مراسم فارغ التحصیلی قرعه کشی هزاران نفر با وجود همه گیر ترس

هوور علا. (AP) — مدارس سراسر کشور را لغو و یا به تعویق افتاد سنتی مراسم فارغ التحصیلی برای جلوگیری از بدتر شدن گسترش جدید کروناویروس اما برخی از فرو پیش با کامل فصل بهار شروع تمرینات به طور معمول با ترفند به حساب نگرانی های بهداشتی.

هزاران نفر از فارغ التحصیلان پدر و مادر و خواهر و برادرها و پدربزرگ و مادربزرگ بودند دعوت به حدود 11,000-صندلی ورزشگاه در روز چهارشنبه و پنج شنبه شب در حومه بیرمنگام هوور که در آن دو دبیرستان — میان بزرگترین در آلاباما بودند سازماندهی سنتی شروع تمرینات با وجود COVID-19.

دو مدرسه در شهرهای مجاور برگزار شد مراسم روز شنبه با صندلی برای بیش از 540 فارغ التحصیلان از هم جدا گسترش در سراسر یک میدان فوتبال در تامپسون بالا و یک سخنرانی توسط مدرسه دولتی سرپرست. چند عینک محافظ و ماسک صورت و سالمندان را در آغوش کشید و جمع آوری در گروه های تصاویر.

دکتر مایکل Saag که در درمان بیماری های عفونی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام گفت: coronavirus شمار بیش از حد بزرگ یک خطر برای چنین مراسم پس از حامل ویروس بدون علائم می تواند ندانسته آلوده دیگران.

Saag خود را آلوده شد در ماه مارس ،

“داشتن تا به حال قبل از این حتی اگر شما برای زنده ماندن این است که اکثر مردم آن را هنوز هم بسیار دلخراش چیز را از طریق” گفت: Saag در حال حاضر در محل کار.

مسئولان مدرسه در هوور اعلام کرد این مراسم در این شهرستان در فضای باز ورزشگاه بیس بال پس از رژیم صهیونیستی. کی Ivey تا به حال به پایان رسید و دولت محدودیتی در اندازه گروه جمع های زمانی مختلف مردم خانواده های اقامت 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا.

صدها صندلی برای فارغ التحصیلان شد سراسر خاک زمین زیر کشت با تماشاگران اختصاص صندلی فلزی سفید و آبی در ورزشگاه صندلی. نوار قرمز مسدود صندلی اجتناب شود.

کتی مورفی, شهر, مدرسه, سرپرست گفت: این مراسم خواهد شد و مطابق با قوانین.

“همه ما دانش آموزان را جشن خواهد گرفت حتی کسانی که انتخاب می کنید به آمده و ما درک می کنیم که. اما ما تماس بگیرید و نام خود را” مورفی گفت: در یک ویدیو ارسال شده آنلاین.

پس از رژیم صهیونیستی. کی Ivey کاسته محدودیت در هفته های اخیر موارد افزایش یافته است در بخش هایی از آلاباما از جمله پایتخت مقامات بهداشتی می گویند.

ایالت آلاباما اضافه شده است به عنوان بسیاری از 350 موارد جدید در هر روز در دو هفته گذشته و دولت میانگین تعداد موارد جدید همچنان به صعود. معلوم نیست چه مقدار از این افزایش به دلیل افزایش تست و یا افزایش بیماری است. وجود دارد تعداد زیادی از COVID-19 بیماران بستری در مونتگمری و تلفن همراه دو نفر دیگر از عمده آلاباما شهرستانها.

مدارس در کالیفرنیا برنامه ریزی مجازی فارغ التحصیلی پس از حوادث سنتی لغو شد و دانش آموزان در ایلینوی مدرسه راه می رفت در سراسر یک مرحله در غیر این صورت سالن خالی. برخی از سیستم های با تاخیر مراسم تا تابستان یا تقسیم فارغ التحصیلی کلاس را به گروه های کوچکتر برای زنده مراسم. رئیس جمهور سابق باراک اوباما ضبط یک ویدیو از فارغ التحصیلی سخنرانی برای سالمندان است.

