با وجود بسیاری از coronavirus, مرگ و میر, Tulare County پاکستان به سرپیچی Newsom و بیشتر بازگشایی

با وجود داشتن یکی از بالاترین COVID-19 نرخ مرگ در کالیفرنیا, شهرستان شهرستان تولار مقامات رای به بازگشایی بیشتر کسب و کار قبل از جلسه سلامت معیارهای تعیین شده توسط دولت است. این شهرستان می تواند از دست دادن دولت در امداد رسانی پول به عنوان یک نتیجه.

شهرستان تولار می پیوندد چند جوامع روستایی در شورش علیه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برنامه برای بازگشایی اقتصاد بر اساس های مختلف بهداشت و معیار های طراحی شده برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید از coronavirus. بسیاری از استان ها به سرپیچی Newsom تا کنون شده است در مناطق دور افتاده با تعداد نسبتا کمی از تایید عفونت.

اما گچساران در جنوب فرزنو یکی از کالیفرنیا سخت ترین ضربه شهرستانهای استان است. در همه آن را تایید کرده بود 1,552 coronavirus عفونت و 73 کشته و چهار شنبه بعد از ظهر.

این شهرستان از مرگ میزان 15.9 در هر 100 ، 000 ساکنان یکی از بالاترین در دولت با توجه به زمان ” data tracker. در مقایسه لس آنجلس — فعلی مرکز COVID-19 همه گیر در کالیفرنیا — ثبت بیش از 1,900 مرگ و میر با یک رای در هر 100,000 19.5.

تبلیغات

مرگ و میر در شهرستان تولار شهرستان از بیماری های ناشی از کوروناویروس نیز بسیار بالاتر از کشورهای همسایه در دره مرکزی. بسیار بزرگتر Fresno County, شمال, ثبت 17 مرگ و میر در حالی که پادشاهان شهرستان دارای دو و Kern County 25.

گچساران نیز دیده فلات اما نه یک کاهش در تعداد بستری شدن در بیمارستان متصل به شیوع. وجود 42 COVID-19 بيمار که از چهارشنبه 11 از آنها در فشرده-واحد مراقبت با توجه به آخرین دولت ،

با اینحال Tulare County هیئت ناظران رای دادند 3-2 به حرکت county تمام راه را از طریق فاز 3 از کالیفرنیا بازگشایی جاده ها, نقشه که اجازه می دهد سینما و مراکز خرید و سالن ورزشگاه و ناهار خوردن در رستوران ها به بازگشایی شده است. در فرد مذهبی خدمات نیز خواهد بود قادر به ادامه.

تبلیغات

“نکته این است که شروع به باز کردن. این بدان معنا نیست که ما به بازگشت به چگونه آن استفاده می شود” سرپرست Kuyler کراکر گفت: در مصاحبه روز شنبه. “این است برای رفتن به یکی از این حوادث که تغییرات زندگی ما برای همیشه لطفا برای. کسب و کار است که نمی توان در همان راه. اما این بدان معنا نیست که ما نمی تواند انجام کسب و کار.”

استاد راهنما پیتر Vander Poel گفت به اعتقاد او ساکنان آسیب پذیر محافظت می شود در حالی که اجازه می دهد کسب و کار برای یک اندازه گیری به حالت عادی بازگشت. “من می خواهم به مطمئن شوید این شهرستان نمی ماند قفل شده را از حالت بخشنامه جلوگیری ما از دوره نقاهت و حتی دورتر” گفت: Vander Poel.

استاد راهنما امی Shuklian بازیگران یکی از این دو رای مخالف فوری بازگشایی. “من احساس می کنم که ما نباید بیش از حد شتابزده,” Shuklian گفت. “من فکر می کردم این بود که با عجله. ما کار می کرد می تواند با دولت و خواسته فرماندار برای واریانس.”

“ما فقط در زمان عمل به می گویند که ما در حال رفتن به بازگشایی و ما در حال رفتن به رفتن تمام راه را از طریق فاز 3 بنابراین ما می توانید تمام کسب و کار در آن وجود دارد” سرپرست دنیس تاونسند گفت KSEE-تلویزیون در فرزنو.

تبلیغات

این تصمیم گیری تقسیم در آمد که در این شهرستان گزارش شده سنبله 103 جدید تایید موارد COVID-19 و چهار مرگ و میر بیشتر.

در حالی که بسیاری از مرگ و میر در این شهرستان شده اند در خانه سالمندان وجود داشته است دیگر قابل توجه شیوع است. بزرگترین شده در رویز غذاهای منجمد-مواد غذایی بسته بندی کننده در دینوبا. در مجموع 263 کارکنان در کارخانه گرفتار بود virus همانطور که از شنبه تا 89 موارد از یک هفته پیش در این شهرستان گزارش شده است.

