COVID-19: پلیس Okays Coors زمینه رشته کوه های راکی بازی با 10-15 طرفداران

نشانه دیگری است که کلرادو است برای کسب و کار باز حتی در حالی که امن تر در صفحه اصلی برنامه در محل باقی می ماند: فرماندار Jared پلیس اطلاع داده لیگ اصلی بیس بال از اشتیاق خود را برای بازی در Coors زمینه باید 2020 فصل در راه زمانی که هزاران نفر از طرفداران نیست بخشی از بسته است.

اگر چه چند خوب خواهد بود ،

پلیس تایید کرد که سیاست در مصاحبه این هفته با Nicki Jhabvala های ورزشی یک, اشتراک, ورزشی-اخبار سرویس. “ما قطعا آماده به عنوان به زودی به عنوان لیگ آماده هستند او گفت:” در حالی که گذاشتن درپوش اخیر گفتگو با MLB کمیسر راب مانفرد. لیگ پروتکل برای بازی تحت شرایط فعلی “نگاه واقعا خوب است و ما قطعا هیجان زده به دریافت آنها را به عنوان به زودی به عنوان آنها آماده برای رفتن.”

در طول سیاسی خود را حرفه ای پلیس ساخته شده است که عشق خود را از بیس بال از نام تجاری خود را به عنوان نماینده سابق آمریکا در ماه ژوئن 2017 گفتگو بعد از شرکت او در کنگره سالانه بیس بال بازی در اتباع پارک در واشنگتن که در آن شخص هرزه استیو Scalise و سه نفر دیگر زخمی شدند در یک تیراندازی در یک جلسه تمرین. پلیس کمک چهار RBIs از جمله اجرا برنده عنوان مذکور را شکست دموکرات ها به جمهوری خواهان.

پلیس به طور منظم اشاره شده رشته کوه های راکی در طول مسابقات اخیر کنفرانس های مطبوعاتی. در مارس 17, او به خبرنگاران گفت: “وجود نور در انتهای تونل. اکثر مردم در حال رفتن را از طریق این — حتی افرادی که قرارداد آن است. … ما را تشویق رشته کوه های راکی و Broncos. ما را به عظیم pews در کلیساها و کنیسه. اما این اتفاق نمی افتد تا زمانی که وجود دارد یک درمان یا واکسن و یا اگر آنها نمی افتد گله ایمنی است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در آوریل 22, پلیس متمرکز Coors زمینه است. او گفت که او امیدوار است که 60,000 طرفداران خواهد بود قادر به تماشای رشته کوه های راکی در فرد در طول یک پرچم نژاد با همه “بسته بندی شده در نزدیک خوردن و نوشیدن.” با این حال او اذعان کرد: “این بسیار دشوار است برای گرفتن بهداشتی و فاصله چیزهای راست” تا “آنجا که این درد مرا” ورزش در آینده نزدیک خواهد شد که به جای “در راه های مختلف. همین دلیل است که آنها بوده ام داشتن بحث در مورد بهار, آموزش بازی با مخاطبان است.”

او وعده داده است که “ما را دریافت کنید وجود دارد. همه ما نمی توانیم صبر کنید. اما آن را نمی ممکن است.”

این جدول زمانی برگزاری: MLB صاحبان در حال حاضر فکر کردن در مورد گرفتن فصل در راه است در ماه جولای. اما دیگر فرمانداران باز به قبل برای اولین بار رزین — در میان آنها تگزاس گرگ ابوت که شناور مارس 31 بازگشت. به همین ترتیب کالیفرنیا گاوین Newsom مورد بحث و بررسی بازیها در اوایل این هفته برای اولین بار در ماه ژوئن — و حتی نیویورک اندرو کومو که دولت بوده و در سخت ترین ضربه از ویروس نیست را رد کرد و چشم انداز یانکی ها و متس بازیکنان ضربه الماس در ماه های آینده.

طرفداران در غرفه نیست بخشی از این طرح اما پلیس گفت Jhabvala که او فکر می کند که امکانات رفاهی ساخته شده ممکن است برای یک تعداد انگشت شماری از سایت بینندگان: “من پیشنهاد می کنم به کمیساریای که آنها شاید ده یا پانزده نفر آنها افتخار و اجازه می دهد تا رایگان به نمایندگی از بقیه از ما در هر بازی مانند پرستاران [یا] اعضای نظامی ما شب. من فکر می کنم که نمادین مهم است. آن را آسان به ده پانزده نفر در یک فاصله از یک دیگر. و همه ما می تواند تماشای vicariously از طریق آنها و ما می توانید بر روی تلویزیون تماشا کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>