اما پارک اسپانیا و هوور دو آلاباما بزرگترین برتر مدارس دولتی. هر دو در یک جمعیت به شدت منطقه رسم انتقاد از کسانی که به نام مراسم مخاطره آمیز است.

به عنوان یک احتیاط فارغ التحصیلان هستند که با توجه ماسک و گفت: نه به آغوش دوستان ارز بالا سپاس یا معطل پس از آن. بلیط ها محدود به چهار ازای هر دانش آموز و در همه حال باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. هنوز هم تعداد شرکت کنندگان بالقوه در حال دلهره آور در یک زمان هنگامی که رویدادهای ورزشی و کنسرت و فیلم هنوز هم ممنوع است به دلیل جمعیت و نگرانی است.

برخی از 390 سالمندان فارغ التحصیل شنبه شب از پارک اسپانیا. هر کس تا به حال یک ماسک در هنگام ورود به ورزشگاه هر چند در مخاطبان حذف شده ایشان یک بار نشسته و این مراسم آغاز شده است. این رویداد شروع منظم با ushers کارگردانی خانواده گروه به کرسی حداقل یک ردیف و بیش از شش فوت (1.8 متر) از هم جدا.

این پارک اسپانیا فارغ التحصیلان خود را در لباس سیاه و ماسک ها را در صندلی سراسر بیس بال زمین زیر کشت. علاوه بر این نزدیک به 400 نفر از دانشجويان دانشکده و مدیران onfield وجود دارد به راحتی بیش از 1500 نفر در می ایستد.

یکی دیگر از 690 فارغ التحصیل خواهد شد پنج شنبه از هوور بالا به طوری که برخی از 3,450 مردم می تواند در داخل هوور شهری ورزشگاه.

منتقدان می گویند که حتی با قوانین گنده مراسم می تواند شتاب بیشتری coronavirus انتقال در مترو Birmingham خانه را به بیش از 1 میلیون نفر است. شهر هوور با 85,000 ساکنان نشسته بر دو شهرستان که بیش از 1,770 ویروس موارد ترکیب شده است.

بانی قیصر یک سال 2004 هوور بالا فارغ التحصیل می آموزد که در بخش مردم شناسی و بهداشت جهانی برنامه در دانشگاه کالیفرنیا-سن دیگو بود در میان 31 بهداشت حرفه ای و سیستم فارغ التحصیلان که با امضا نامه ای سرگشاده خواستار مسئولان به تجدید نظر در این مراسم.

“من فکر می کنم این چیزی است که وجود دارد یک راه برای انجام این کار با خیال راحت حتی اگر هر کس کامل رفتار … و ما می دانیم که در فارغ التحصیلی که فقط نمی خواهد اتفاق می افتد” قیصر گفت.

اما پدر و مادر با خوشحالی فرزندان خود را می تواند یک سنتی فارغ التحصیلی آب گرفتگی مدرسه در رسانه های اجتماعی خوردها با تشکر از مسئولین مدرسه. هنوز هم برخی از برتر دانش آموزان گفت: آنها پرش جشن.

عمر محمد a 17-year-old پارک اسپانیا ارشد سازمان اعتراض روز شنبه در خارج از فارغ التحصیلی سایت با چند ده حامیان. او به نام این مراسم “نا امن و غیر مسئولانه است.”

“تمام طول می کشد یک بدون علامت شخص” محمد گفت. “این در مورد فارغ التحصیلی … اگر شما یک بیماری شما می تواند گسترش آن است.”

مورفی, شهر سرپرست تاکید مراسم اختیاری هستند.

در جنوب هوور در آلاباستر, Thompson دبیرستان برگزار سنتی مراسم فارغ التحصیلی در آن استادیوم فوتبال سه شنبه شب آن را محدود به 2500 مهمان یا تقریبا نیمی از ظرفیت طبیعی اما بدون ماسک مورد نیاز است. ارشد Jael Janae جانسون خدارو برای این رویداد در افتتاح نماز است.

“این امکان پذیر نخواهد بود و بدون اراده خود را,” او گفت:.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de