طوفان چپ و میر بسیار تخریب در هند و بنگلادش

دهلی نو (AP) — قدرتمند cyclone که ناودان به ساحلی هند و بنگلادش را ترک کرده است آسیب دشوار است به ارزیابی پنج شنبه و حدود 20 مرگ و میر.

در بنگلادش به هشت نفر کشته شده اند و مرگ و میر 12 برآورد شد در غرب بنگال ایالت در هند. مرگ در Odisha دولت هنوز در حال ارزیابی شده است. بسیاری از مرگ و میر به علت سقوط از دیوار و غرق شدن و سقوط از درختان در هر دو کشور.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: چهارشنبه شب آسیب سخت بود برای ارزیابی بلافاصله اشاره به این که کل سلیمان قطع شده بود از سرزمین اصلی و بسیاری از مناطق بدون برق شدند و یا تلفن اتصال.

بانرجی گفت پرجمعیت مناطق جنوب بنگال در میان بدترین آسیب دیده.

“ما مواجه با سه بحران: coronavirus ها هزار نفر از مهاجران که در حال بازگشت به خانه و در حال حاضر طوفان” گفت: نوری است که یک رهبر مخالفان و یکی از شدیدترین منتقدان نارندرا نخست وزیر هند.

در بنگلادش حداقل یک میلیون نفر بدون برق و با توجه به وزارت نیرو.

جنوب-کشور آسیایی وزارت مدیریت بحران گفت: صدها روستا رفت و در زیر آب به دلیل جزر و مد موج گسترده در سراسر منطقه ساحلی در بنگلادش است. آن گفت: حدود یک دوجین از سیل و سدهای است نقض شده است.

طوفان Amphan محصل بعد از ظهر چهارشنبه با پایدار باد تا 170 کیلومتر (105 کیلومتر) در ساعت با حداکثر gusts از 190 kph (118 مایل در ساعت). آن را تضعیف شد و به افسردگی یک شبه شد و بیش از بنگلادش روز شنبه صبح.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>