هیچ یک از رویز غذاهای کارکنان فوت کرده اند از این بیماری با توجه به سرپرست Vander Poel.

برخی از رهبران محلی از جمله در کنگره ایالات متحده Devin Nunes (R-گچساران) شده اند bridling تحت coronavirus محدودیت از آنجا که در اوایل شیوع. به عنوان دولت کارشناسان بهداشت و درمان در مارس خواست ساکنان به ماندن در خانه Nunes گفته فاکس نیوز بینندگان آنها باید کمک به کسب و کارهای محلی با مراجعه به رستوران ها و بارها.

تبلیغات

هفته گذشته Nunes در زمان به توییتر برای ترویج یک مقاله توسط یک ویسالیا دکتر که پیشنهاد آسیب می تواند انجام شود به بهداشت عمومی — از جمله افزایش خودکشی و دیگر تهدیدات سلامت درمان نشده — با ادامه با خاموش کردن سفارشات.

در اوایل این هفته Newsom اعلام سست قوانین که او گفت اجازه می دهد 53 کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان به حرکت بیشتر به دوم از چهار مرحله نسبت به بازگشایی.

اگر چه او نمی شناسایی پنج شهرستان است که نمی تواند حرکت رو به جلو Newsom روز دوشنبه گفت: “این تعجب آور نیست اما نگرانی وجود دارد به عنوان مثال در شهرستان تولار شهرستان [با] ماهر-پرستاری امکانات.”

تبلیغات

شهرستان خانه های پرستاری ویژه در حال مبارزه با کروناویروس. شده اند وجود دارد 51 کشته و عفونت نرخ نزدیک به 30 درصد در میان شهرستان را بیش از 1100 ساکنان خانه سالمندان. مقامات محلی هر چند قرار داده اند سرزنش در دولت که تنظیم امکانات مراقبت.

خود را برای پذیرش خود Tulare County مقامات اذعان آنها را برآورده نمی کنند آخرین معیار برای سریع تر بازگشایی, در حال سقوط در مناطق جدید مورد تأیید و تست مثبت نرخ و همچنین به عنوان تماس با ردیابی کارکنان.

شهرستان تولار نیست به تنهایی در شورش علیه دولت stay-در-خانه بهداشت منظور. قبلا نمونه شامل یوبا سیتی, ساتر و Modoc شهرستان در شمال کالیفرنیا.

تبلیغات

دفتر فرماندار از اورژانس خدمات پیش از ارسال نامه هشدار به آن دسته از نواحی که آنها در معرض خطر از دست دادن فاجعه بودجه — پس از آن دلار در حال مبتنی بر حوزه های قضایی نیاز به کمک در شرایط فوق العاده.

کال OES مدیر علامت Ghilarducci فرستاده مشابه زودی به Tulare County مقامات سه شنبه گفت: خود را “مشکل ساز و در مورد اقدامات مخاطره افتادن بهداشت عمومی و ایمنی نه تنها در شهرستان بلکه فراتر از آن از طریق تماس با جامعه و گسترش یافته است.”

“اگر Tulare County معتقد است هیچ اضطراری وجود دارد به طوری که آن را می توانید چشم پوشی از فرماندار دستور اجرایی یا دولت در بهداشت عمومی افسر بخشنامه ها” Ghilarducci نوشت: “شهرستان خواهد بود قادر به نشان می دهد که آن را فوق العاده و به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19. این می تواند به خطر اندازد آن فاجعه بودجه.”

تبلیغات

شهرستان تولار اعتقاد بر آن ایستاده بود برای به دست آوردن 48 میلیون دلار از طریق دولت فدرال coronavirus تسکین عمل شناخته شده به عنوان مراقبت. سرپرست کراکر گفت که او “بسیار نگران” است که این پول در حال حاضر می تواند تهدید هر چند شهرستان به کار خواهد کرد و با مقامات فدرال برای دریافت بودجه

شهرستان سرپرست ادی والرو که رای دادند در برابر گسترده تر بازگشایی اشاره شده در این نامه در یک Facebook پست شنبه صبح.

“متاسفانه ما در حال برآورد به از دست دادن بسیاری از میلیون ها نفر این را نیز باید انشعابات به شهرهای ما,” او نوشت. “آنها هم نخواهد بود دریافت بودجه با توجه به شهرستان ما تصمیم.”

هیئت مدیره با رأی او افزود: “ما وارد قلمرو ناشناخته و ما در حال حاضر خواهد شد یک آزمایش برای حقوقی دعوا و بی سابقه جنگ برای شهرستانهای سراسر این کشور است.”

تبلیغات

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de