نحوه خرید علف های هرز در طول یک بیماری همه گیر

حتی در میان یک بیماری همه گیر و اجتماعی shutdown, خرید علف های هرز شده است هرگز آسان تر است. نه تنها درمانگاه به باز بماند به عنوان ضروری کسب و کار هنگامی که دیگر فروشگاه های خرده فروشی تا به حال به نزدیک اما دولت مجاز ساکنان کلرادو به منظور علف های هرز آنلاین و خرید آن را به رفتن. ما هنوز در انتظار تحویل است اما همه چیز در نظر گرفته که بد نیست دست رسیدگی می شود.

همه این به این معنا نیست که خرید در یک درمانگاه است که کسب و کار به عنوان معمول ،

اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماسک سفارشات هنوز هم در اثر سراسر کشور (برخی از شهرداری ها دقیق تر از دیگران) و بسیاری از فروشگاه های اضافی مورد نیاز برای جلوگیری از تعامل انسان. در حالی که این تغییرات ایمنی می تواند طولانی و اضافه کردن استرس به شما ماموریت آنها لازم نیست که. به سادگی این مراحل آسان.


سفارش جلوتر

درمانگاه ها دیگر محدود به منظقه و به سفارش اما بسیاری از آنها نگه داشتن این سریعتر گزینه های در محل. امکان استفاده از آنها. قبل از سفارش آنلاین شما کمک می کند تا جلوگیری از انتظار و اتاق شما می شود و سریع تر است. ترین گلدان مغازه ها هنوز قادر به قبول پرداخت آنلاین, اگر چه, چون کل برنامه من چیزی به طوری که پول نقد خود را آماده است. اگر شما قبل از سفارش انجام خود را به عنوان اگر بازدید سوپ نازی یا لائوس وانگ ماکارونی خانه: تمام احترام با توجه به تازه کار, اما در حال حاضر زمان برای اندیشیدن و از آنها بخواهید برای یک نگاه در همه چیز. انجام است که تحقیقات قبل از مراجعه و یا به عنوان شما صبر کنید در لابی. و از آنجا که بسیاری از درمانگاه ها در واقع به روز رسانی خود را آنلاین منوها با برخی از فرکانس شما هیچ بهانه ای برای عدم آماده است.


به دنبال قوانین جدید

در هر محلی و دستور دولت فدرال و دستورالعمل درمانگاه باید به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و اکثر مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک در حالی که در داخل. اگر از آنها بخواهید شما را به انجام یا اصلا ایجاد یک صحنه. درمانگاه نیست بسیار بزرگ و طرح های طبقه تقسیم شده به طوری که آنها لازم نیست که مقدار زیادی از اتاق را برای شروع با. شما مجاز به صورت قانونی خرید علف های هرز در هنگام آرایشگری بسته شده و آب و هوا خوب است برای مدت پنج سال — این بخشی از زندگی است که سخت نیست. پیروی از قوانین برای پانزده دقیقه برای علف های هرز رفته است ،

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

انتظار نداریم که دیگران را به نگاه کردن به شما

برخی از مردم می خواهم به بحث در اتاق انتظار. هیچ چیز با آن اشتباه به عنوان طولانی به عنوان آنها فضولی کردن در شما را از سراسر اتاق…اما y ممکن است مجبور به یادآوری آنها را به عقب بماند هر چند به دلیل اینکه اکثر اتاق انتظار کوچک هستند. و آیا برنامه ضد عفونی کننده دست همیشه در دسترس بودن در میز پذیرش یا ثبت نام نقدی حتی اگر اکثریت درمانگاه آن را داشته باشد. خود را به مطمئن شوید به خصوص اگر شما در مغازه بسیار قاچاق فروشگاه.


قطع budtenders برخی از کساد

درمانگاه ها قرار گرفته اند بسیاری از تغییر حکومت و اتخاذ روش های جدید بیش از دو ماه گذشته. بسیاری از آنها را نمی در ابتدا پیشنهاد آنلاین سفارش مشتری و ترافیک شده است در یک غلتکی سوار coaster از ماه مارس برای انواع مختلف اقتصادی و فصلی دلایل. بو شیشه از حد در حال حاضر متاسفانه و است که می تواند خسته کننده به خصوص هنگامی که در تلاش تولید کنندگان جدید اما سعی کنید به درک

که در آن کارکنان می آیند از

. آنها نیز انسان — و آنهایی که ضروری است در آن — بنابراین آرامش خود را حفظ و در صورت اشتباه صادقانه.

خود بگویید علف های هرز فروشنده به رها کردن آن را در درب

هر شهر دارای درمانگاه و نه هر کس را دوست دارد خرید خود را از علف های هرز از درمانگاه. اگر شما یکی از این افراد (و یا یک بیمار ماری جوانا پزشکی در بولدر و برتر ،

تنها در شهرهای کلرادو اجازه می دهد گلدان تحویل

) سعی کنید به راه اندازی یک افت کردن سیستم خود را با فروشنده که آیا گرفتن کیسه های خود را از یک نقطه از پیش تعیین شده در خارج از خانه های خود و یا بالعکس اگر آنها به شما آمده است. آن را مانند شما لذت بردم حلق آویز کردن با آنها را پس از واجب دود جلسه به هر حال.

فروشگاه جوانه های خود را در یک کانتینر جدید

پلاستیک و کاغذ بندر می تواند ویروس های طولانی پس از سوار خودرو صفحه اصلی — که چیزی است که من یاد گرفته ام که پس از بیش از حد بسیاری از مواد غذایی تحویل — پس از قرار دادن آن جوانه های خوراکی و عصاره های جدید در ظرف بلافاصله دور از فروشگاه بسته بندی و شستن دست های خود را. نمی دود قبل از انجام این کار و یا شما ممکن است فراموش کرده ام. این ممکن است در نهایت در حال یک تغییر را اتخاذ می کنند در دراز مدت به عنوان ماسون شیشه بسیار بهتر برای حفظ گل از یک بطری پلاستیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>