هجوم دولت coronavirus منظور یک هزار و شبان برنامه ریزی برای برگزاری فرد خدمات پنطیکاست

بیش از 1200 شبان قول داده اند که برای نگه داشتن فرد خدمات در مارس 31, پنطیکاست هجوم یک مهلت قانونی دولت در تجمعات مذهبی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تحمیل شده به سرعت گسترش رمان coronavirus.

در نامه ای به Newsom, Robert H. تایلر یک وکیل به نمایندگی از لدی کلیسا که به چالش کشیده شده است فرماندار نظم در دادگاه گفت: بیش از 1200 شبان را امضا کرده اند “اعلام ضرورت,” دفاع از کلیساهای خود هستند به عنوان اساسی به عنوان هر گونه مواد غذایی و یا فروشگاه های سخت افزاری و باید مجاز به بازگشایی شده است.

“ما معتقدیم که شما در حال تلاش به عمل در بهترین منافع دولت” تایلر نوشت: به Newsom “اما محدودیت های خیلی دور رفته و برای بیش از حد طولانی است.”

توسط شنبه, بسیاری از شهرستانها در کالیفرنیا دریافت کرده بود تصویب به بازگشایی موسسات خرده فروشی, کسب و کار, ساختمان های اداری, رستوران ها, مراکز خرید — به عنوان مجاز در فاز دوم Newsom برنامه به راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی. کلیساها مجاز به بازگشایی تا طرح فاز سوم.

تبلیغات

کشیشان که امضا بر روی این نامه قصد باز کلیساهای خود به محله های کشیش نشین در مه 31, با یا بدون فرماندار اجازه نامه می گوید. آنها را توصیه churchgoers به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

یک روز پیش وزارت دادگستری ایالات متحده هشدار داد Newsom که محدودیت او در اعمال و برنامه های خود را به مقیاس آنها را به عقب می تواند تجاوز در گروه های مذهبی’ آزادی در قانون اساسی.

Eric S. Dreiband دستیار دادستان کل و رئیس وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش, سوال Newsom تصمیم به نگه داشتن خانه از عبادت باز تا مرحله سوم دولت را بازگشایی طرح در حالی که اجازه می دهد رستوران ها و دفاتر و مراکز خرید و مدارس برای باز کردن در دوم.

Dreiband ذکر یک بیانیه از Atty. ژنرال ویلیام Barr که نهادهای دینی “باید به طور خاص برای خاص بار.”

تبلیغات

“قانون اساسی خواستار کالیفرنیا را به جای عبادت مذهبی از جمله در مرحله 2 از بازگشایی طرح” Dreiband گفت.

چند کلیسا را نصب چالش های قانونی به Newsom را در مهلت قانونی در فرد خدمات. فدرال قضات در لس آنجلس و سن دیگو و ساکرامنتو باید batted پایین همه آنها اگر چه متقابل فرهنگ مرکز مسیحی یک کلیسا در Lodi, جذاب حکم خود به 9th مدار دادگاه تجدید نظر.

در انکار کلیسا درخواست برای نگه داشتن دولت از اجرای این ممنوعیت در شخص عبادت ایالات متحده در منطقه قاضی John A. مندز نوشت که “در طول بهداشت عمومی در بحران جدید, ملاحظات آمده و مقامات دولتی باید بپرسید که آیا حتی حقوق اساسی باید راه را برای عمیق تر نیاز به کنترل گسترش بیماری های عفونی و محافظت از زندگی جامعه را بیشتر آسیب پذیر است.”

اگر شبان را نگه دارید و خدمات برای ایجاد آن خواهد بود اولین بار یک جماعت است مسخره Newsom باشد. در روز مادر, Palermo مقدس خانواده کلیسا در بوت-سیلور باو شهرستان برگزار شد در فرد و خدمات; یکی از حدود 180 churchgoers پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19. مقامات شهرستان گفت: آنها در حال حاضر در تلاش برای پیگیری کردن هر شرکت کنندگان و دستور آنها را به خود قرنطینه.

تبلیغات

“برای 7 هفته ما نگه داشته شده است از کلیسای ما و دور از خانواده کلیسا ما” کشیش مایک Jacobsen, نوشت, on Facebook. “من به طور کامل آگاه است که برخی از افراد ممکن است درک نیست که برای ما در کلیسای ضروری است باید با هم در یاران.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de