Avett برادران Lumineers و بیشتر راه اندازی کلرادو موسیقی صندوق امداد

حتی اگر کلرادو است که به آرامی بازگشایی زنده موسیقی صنعت تعطیل کرده است برای آینده قابل پیش بینی و در حال حاضر مقامات دولتی, دانشگاه, مبانی موسیقی و مدیران و مروج teaming تا برای به دست آوردن چیزی قابل توجه در رفتن. روز شنبه, مارس 30 بسیاری از بزرگترین نامها در موسیقی را پرتاب مجازی کنسرت برای کمک به راه اندازی کلرادو موسیقی صندوق امداد.

این رویداد ارائه شده توسط Breckenridge آبجوسازی است که به نام با هم متحد شدند: یک کنسرت برای کلرادو موسیقی صندوق امداد و شامل اجراهای Avett برادران سر بزرگ Todd & The Monsters, Brandi Carlile, Dave Matthews the Lumineers, Michael Franti ناتانیل Rateliff, Rodrigo y Gabriela, سام بوش رشته پنیر حادثه و بسیاری دیگر.

صندوق همکاری بین ایالت کلرادو 7S, مدیریت زنبور عسل Vradenburg بنیاد غیرمتعارف بنیاد کلرادو صنایع خلاق – بخش OEDIT, کلرادو, Music Hall of Fame, Colorado State University, انرژی, کلرادو, KBCO, KSUT این گل همیشه بهار, پروژه, RedLine و دیگران.

“Coloradans سابقه داشته و از با هم آمدن در زمان بحران و در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما به دنبال به سمت موسیقی و هنر به راحتی در طول این زمان دشوار” یادداشت فرماندار Jared پلیس در بیانیه ای اعلام کرد این صندوق است. “کلرادو صنعت موسیقی و غنی از استعداد است که بخش مهمی از فرهنگ ما و اقتصاد و کلرادو راه زندگی است. من نمی توانم صبر کنید برای روزی که همه ما می تواند بازگشت به یکی از کلرادو عالی موسیقی سالن برای دیدن مورد علاقه ما باند بازی زندگی می کنند دوباره. اما تا آن زمان من بسیار هیجان زده هستم که دولت می تواند شریک با کلرادو موسیقی صندوق امداد در این تلاش است.”

صندوق اطلاعیه به شرح زیر در پی تعطیلی دائم از چندین سالن های موسیقی از جمله 3 Kings Live @ جک و La Cour; بسیاری دیگر در آستانه بسته شدن در کلرادو. در سراسر کشور صدها مستقل مکانهای بسیج هم به شکل ملی مستقل برگزاری انجمن به فشار دولت برای ارائه خاص کمک برای باشگاه ها و سالن هایی که بسته شده در طول همه گیر اما امید به بازگشایی دوباره.

این باندهای گرد هم جمع آوری کمک می آید دو هفته پس از Lumineers رهبری یک زندگی جریان کنسرت با بسیاری از نوازندگان در این لایحه که رویداد مطرح شده بیش از $600,000 برای حمایت از تلاش های امدادی برای صنعت موسیقی و رستوران کارگران است.

Rateliff بود که لایحه انجام خواهد شد دوباره مارس 30. “ما خدمه نیروی حیاتی ما ایرانگردی, عملیات,” او توضیح می دهد. “زندگی و کار با هم در طول سال ما تبدیل شده اند ، من خوشحالم که به انجام هر کاری من می تواند برای حمایت از موسیقی ما جامعه در حال حاضر و CMRF یک تاسیسات برای بسیاری از ما در دولت است.”

برنامه های کاربردی برای, کلرادو, موسیقی صندوق امداد در مه 28.

این رویداد مجازی برگزار خواهد شد شنبه, مارس 30 از 6 تا 9 بعد از ظهر باندهای با هم پخش خواهد شد در 97.3 KBCO و بصورت زنده و همچنین پخش CBS Denver. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در CMRF سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>