Coronavirus باعث اخراج در آمریکا آمار نزدیک به 39 میلیون

واشنگتن (AP) — تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای مزایای بیکاری در دو ماه پس از coronavirus در زمان برگزاری در ایالات متحده دارای عقاید نزدیک به 39 میلیون, دولت گزارش روز شنبه حتی به عنوان متحده از ساحل به ساحل به تدریج بازگشایی اقتصاد خود و مردم اجازه بازگشت به کار.

بیش از 2.4 میلیون نفر در زمینه بیکاری کمک های اولیه در هفته گذشته در آخرین موج اخراج از شیوع بیماری است که باعث کسب و کار سراسر کشور خاموش شدن ناگهانی آورده و اقتصاد را به زانو در وزارت کار گفت.

که به ارمغان می آورد در حال اجرا در کل به متناوب 38.6 میلیون دلار کار بازار سقوط بی سابقه ای در سرعت آن است.

تعداد بارگیری در این هفته برنامه های کاربردی کاهش پیدا کرده است و به مدت هفت هفته متوالی. در عین حال این آمار و ارقام باقی می ماند نفس بالا — 10 برابر بیشتر از حالت عادی قبل از بحران رخ داد.

و در ادامه افزایش را نشان می دهد که حتی اگر تمام متحده آغاز کرده اند بازگشایی بیش از گذشته سه هفته بازار کار هنوز به ضربه محکم و ناگهانی و شیوع بیماری است که هنوز هم انجام آسیب به کسب و کار و از بین بردن معیشت.

“در حالی که کاهش مداوم در ادعای خوب است, اخبار بازار کار است که هنوز هم در شکل وحشتناک گفت:” گاس Faucher اقتصاددان ارشد در PNC مالی.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: بیش از آخر هفته که نرخ بیکاری در ایالات متحده می تواند اوج در ماه مه یا ژوئن در 20 ٪ تا 25 ٪ — سطح نهان از عمق رکود بزرگ.

به عنوان از آوریل نرخ بیکاری در ایستاده بود 14.7 درصد رقم نیز بی بدیل از 1930s. و درست رای بود و حتی بالاتر به دلیل میلیون ها نفر از آمریکایی ها نیست رسما شمارش به عنوان بیکار پس آنها به دنبال یک کار جدید احتمالا به این دلیل که تقریبا همه چیز تعطیل به هر حال.

بیش از 5 میلیون نفر در سراسر جهان تایید شده اند آلوده و در مورد 330,000 مرگ و میر ثبت شده است, از جمله بیش از 93,000 در ایالات متحده و در سراسر 165,000 در اروپا با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز و بر اساس داده های دولت. کارشناسان بر این باورند که واقعی تلفات به طور قابل توجهی بالاتر است.

کشورهای اروپایی نیز دیده می شود سنگین زیان کار اما قوی دولت و ایمنی-net برنامه ها در مکان هایی مانند آلمانی و فرانسه در حال پرداخت یارانه دستمزد میلیون ها نفر از کارگران و نگه داشتن آنها را در حقوق و دستمزد.

در سراسر ایالات متحده برخی از شرکت ها شروع به rehire خود را گذاشته و کارکنان به عنوان متحده کاسته محدودیت در حرکت و بازرگانی. روز دوشنبه بیش از 130,000 کارگران در سه عمده خودروسازان آمریکایی به علاوه تویوتا و هوندا بازگشت به کارخانه های خود را برای اولین بار در دو ماه.

هنوز عمده کارفرمایان همچنان به شغل را کاهش دهد. Uber گفت: در این هفته که آن را غیر روحانی کردن 3,000 بیشتر کارکنان به دلیل تقاضا برای سواری کاهش یافت. دیجیتال ناشران معاون کوارتز و BuzzFeed, مجله, غول, Conde Nast و صاحب مجله اکونومیست اعلام کرد: کاهش شغل در هفته گذشته.

استفان استنلی اقتصاددان ارشد در امهرست Pierpont گفت: آخرین اخراج ممکن است به خصوص نگران کننده است زیرا آنها اتفاق می افتد و حتی به عنوان متحده بازگشایی شده است. که می تواند به معنای بسیاری از شرکت ها دیدن امید کمی قابل توجهی بهبود اقتصادی در هر زمان به زودی و هنوز احساس نیاز به شغل را کاهش دهد.

