن را به نام من مچ مانیتور.

با وجود این جوک من کاملا آگاه است که من ممتاز بود راحت و چهارم بر خلاف برخی که تا به حال به قرنطینه در هنگ کنگ را بدنام قفس خانه — آپارتمان های منظم به طور موثر تقسیم به سلول های کوچک.

اما بودن در قرنطینه نیز نا امید من. من تا به حال به تکیه بر حسن نیت من flatmate برای کمک به من در خرید مواد غذایی و مانند من با استفاده از خدمات تحویل مواد غذایی برای بسیاری از وعده های غذایی برای جلوگیری از داشتن برای مشکل خود را.

گاهی اوقات من می خواهم فراموش نکنید که بعد از هفته بود. وقتی که من نیاز به هوای تازه, من می خواهم چوب من سر از یک پنجره در اتاق نشیمن من که نبود کبابی بسته حسادت مردم راه رفتن آزادانه در خارج.

پس نه ردیاب و نه برنامه های زیادی برای جلب توجه آن را آسان برای فراموش کردن من تحت نظارت — حداقل تا زمانی که یک هشدار از ظهور تا بر روی آی فون من به من یادآوری برنامه به تماشای. در سومین روز از قرنطینه یک مقام دولتی به نام به چک کنید اگر من در خانه بود. در 10 روز دو تا ماموران لباس شخصی آمد و ضربه زدن به درخواست من برای نشان دادن شناسایی برای اثبات من نرفته بود در هر نقطه.

زمانی که ساعت را لرزاند نیمه شب روز یکشنبه من قرنطینه شد. بلافاصله من snipped کردن ردیاب و شنود گذاشته “پایان قرنطینه” را فشار دهید در این برنامه قبل از نصب آن. چه تسکین.

فقط تا مطمئن شوید که اگر من یک چکش و پیچ گوشتی و ترک خورده ردیاب باز کردن و سپس حذف کوچک مدار داخل و بیرون کشیده و باتری آن است. رایگان در گذشته است.

___

ویروس خاطرات گاه به گاه ویژگی ویترین coronavirus حماسه از طریق چشم از آسوشیتد پرس روزنامه نگاران در سراسر جهان است. دنبال AP تکنولوژی نویسنده ذن سو در توییتر در http://twitter.com/zensoo

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>