COVID-19: مقامات نزدیک مناطق برای جلوگیری یادبود روز Sh*t نشان می دهد

بولدر کانتی بهداشت تصویری نمایش بزرگ ازدحام در Boulder Creek اجتناب اجتماعی فاصله و دیگر توصیه های ایمنی در مه 19 در حال حاضر پیامدهای مهم. مدت کوتاهی قبل از فرماندار Jared پلیس پاره پاره به برخی از Coloradans for بودن “نادان و خودخواه” در طول 20 مه کنفرانس مطبوعاتی در وزارت امور خارجه در پاسخ به COVID-19 بولدر مقامات بهداشتی اعلام کرد که آنها تا به حال بسته یک تکه بزرگ از Eben G. خوب پارک که در آن گرفتم تا به حال جمع آوری شده است.

در حال حاضر با آخر هفته روز یادبود نزدیک شدن و وسوسه انگیز آب و هوا پیش بینی کلرادو پارک ها و حیات وحش هشدار داده است بیشتر خاموش شدن ناگهانی در پارک های سراسر کشور اگر gaggles از boneheads تصمیم به حزب در نقض بهترین شیوه.

با توجه به ربکا فرل CPW عمومی اطلاعات مدیر: “اگر لازم در جهت منافع امنیت عمومی, کلرادو, پارک ها و حیات وحش را نزدیک مناطق از پارک های ما که بیش از حد شلوغ که در آن اجتماعی فاصله است اتفاق می افتد و یا که در آن مردم در حال ساخت غیر مسئولانه انتخاب کند.”

در حالی که Eben G. خوب پارک یک تخته سنگ در پارک را از لحاظ فنی باز باقی می ماند وجود خواهد داشت هیچ دسترسی به پارک زمین (و نهر تخت) در شمال این تخته سنگ در مسیر نهر “با توجه به نگرانی های ایمنی و بهداشت و در تلاش برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و اطمینان از مناسب فیزیکی, فاصله,” تخته سنگ را اعلام کرد. “این بسته در نظر گرفته شده است به منظور کاهش جامعه گسترش COVID-19 در منطقه نشان داده شده است که منجر به گردهمایی اجتماعی و گروه های بزرگ بیش از زمان امن تر در صفحه اصلی سفارشات.”

این تخته سنگ در اداره پلیس گرفته, گرما برای توقف جمع آوری شده در مارس 19. اما BPD رئیس ماریس Herold است تحت فشار قرار دادند در این تفسیر با بیانیه ای که در یادداشت “در اوایل ممکن است ما با صدور یک هشدار قوی به جامعه است که رفتار نامناسب و عدم حفظ فاصله فیزیکی قرار دادن افسران پلیس پارک خدمه نگهداری و اعضای جامعه سلامت در خطر است.” بین آوریل 29 مارس 19 Herold افسران صادر 66 استناد در پارک “زمانی که آموزش و پرورش بی اثر بود.”

The portions of Eben G. Fine park that are closed at the current time.

بخش Eben G. خوب پارک که بسته شده در زمان فعلی.

شهر بولدر

این بشکه در حال حاضر به وعده نظارت بر بسته شدن منطقه با دقت و هشدار خواهد بود که گزینه اول; گروه ده یا بیشتر مردم خواهد خواست متفرق شوند. اگر آنها نمی, گروه وعده اجرای اضافی اقدام, اما Herold نمی خواهید به خطر ایجاد مشکلات بیشتر. “این استراتژی این است که سازگار با منطقه ای و ملی پلیس, بهترین شیوه,” او می گوید. “اخیر خشونت حوادث رخ داده در سراسر کشور که وجود دارد این است که اجرای دقیق اجتماعی فاصله و استفاده از پوشش های بدون روشن کمک به ارائه آموزش ها و هشدارها.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

می افزاید: Boulder County بهداشت عمومی مدیر جف Zayach: “این یک عمل متعادل برای حفظ جامعه ما امن در حالی که اجازه می دهد هر کس برای لذت بردن از خارج از منزل زیبا. این یک زمان دشوار برای همه ما بدون توجه به وضعیت خود ، ما را با قرار دادن دیگران در معرض خطر — توسط جوان ما مردم و همچنین بسیاری از بزرگسالان است که به ما گفته اند که آنها نمی خواهد زیر بهداشت عمومی سفارشات — بسیار جدی است. ما همچنان به حمایت از اجرای قانون در بهترین استراتژی برای نظارت و اقدام اگر چنین رفتار همچنان ادامه دارد.”

تعطیلات آخر هفته روز یادبود دهها هزار نفر از Coloradans در حال انتظار به سر برای خارج از منزل بزرگ. و نه بسیاری از منتظر تعطیلات.

“ما مفتخریم به باز نگه داشته همه ما Colorado State پارک ها و حیات وحش و مناطق در سراسر COVID-19 همه گیر و پیمایش سنگین ملاقات سطح است که ما به طور معمول نمی بینم تا اواسط تابستان می گوید:” CPW را فرل. “که به ما داده است شروع به سر در کار با بیش از چند ماه گذشته در های اهمیت اجتماعی ادامه داد فاصله نیاز به پوشیدن ماسک و اهمیت کلی مسئول تفریح و سرگرمی — از جمله احترام به منابع طبیعی ما و دیگر بازدید کنندگان است.”

فرل اذعان دارد که “افراد مضطرب به خارج و شروع تابستان خود را در اینجا در کلرادو اما امن تر در خانه به این معنا نیست ‘فیلمی است که’ وقتی که می آید به COVID-19. ما انتظار سنگین ملاقات در طول تعطیلات آخر هفته و این مهم است که مردم مسئولانه عمل پس هر دو سلامت عمومی و ترک هیچ اثری شیوه است.”

در حال حاضر او تنش “کلرادو پارک ها و حیات وحش را تعیین شنا مناطق بسته شده, همراه با گروه ما پیک نیک مناطق و زمین های بازی و دیگر مناطق که در آن مردم تمایل به جمع و یا در غیر این صورت تصمیم گیری در مورد اجتماعی فاصله.”

و اگر یک Boulder Creek, به سبک اراذل و اوباش تصمیم به حزب در حالت پارک ؟ این مناطق می تواند و خواهد بود ساخته شده از حد اگر لازم باشد فرل می گوید و اضافه کرد که “استاندار شده است روشن در کنفرانس های مطبوعاتی و مصاحبه های که او به ما می دهد که پارک در سطح اختیار برای مدیریت این موارد به عنوان مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de