شهر و دولت ارائه مطلب بازگشایی دستورالعمل — اما هیچ تاریخ

دو روز گذشته شد و انتظار می رود را خبر از شهرستان و دولت در پیشنهاد مقررات و الزامات است که اجازه می دهد رستوران ها و کافه ها به آرامی دوباره به خانه مشتریان. اما دو تا از بزرگترین سوال — وقتی رستوران ها خواهد بود قادر به بازگشایی و در چه ظرفیت هنوز به پاسخ داده شود.

در 18 مه شهر دنور سایت به معرفی یک نرم افزار جدید فرم است که اجازه می دهد تا کسب و کار به ارائه پیشنهاد برای گسترش صندلی در فضای باز. و در مارس 19 مسئولان شهرستان برگزار شد شهر-سالن جلسه در رابطه با کلرادو انجمن رستوران برای روشن شدن آنچه که رستوران می تواند و نمی تواند درخواست. بزرگترین takeaways بودند که هر کس هنوز هم منتظر رفتن جلوتر از فرماندار Jared پلیس قبل از هر صندلی در فضای باز می تواند بازگشایی که گروه های اجتماعی مانند بهبود کسب و کار منطقه و چند فروشنده مراکز خرده فروشی می توانید خود را در طرح ها و کسب و کار قادر نخواهد بود برای به اشتراک گذاشتن فضای باز است.

برای گروه های پیشنهادی (برای مثال اگر در یک منطقه با چند رستوران می خواهد به کل یک خیابان به راه اندازی و استفاده از جدول برای همه کسب و کار) هر رستوران و نوار را به ارسال جداگانه پیشنهاد و خواهد بود مسئول برای خود هوای منطقه (به طوری که مشتریان در نوار نمی خواهد بود قادر به نشستن در هوای منطقه از رستوران B). و توسعه به طور کلی نمی تواند تجاوز و استقرار موجود در محیط داخلی و فضای باز صندلی ظرفیت.

همچنین در مارس 19, دولت, پیش نویس منتشر شد یک نسخه از جزئیات بیشتر در مورد چگونه رستوران ها و کافه ها قادر خواهد بود با خیال راحت به کار هنگامی که آنها می توانند دوباره خود را به اتاق ناهار خوری. از دست رفته از دستورالعمل (که در دسترس هستند در ایالت کلرادو وب سایت) درصد ظرفیت — دستورالعمل تنها دولت “TBD بر اساس علم” — و یک تاریخ واقعی (که انتظار می رود در تصمیم مارس 25). اما شامل پیشنهاد جدول فواصل و اندازه ها: هشت پا از هم جدا با بیش از شش مهمانان در هر حزب.

در اینجا لیست کامل برای داخل ساختمان/پاسیو, توصیه های (سند همچنین شامل takeout دستورالعمل تاسیس شده اند که قبلا):

در میان هیچ-nos: بازی, سفره سلف سرویس بوفه و باز ماندن گذشته 10 p. m.

از آنجا که این پیش نویس دستورالعمل دولت نیز تنظیم یک فرم برای کسب و کار ارسال دیدگاه در هر دو انتخاب و ناهار خوردن در ارشاد. روز شنبه, مارس 21 فرماندار پلیس است که انتظار می رود از یک پرسش و یک جلسه با اعضای سازمان تنظیم مقررات در 2:30 بعد از ظهر

هنوز هم ما باید چند روز صبر کنید قبل از اینکه فرماندار پلیس و “علم” را بیشتر از نظر زمانی که صنعت مهمان نوازی می توانید به انجام آنچه در آن می کند: در خدمت مهمانان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de