“وجود دارد یک احتمال است که کسانی که اخراج می تواند باقی بماند برای طولانی تر از آن است که یک تابع از (کسب و کار) فقط بسته بودن” استنلی گفت.

آخرین آمار و ارقام به این معنی نیست 38.6 میلیون نفر از کار هستند. برخی از آنها شده است به نام پشت و دیگران را فرود شغل جدید است. اما اکثریت قریب به اتفاق هنوز بیکار است.

اضافی 1.2 میلیون نفر برای اعمال نرخ بیکاری در هفته گذشته تحت برنامه فدرال است که باعث می شود خود اشتغالی پیمانکار و فرفره کارگران واجد شرایط برای اولین بار. اما این اعداد و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در به طور کلی تعدادی از برنامه های کاربردی.

یکی rehired کارگر نورمن Boughman دریافت یک ایمیل در هفته گذشته از رئیس خود را در یک دست دوم فروشگاه لباس در ریچموند, ویرجینیا, جایی که او مشغول به کار پاره وقت درخواست او را به بازگشت. اما حتی در حالی که با پوشیدن یک ماسک او نگرانی در مورد سلامت خود را.

“ما نیاز به مرتب سازی از طریق مردم همه چیز, و من احساس می کنم که ما را در معرض خطر,” او گفت:.

در ضمن شک و تردید در حال رشد بیش از برنامه های بلند پروازانه توسط دولت های اروپایی برای استفاده از تماس با ما-ردیابی برنامه های گوشی های هوشمند برای مبارزه با گسترش ویروس به عنوان آنها سهولت مستندات خود را. این برنامه می تواند کمک به مقامات تعیین اینکه آیا مردم باید با عبور از مسیرهای با کسانی که آلوده می شوند.

انگلیسی امنیتی وزیر جیمز Brokenshire به بی بی سی گفت که یک برنامه که قرار بود معرفی شده توسط اواسط ماه مه آماده است نشان می دهد “مسائل فنی” شد و به سرزنش. به طور مشابه, فرانسه به تعویق افتاد هفته گذشته رول از آن برنامه به دلیل مشکلات فنی و نگرانی های حریم خصوصی.

ایتالیا لیگ برتر گفت: تست های کشور و برنامه آغاز خواهد شد در روزهای آینده و اسپانیا قصد دارد به سعی کنید از فن آوری آن در پایان ماه ژوئن در جزایر قناری.

به عنوان جستجو برای یک واکسن دارو ساز AstraZeneca گفت: آن را امن موافقت نامه به تولید 400 میلیون دوز هنوز هم تجربی و فرمول اثبات نشده است که در حال آزمایش در دانشگاه آکسفورد. آن را یکی از پیشرفته ترین پروژه های بین المللی در مسابقه برای واکسن.

در حالی که هیچ واکسن است و در عین حال ثابت شده است به کار در برابر ویروس ها و شرکت ها و دولت ها در حال حاضر به خم کردن برخی بیشتر قول نامزدها به امید صرفه جویی در زمان. این یک قمار بزرگ است که می تواند در نتیجه میلیون ها نفر از دوز انداخته اگر پتانسیل واکسن در نهایت با شکست مواجه شد.

AstraZeneca گفت: آن را دریافت کرده است بیش از 1 میلیارد دلار از دولت آمریکا آژانس تحقیقاتی برای توسعه تولید و تحویل واکسن.

در سراسر جهان تلاش برای بازگشت به کسب و کار است افزایش نگرانی بیش از خطر ابتلا به عفونت های جدید از هواپیمای میلان ایتالیا به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در کلرادو و پوشاک کارخانه در بنگلادش است.

در چین کمونیست رهبری در زمان گسترده احتیاطی آن را به عنوان آماده برای افتتاح آن به تعویق افتاد ملی روز جمعه در پکن. شیوع وجود دارد می تواند یک روابط عمومی کابوس به عنوان رئیس جمهور خلق چین به نمایش گذاشته چین را آشکار موفقیت در مهار این ویروس که اولین ظهور در ووهان در اواخر سال گذشته.

___

Kirka گزارش از لندن است. آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de